Pur Désir de Fleurs, Żele pod prysznic (różne rodzaje)

Pur Désir de Fleurs, Żele pod prysznic (różne rodzaje)

Zmysłowe żele pod prysznic o zapachu: róża, lilia, gardenia, kwiat pomarańczy, piwonia i bez.

świetny

Ja miałam żel o zapachu piwonii. Zapach przepiękny.
Żabko jakikolwiek żel o nie kremowej konsystencji przypada mi do gustu ale ten jest wyjątkowy.
Zapach powala!
Delikatnie wysusza-to fakt. Bardzo dobrze się pieni co wiąże się z wysoką wydajnością.
Zapach gości na ciele jeszcze długo po kąpieli.
Szkoda że już nie dostępny ;/

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Wysuszacz !

Posiadam wersję konwaliową i skład jest nieco zmieniony niż w starej wersji.

Korek jest zdecydowanie lepiej zmontowany niż w wersji tych wszystkim dobrze znanych żeli bo nie irytuje się za każdy razem jak mam otworzyć żel. Ten otwiera się bez problemu. Opakowanie jest również dość praktyczne bo nawet jak się już kończy to bez problemu wkładamy do kubeczka i nam spływa do ostatniej kropli. Do tego całkiem przyjemna szata graficzna. Nie jest za pstrokato i widzę tutaj pewien porządek, że moje oczy wiedzą co gdzie jest a nie tak jak np. w przypadku kosmetyków Farmony, że napisy są pod każdym możliwym kątem.

Zapach
Konwalie wymieszane z zapachem roślin tuż po deszczu. Dość przyjemny i nie zepsuli go, ale mam wrażenie, że jest dużo mniej trwały niż te żele z YR, które testowałam bo nie utrzymuje się w łazience, ani na mnie a w połowie brania prysznica już go nie czuję.

Konsystencja jest bezbarwna i taka typowa dla żeli ( wspominam o tym bo jestem raczej fanką tych kremowych gagatków). Nie ucieka z dłoni, ale przeciętnie się pieni( delikatniejszy detergent) Zgodzę się z producentem, że produkt nie zawiera barwników co zresztą widać na załączonym obrazku.

Skład i działanie

Nie zawiera złowrogich SLS\'ów ale chyba jest to jeden z bardziej wysuszających żeli z jakim miałam do czynienia a rzadko kiedy moja skóra odczuwa takie spustoszenie. ALS powinien być dużo delikatniejszy. Odnośnie Aloesu i gliceryny (informacja na stronie producenta) to moim zdaniem aloes w tym przypadku nie robi nic( ale też nie oczekuję od żelu pielęgnacji bo ma jedynie nie wysuszać skóry i ją umyć) a gliceryna gdzieś się zawieruszyła lub ja jestem ślepa i jej nie widzę. Żel całkiem nieźle myje jak na swoje przeciętne właściwości pieniące. Plus za to, że nie zawiera parabenów.

Podsumowując, jest to produkt powiedziałabym gorzej niż przeciętny gdyż wysusza moją raczej mało podatną na to skórę. Zapach jest dużo mniej trwały niż w przypadku tych najbardziej znanych nam żeli. Cena też nie jest korzystna chociaż ja go kupiłam jakoś za 11 zł. Plus za to, że opakowanie jest lepiej dopracowane i nie irytuje podczas otwierania oraz produkt nie zawiera parabenów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Średniak

Dostałam na urodziny duet o zapachu róży - żel i mleczko, sama chyba za tę cenę bym się nie skusiła.

Żel jest średni, spodziewałam się czegoś lepszego.

Konsystencję ma taka galaretkowatą, jest baardzo niewydajny, używam go równo z mleczkim już ponad miesiąc na zmianę z innymi i żelu mam już resztkę, a mleczka jeszcze pół.

Pieni się średnio, ale nie jest najgorzej, z myjką czy syrenką daje radę :)

Pachnie ładnie, delikatnie, ładna, naturalna róża, jednak zapach nie pozostaje na skórze ani w łazience.

Opakowanie ładne, jednak w niedługim czasie ciężko wydobyć odpowiednią porcję żelu.

