Garnier, Synergie Fresh (krem na dzień)

Garnier, Synergie Fresh (krem na dzień)

Krem na dzień dla cery normalnej i mieszanej - ma kremowo-żelową konsystencję, szybko się wchłania, jest przyjemny w stosowaniu:)) Uratował moją suchą skórę na policzkach po ostatnich przebojach mojej cery, całkiem nieźle matuje:)) Dobrze sprawuje się jako baza pod podkład :))

Super na ciepłe dni

Mój ulubiony krem na cieplejsze dni.Ma leciutka,beztłuszczową konsystencje i ładny owocowy zapach.Koi wysuszoną skóre,szybko się wchłania.Niestety przy dłuższym używaniu skóra zaczyna się troche swiecić ale mi to akurat nie przeszkadza.

Prawie idealny

Jak dla mnie bomba! krem bardzo leciutki, szybko sie wchlania, nawilza i pozostawia swierza skore. Mnie nic nie uczzula mimo moich sklonnosci do dziwnych zachowan skory. Jedyna wada tego kremiku jest to ze bardzo szybko znika ze sloiczka...po prostu psyt i go nie ma...;-)

świeży zapach

Kupiłam go razem z ładną malutką torebką. Przypał mi do gustu od razu jak otworzyłam słoiczek - ten zapach :) I leciutki bardzo. Pierwsze opakowanie zużyłam z wielkim entuzjazmem. To też kupiłam drugie. Ale niestety wszystko mnie szczypało, policzki zrobiły się czerwone i piekące. Dlatego daję 3***

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

raczej nie dla mnie

Krem ten urzeka swoim zapachem, po prostu nosa nie da się od słoiczka oderwać. Niestety do mojej twarzy jest za ciężki, nie wiem, jak to możliwe, ale nie wchłania się całkowicie, twarz się świeci i generalnie odczuwam dyskomfort.

W związku z tym szukałam dla niego innego zastosowania, bo tak łatwo nie odpuszczę ;). Okazało się, że na dekolt i szyję nadaje się lepiej, nie ma większych problemów z wchłanianiem, nie natłuszcza, nie powoduje pogorszenia stanu cery (a na dekolcie mam problemy z pojedynczymi wypryskami, więc efekty stosowania tego kremu są dla mnie pewnym zaskoczeniem). Tylko jest bardzo niewydajny, skończył mi się w ekspresowym tempie...

Przyznaję **, bo chciałam jednak krem do twarzy...

ilość zużytych opakowań: jedno

Przyjemny fresh

Najpierw wypróbowałam go, bo był często dołączany do wszystkich babskich gazet, a po tym jak urzekł mnie jego zapach kupiłam cały słoiczek. Używałam tego kremu w wersji do cery suchej . A oto jego zalety:
-nawilża, a jednocześnie nie obciąza cery
-pięknie pachnie
-ma bardzo przyjemną konsystencję
-nie powoduje u mnie żadnych podrażnień, alergii czy innych nieprzyjemnych ściągnięć
-szybko się wchłania, czuję, że moja skóra "spija "go natychmiast po nałożeniu
- dobrze łączy się z podkładem

Myślę, że może już pora aby do niego ponownie wrócić...

nie dla mnie

Miałam ten krem w zeszłym roku, ale niestety nie mogłam go używać. Bardzo podrażniał moją skórę (wcale nie wrażliwą), która robiła się ognisto czerwona i szczypała. Nie nawilżał tylko zostawiał jakąś tłusto-wodnistą warstwę, która uniemożliwiała wykonanie jakiegokolwiek makijażu, bo wszystko spływało. Początkowo myslałam, że tak ma być, zanim cera przywyknie do tych soków (kwasów) owocowych zawartych w kremie. Kiedy jednak po kilku zastosowaniach nie przywykła jakoś, musiałam z niego zrezygnować. Było to trudne, bo krem ma przecudny zapach i świetną konsystencję. Zazdroszczę wszystkim którzy mogą go stosować i nic im się nie dzieje. Choć to krem nie dla mnie dodaję jedną gwiazdkę za zapach i szklany słoiczek.

odkrycie!

Zaczęło się od tego, że mama poproszona o kupno toniku nabyła mi właśnie taki z serii Fresh... no i skusił mnie zapach! Ponieważ potrzebowałam kremu nawilżającego, postanowiłam wypróbować "nawiązujący" produkt (w wersji do cery mieszanej).
Jestem zachwycona!
Krem świetnie nawilża (ostatnio tak dobry był Thermal S2 Vichy), i ma piękny zapach (bezkonkurencyjny) - po prostu z przyjemnością się go nakłada na twarz! Do tego żelowa konsystencja, którą bardzo lubię i ładny, szklany słoiczek oraz naprawdę przystępna cena.
Nie wiem, skąd oczekiwania forumowiczek, że krem zmatowi buzię - o ile pamiętam, producent tego nie obiecuje... Ja używam na czoło i nos innego kremu Garniera, właśnie matującego. I rzecz załatwiona. Jeszcze jedna sprawa: liczne doniesienia o tym, że Fresh uczula. Cóż, myślę, że w przypadku KAŻDEGO produktu można mieć pecha i dostać uczulenia... Każda skóra reaguje inaczej. Mnie się w tym przypadku udało ;-) NIE ODEJMUJĘ ANI JEDNEJ GWIAZDKI!

Używam tego produktu od 2 miesięcy/ Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

* * *
Zima. Przestawiłam się zatem na sprawdzony, bardzo "zimowy" Thermal S2, ale... tęsknię za zapachem kremiku Garnier Fresh. Na wiosnę kupię nowy słoiczek! Już nie mogę się doczekać ;-)

miłe wspomnienia

Używałam go jakieś 2-3 lata temu i jest to raczej miłe wspomnienie, ponieważ porządnie nawilżał i ładnie pachniał. Nie zauważyłam jednak żadnych specjalnych efektów pielęgnujących w postaci wygładzenia skóry, nadania jej zdrowego kolorytu. Ot, taki zwykły kremik nawilżający, raczej dla młodszych dziewczyn. Niemniej zapach miał wspaniały i teraz czasem jeszcze wracam do tonku z tej serii.

super

ja używam tego samego kremu tylko ze dla cery suchej,naprawdę czuć że skóra go "pije" nie ma ostrego zapachu ,raczej taki subtelny,delikatny,skora po nim jest dobrze nawilżona i napięta....

Wspaniały!

Wypróbowałam najpierw 5 jego próbek i postanowilam kupic. I nie żałuje! Szybko sie wchłania, nie zostawia na skórze filmu, ładnie matuje, zapach nie jest intensywny. Uwielbiam go nakładać po nałożeniu maseczki. Czuję wtedy jak skóra aż go "pije" i staje się wtedy taka ładna, jędrna. Idealny na lato bo nie jest ciężki i ma konsystencje bardziej żelową.

taki sobie

Ładnie pachnie, ma lekką konsystencję. Co prawda dość szybko się wchłania, ale zaraz po nałożeniu bardzo intensywnie błyszczy na twarzy i zawsze się boję, że tak już zostanie i nawet matujący makijaż nic nie da. Dość szybko się zużywa, ale to akurat zaleta, jak dla mnie, bo wolę często zmieniać kremy gdyż skóra szybko się do nich przyzwyczaja i tracą na działaniu.

fajniutki

cudownie pachnie, dobrze się wchłania, jest lekki, skóra jest po nim dobrze nawilżona i gładka, polecam szczególnie na lato.