Colour Collection (cienie)

Colour Collection (cienie)

Nowość firmy Joko to trwałe opalizujące cienie. Ciekawie prezentują się w pudełeczku: w każdym zestawie są trzy kolory (m.in.: odcienie złota, srebra, fiolet, róż, zieleń), zanim nałożymy je na powiekę należy wymieszać kolory (do nakładania oddzielnie poszczególnych kolorów raczej się nie nadają).

Cena: 14 zł

Niezłe.

Miałam te cienie w 2 kolorach.
Dawały subtelny efekt, utrzymywały się na powiece kilka godzin i przede wszystkim były miękkie i można je było łatwo nałożyć.
Nie osypywały się, jednak po całym dniu zbierały się w załamaniu powieki i blakły.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo dobry !

Mam ten cień w kolorze różowym ze złotymi drobinkami. Jest naprawdę bardzo ładny, delikatny i subtelny. Utrzymuje się długo. Szkoda że złote drobinki są tylko na wierzchu opakowania.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Superowy

Super się świeci ma piękne kolory które z różnych perspektyw wyglądaja inaczej. Używam go równiez lekko do twarzy. Jest świetny! swietnie się rozprowadza i ma świetne kolorki do wyboru. Tylko nie wiem gdzie go kupić... . Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

No jak to?!

Dlaczegóż to jedne z moich ulubionych cieni mają takie słabe opinie?! Ja posiadam piękny czerwony odcień, ze złotą poświatą, która szczerze mówiąc zniknęła po dwóch czy trzech zastosowaniach. No ale nie szkodzi. Cień na powiece prezentuje się ślicznie- leciutko się błyszczy, nie ma żadnych drobinek typu brokat, nie wałkuje się, czy obsypuje. Troszkę za szybko się ściera, ale ogólnie to jest ok.

Używam tego produktu od:ponad dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Jestem na tak :)

Mam cień Colour Collection Pearl, odcień 729 - piękny, delikatnie mieniący się odcień głębokiej czekolady; jest to istotne o tyle, że kolor bardzo pozytywnie wpłynął na ocenę kosmetyku, same cienie są przeciętne. ;) Opalizują slicznie, delikatnie, nie ma wszędzie ogromnych krop brokatu, które zostają na wszystkim i których tak nienawidzę.

Nałożone na bazę nie wałkują się i nie ścierają jakoś tragicznie. Trzeba tylko dojść do pewnej wprawy przy nakładaniu i będzie ok, można wyczarować bardzo ładny efekt. Na początku, jeśli ktoś nie ma w łapkach chirurgicznej precyzji, można sobie zafundować makijaż pod tytułem "cały cień osypał się na policzki". Bardzo wydajne, plus za zamykane pudełko z przytwierdzonym wieczkiem, które w dodatku jest dość solidne i wstrząsoodporne. :)

Używam tego produktu od: rok

... fajniutki :) ..

Dość długo leżał na dnie kosmetyczki, wierzchnia warstwa zakywała jego faktyczny kolor, no a faktyczny kolor nie trafił w mój gust.

Ostatnio jednak dużo eksperymentuję z makijażem i wydobyłam go z czeluści mojego kufra :)
Okzuje sie ze wyglada odlotowo, pieknie się łaczy z innymi cieniami, jest trwały, świeci się, ale nie posiada drobinek!

Nienawidzę cieni z drobinkami!

Jeszcze się zapoznam z innymi kolorami:)

Używam tego produktu od: 2 lata

nie lubię

zgadzam się z poprzedniczką. w przeciwieństwie do np. kolekcji Joko SunDay albo nawet zimowej, te cienie są fatalne. brzydkie kolory, nie da się nimi malować "oddzielnie", trzeba wymieszać. na powiece są jakby "ciężkie", nie wiem jak to powiedzieć, tak odbieram niektóre kosmetyki - "czuję" je na powiece i mam ochotę zmyć jak najszybciej :/ duże, toporne i nieładne opakowanie. nietrwałe. wyrzuciłam do śmieci, nie "uszczęśliwiłabym" nimi nikogo nawet za darmo :/

Używam tego produktu od: około tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Nie, nie, nie/

Nie lubię ich. Są poprostu straszne. Nie trzymają się na oku. Szybko "ścierają". Nie widać ich. Nakładane osobno faktycznie wyglądają paskudnie. Mam odcienie brązu. Jeden wygląda wręcz jak pomarańczowy, drugi jak blado-różowy, trzeci jest czekoladowy. Ogólnie do siebie niezbyt pasują, połączone też nie sa zbyt atrakcyjne. Chyba, że potrzeba do nich profesjonalistki...

Używam tego produktu od:

Kolrki super

Kolory sa poprostu sup;er szczegolnbie odcienie bezy zlota i brazu.Kocham takie.Fakt faktem cienie szybko sie zlewaja ale u mnie to normalka.Cudownie sie swieca i mienia,Mam kolor 737 z zestawu pearl

Tylko na mokro

Na sucho faktycznie osypują się i znikają z powiek w ciągu kilku godzin. W desperacji wypróbowałam malowanie zwilżonym pędzelkiem i efekt przeszedł moje oczekiwania. Kolor jest intensywny, po 12 godzinach dalej było je widać - tylko niewiele słabiej niż zaraz po położeniu.
Ale, zwłaszcza z perłowymi, trzeba uważać, bo można łatwo przesadzić i zafundować sobie od rana makijaż prawie wieczorowy. (Tylko brokatu brakuje - skomentował razu pewnego mój ślubny. Trochę przesadził, ale coś na rzeczy było.)
Za tę cenę - bez rewelacji, ale bywa gorzej.

nie za bardzo

Kupiłam po spodobało mi sie połczenie niebieskich,różowych i złotych drobinek w jednym cieniu,niestety po dwóch użyciach okazało sie że drobinki są jedynie na wierzchu no i ostatecznie zostaje zwykły cień-w moim przypadku jasny fiolet.Cień ten troszkę błyszczy,daje lekki efekt kolor jest jakby satynowy,mało widoczny.Niezbyt trwały na powiekach,w opakowaniu zreszta tez nie,szybko mi się pokruszył.Gdybym wiedziała że te drobinki sa jedynie na wierzchu niekupiłabym go.

wydajne, ale

cienie są tanie, to jest ich plus, bardzo duże opakowanie, więc trudno je zuzyć do końca :) kolory ładne, ja mam takie brązowo-miedziany, za ciemny fakt na nałożenie na całą powiekę, ale na zewnętrzny kącik jest idealny, osypują się niestety i są nietrwałe, ale co mozna oczekiwać za taką cenę? wiem że starczą mi na długo
ilość zużytych opakowań: 1