Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Kerastase, K Ultime Oléo - Complexe (Odżywczy eliksir do włosów)

Kerastase, K Ultime Oléo - Complexe (Odżywczy eliksir do włosów)

Elixir K Ultime to pierwszy tak wszechstronny odżywczy kosmetyk wzbogacony o kompleks czterech luksusowych olejków: kukurydzianego, arganiowego, kameliowego, pracaxi.
Olejek kukurydziany pochodzący z zarodków kukurydzy uprawianej w Ameryce Środkowej to naturalny przeciwutleniacz nadający włosom miękkość i blask.
Olejek arganiowy otrzymywany z nasion drzewa arganowego występującego wyłącznie w Afryce Północnej odżywia włosy i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.
Olejek z nasion drzewa Pracaxi występujący w rejonie Amazonii powoduje głębokie odżywienie włosów i wspaniały połysk.
Olejek kameliowy ma swoje źródło w nasionach drzewa Camelii rosnącego w Azji i wpływa na wygładzanie włókien włosów i niesamowity blask.
Ten niezwykły koktail egzotycznych olejków cudownie wpływa na witalność włosów. Wystarczy kilka kropli aby włosy stały się błyszczące, miękkie i jedwabiste.

Fajny :)

Lubię produkty Kerastase - ładne zapachy, opakowania, działanie.

Ten olejek jest uwielbiany we Francji, i jest naprawdę OK - ładnie dociąża włosy, super pachnie, dba o końcówki.

Cena jest spora, lecz wydajność ogromna, więc olejek szybko się zwraca.

Polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1602901].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC

Olejek kupiłam w celu stosowania na końce włosów, by zapobiegać ich rozdwajaniu. Od paru lat słyszałam o nim same superlatywy, ale cena zawsze mnie odstraszała. W końcu się zdecydowałam. Obecnie pozostało mi 1/5 pojemności (50 ml) po około 18 miesiącach użytkowania. Także wydajność jest bardzo dobra, dzięki czemu cena, aż tak nie boli. Przede wszystkim produkt jest wydajny, Rzeczywiście zapobiega rozdwajaniu się włosów (przez 4 miesiące zero rozdwojonych końcówek), pięknie nabłyszcza i wygładza włosy. Niejednokrotnie był moim kołem ratunkowym na wyjazdach, gdzie stosowałam go na mokre włosy po użyciu szamponu (by zminimalizować bagaż kosmetyczny). Czasami dodany do jakiejkolwiek maski poprawia jej działanie. Jest to jeden z nielicznych kosmetyków fryzjerskich wart wypróbowania. Z chęcią przetestuję inne rodzaje np do włosów farbowanych. Czasami

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506521].usefull || 0 }}% pomocna.

HIT

Świetny produkt. Eliksir natychmiast regeneruje i odżywia włosy. Efekt widoczny już po pierwszym zastosowaniu. Włosy piękne, odżywione i jedwabiście gładkie. Bardzo wydajny, może cena troszkę wyższa ale na prawdę warto.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504996].usefull || 0 }}% pomocna.
Salon fryzjerski

Barwi wlosy na rozowo

Mam blond wlosy, suche i lamiace się.
Olejek spełnia swoje funkcje:
- włosy są elastyczne, nawilzone, nie ma sladow zlaman wlosa itp.
-bardzo wydajny, nie pozostawia warstwy rano
- zapach ok

Ale co z tego, jak czeka mnie kolejna farba... olejek farbuje wlosy, albo poprostu moje się zmieniają pod wplywem tego kosmetyku na rozowo w miejscach gdzie zostal podany. (rozcieram pare kropel w dloniach i nakladam na koncowki). Nigdzie nie wyczytalam podobnej opinii.
Kosmetyk jak najbardziej godny polecenia, ale nie dla mnie.
Produkt kupilam u fryzjera,

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219448].usefull || 0 }}% pomocna.

Super preparat

Uwielbiam go starcza mi na rok, włosy są odżywione lśniące ale nie obciąża ich i za to plus. Pięknie pachnie, do włosów farbowanych puszących się jest dobrym rozwiązaniem.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1101936].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC

Dla mnie to najlepszy jak do tej pory jedwab/eliksir.Stosuje co ptrawda niesystematycznie,ale od roku.Produkt jest bardzo wydajny,widocznie odżywia włosy,które nabierają blasku.Ma przyjemny zapach.Przeliczając cene w stosunku do pojemnosci oplaca sie.Starcza na dlugo,daje super efekty na poldlugich/dlugich wlosach.Zaznaczylam ze kupie kolejne opakowanie z tym,ze zdecyduje sie teraz na wersje perfumowana w pieknej czarnej,szklanej buteleczce.Oczekuje jej dzisiaj...

Ilość zużytych opakowań: połowa pełnowymiarowej buteleczki 125ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1080721].usefull || 0 }}% pomocna.

Zastępuje odżywkę, idealny do modelowania

Jedno opakowanie tego olejku starcza mi na 2 lata. Jest mega wydajny, świetnie się wypłukuje, a co najważniejsze jest idealny do modelowania włosów suszarką. Włosy po nim są miękkie, ładnie się układają i pięknie pachną. Olejku używam po myciu włosów szamponem, zamiast odżywki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038005].usefull || 0 }}% pomocna.

Wart swojej ceny

Kiedyś na jednym z włosomaniackich blogów, nie pamiętam niestety, którym, przeczytałam:

" Im dłużej pozostawiasz kosmetyk na skórze/włosach, tym lepszej powinien być jakości. Warto więc inwestować właśnie w nie."

Olejek jak do te pory nie został zdetronizowany. Używałam bardzo długo Mythic Oila L\'oreala, ale szukałam czegoś, co lepiej zadba o moje zniszczone włosy. Kerastase o wiele lepiej nawilża i utrzymuje w ładzie moje wymizerowane włosy, pięknie je nabłyszczając. Zauważyłam o wiele mniej rozdwojonych końcówek. Olejek ładnie pachnie, nie skleja włosów, świetnie wykańcza stylizację.

Duże opakowanie wystarcza mi na ok. 8 miesięcy.

Uważam, że to dobra inwestycja.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036896].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Dobry olejek do włosów :
+ nie obciąża włosów
+ wydajny ( jedno opakowanie zużywam przez około pół roku, myję włosy praktycznie codziennie i mam poza łopatki)
+ delikatny zapach
+ dobry zarówno na mokre (łatwiej się rozczesuje) jak i suche włosy ( chroni końce)
+ wygładza
+ nabłyszcza
+ włosy wyglądają zdrowo
+ przy regularnym stosowaniu odżywia, poprawia kondycje włosów suchych

- odejmuje pół gwiazdki za cenę

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033497].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Uwielbiam te wszystkie olejkowe sera. Olejek Kerastase jest kultowym produktem i spełnia swoje zadanie w 100%.

Na plus:

*zapach, piękny, delikatny, długo się utrzymuje
*nabłyszcza
*wygładza
*chroni końcówki
*nie obciąża
*wydajny
*ładne opakowanie

Minusów brak

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023926].usefull || 0 }}% pomocna.