Ja raczej za tę cenę więcej nie kupię, wolę serię yardins du monde :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: prawie koniec 1

Max Factor 3

dość dobry

Do tej pory wypróbowałam bez, w kolejce czeka piwonia. Zel przede wszystkim wrazenie robi swoim zapachem. I tym ze uzywajac go naprawdę czujesz jak bys wachała bez, nie jest jakis sztuczny imdły. Co do własciwosci myjących, ma zwyczajne, konsystencja lekko galaretowata, ale jest ok, no i trzeba polowac na promocje gdyz cena niekoniecznie zachęca.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka zapach BEZ

Uwielbiam go :)

Świetny żel. Fajna konsystencja, piękny zapach. Oczyszcza też dobrze i jest dość wydajny. W tej chwili mam zapach bezu, nie ukrywam jednak, że chciałabym wypróbować inne zapachy.
Polecam :)

Używam tego produktu od: grudnia 2011

super żelik !

Żelik o zapachu lilii zamówiłam w sklepiku internetowym. Ma boski zapach ! Ładnie się pieni, jest średnio wydajny. Mam wrażliwą skórę, a on mi jej nie podrażnia. Z pewnością kupię ten żelik ponownie, ale może za jakiś czas- lubię zmieniać często stosowane środki do pielęgnacji ciałka ;)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: kończę jedno

Przeciętny żel pod prysznic

Nie wymagam od żelu pod prysznic wiele poza właściwościami myjącymi i ładnym, relaksującym zapachem. Niech tylko nie przesusza skóry i ma jakąś znośną konsystencję. I ten żel taki jest, ja mam akurat wersję fioletową (to chyba lilia). Gdy się skończy pewnie kupię następne opakowania, bo podoba mi się zapach, opakowanie i cena.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

najlepszy relaks

Oceniam chyba najbardziej popularną wersję - bez. I powiem szczerze, że nic mnie tak nie relaksuje jak właśnie ten żel. Żadne sole do kąpieli, czy inne płyny nie są tak aromatyczne. Zachęcona zapachem skusiłam się na wodę toaletową tej samej serii, ale to już chyba za dużo szczęścia - dla mnie zbyt intensywnie.
Niestety nie pielęgnuje najlepiej i trochę wysusza. Z wydajnością też nie najlepiej, ale może to dla tego, że nie nie mam przy nim umiaru?

Tak więc za pielegnację - 2 gwiazdki, za zapach - 5, średnia - 3,5.

ulubiony żel

Mój ulubiony żel to ten o zapachu bzu. Jest fantastyczny. Zapach jest relaksujący. Dobrze nawilża i dobrze się pieni. Ma wygodne opakowanie. Wersja o zapachu piwonii trochę sztuczna, ale na pewno wypróbuję inne wersje zapachowe.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3 200 ml

IDZIE WIOSNA PORA NA BEZ

Gdy zbliża się wiosna do mojej łazienki powraca żel o zapachu bzu.
Gdy za oknem kwitnie bez, to u mnie pod prysznicem też króluje bez, tyle tylko, że w pianie.
Żele z tej serii doskonałe myją i pielęgnują skórę. Po jego użyciu skóra jest nawilżona i uzyskuję naturalną gładkość.
A urocze zapachy dodają kąpieli niezwykłej przyjemności.

Używam tego produktu od: KILKU LAT
Ilość zużytych opakowań: KILKANAŚCIE

moje bezowe kwc :)

Uzywam tego zelu od lat i coraz bardziej go lubie! Uzywalam wszystkich wersjii zapachowych jednak najbardziej przypadl mi do gustu bez. Jest to absolutnie jedyny kosmetyk ktory naprawde pachnie tym kwiatem i nie ma w nim nut syntetycznych! Moje powonienie wyczowa zapach niezwykle intensywnie jeszcze na dlugi czas po kapieli. Cala lazienka pachnie bezowa mgielka jakby ktos rozpylil perfumy. Skora jest gladka i miekka. Zel pieknie sie pieni i jest naprawde wydajny. Latwo sie otwiera i jest bardzo poreczny dzieki smuklej sylwetce butelki. Wad absolutnie nie zauwazylam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka(nascie?)

Średniaczek...

WERSJA BEZ(Pur Desir de Lilas)

Opakowanie: Całkiem przyjemne wizualnie. Stabilne, z możliwością postawienia do góry nogami pod koniec użytkowania.

Zapach i konsystencja: Nieco galaretowata konsystencja. Miałam nadzieję na bardziej kremową. Zapach również trochę zawodzi, porównując do wody toaletowej. Bez jest mało konkretny, zmieszany z jakimiś zielonymi, świeżymi nutami.

Działanie: Pieni się obficie, choć potrafi się ślizgać po skórze. Mało wydajny, skończył mi się bardzo szybko. Dobrze myje, ale podrażnia i wysusza, bez balsamu ani rusz.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez kilka tygodni (ok. 3)