Kerastase, K Ultime Oléo - Complexe (Odżywczy eliksir do włosów)

Kerastase, K Ultime Oléo - Complexe (Odżywczy eliksir do włosów)

Elixir K Ultime to pierwszy tak wszechstronny odżywczy kosmetyk wzbogacony o kompleks czterech luksusowych olejków: kukurydzianego, arganiowego, kameliowego, pracaxi.
Olejek kukurydziany pochodzący z zarodków kukurydzy uprawianej w Ameryce Środkowej to naturalny przeciwutleniacz nadający włosom miękkość i blask.
Olejek arganiowy otrzymywany z nasion drzewa arganowego występującego wyłącznie w Afryce Północnej odżywia włosy i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.
Olejek z nasion drzewa Pracaxi występujący w rejonie Amazonii powoduje głębokie odżywienie włosów i wspaniały połysk.
Olejek kameliowy ma swoje źródło w nasionach drzewa Camelii rosnącego w Azji i wpływa na wygładzanie włókien włosów i niesamowity blask.
Ten niezwykły koktail egzotycznych olejków cudownie wpływa na witalność włosów. Wystarczy kilka kropli aby włosy stały się błyszczące, miękkie i jedwabiste.

Bubel za dużą kasę!

Elixir w ogóle nie spełnił oczekiwań. Nie odżywia i nie wygładza włosów. Mam włosy rozjaśniane - są to delikatne pojaśnienia, nie są rozjaśnione w całości, ani strasznie sfatygowane. Pojaśnienia plus cieniowanie powodują, że się puszą. Dużą nadzieję pokładałam w tym eliksirze, biorąc pod uwagę tak pozytywne opinie. Tymczasem on czyni włosy o wiele bardziej spuszone niż przed zastosowaniem. Po delikatnym potarciu końcówek i długości wierzchnia warstwa włosów stoi niczym jakaś palma... Tragedia. Jakby były ekstremalnie przesuszone. Są brzydkie i mega sianowate. Porównywalne lub nawet lepsze efekty dawałby każdy olejek/serum z pierwszej lepszej drogerii. Z tym, że byłby za grosze i nie byłoby żal wrzucić do kosza na śmieci. Nie dajcie się zwieść tej marce. To mega drogie kosmetyki kity. Generalizuję, bo już drugi raz się nadziałam, kupując kosmetyk do włosów tej marki. Te piękne filmiki jak to kosmetyk czyni cuda to tylko zdobycze najnowszych technologii komputerowych i graficznych. Żadnego więcej Kerastase!!!

Prawdziwy hit!

Od lat do niego powracam. W międzyczasie próbowałam innych tego typu specyfików i nie dorównywały K Ultimate Oleo. Nawet inne z serii Kerastase do pięt jej nie dorastają ;) Świetnie sprawdza się zarówno na suchych jak i mokrych włosach, jako odżywka, dodatek do maski, produkt wygładzający i sklejający końcówki. Baaardzo wydajny (u mnie 1 opakowanie wystarcza na ok. 2 lata przy stosowaniu 4-6 razy w tygodniu) . Cena wysoka, ale przy takiej wydajności i skuteczności w pełni uzasadniona.

doskonałość

Ten produkt zdeklasował wszystkie olejki do włosów, jakich wcześniej używałam.
Jest piekielnie wydajny (opakowanie starcza na dobrych kilka miesięcy codziennego używania), pięknie pachnie i widocznie poprawia wygląd włosów.
Moje włosy go uwielbiają - nabłyszcza, ujarzmia włosy, delikatnie nawilża i upiększa je w jakiś magiczny sposób. Do tego ma prześliczny, słodki zapach który umila stosowanie. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby przetłuścił włosy, nawet nałożony w większej niż zwykle ilości.
Opakowanie pięknie się prezentuje i ułatwia stosowanie (wygodna pompka).
Jest drogi, ale jego wydajność to rekompensuje.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Luksus

Był to pierwszy tak drogi kosmetyk do włosów, który kupiłam. Zachęciły mnie pozytywne opinie na Wizażu oraz ogólne uznanie tej marki. Wahałam się pomiędzy nim, a podobnym produktem z L'Oreal. Produkt drogi, ale w tym przypadku widać za co płacimy oraz, że ma to sens.

Zalety:
+Przepiękny, długo utrzymujący się zapach
+Mega eleganckie opakowanie z klasą
+Świetna aplikacja, można dozować ilość produktu
+Efekt na włosach jak po wyjściu od fryzjera
+Nabłyszczenie
+Blask

Wady:
-brak

Owszem cena jest wysoka, ale jest to produkt luksusowy, więc trzeba za niego zapłacić. Jeśli chodzi o działanie regeneracyjne, czy zabezpieczające nie czuję się upoważniona, aby go oceniać ponieważ używam go jako "upiększacza" , kiedy chce, aby włosy pięknie wyglądały. Na co dzień nie stylizuję włosów, więc używanie 1-2 razy w tygodniu to za mało, aby powiedzieć, czy regeneruje, bądź czy zabezpiecza.

Hit !

Idealny produkt do wlosow matowych, rozdwajacych sie, rozjasnionych, bez polysku, kreconych lub puszacych sie.
Zalety:
- unikatowy, przyjemny zapach,
- jest bardzo wydajny (wystarcza dwie krople na dlugie wlosy),
- nadaja w delikatny polysk,
- wygladzaja wlokno wlosa,
- lekka konsystencja ktora nie przeciaza nadmiernie wlosa,
-zabezpiecza przed wysoka temperatura (stosuje co drugi dzien prostownice ).
Wady:
brak

Fajny :)

Lubię produkty Kerastase - ładne zapachy, opakowania, działanie.

Ten olejek jest uwielbiany we Francji, i jest naprawdę OK - ładnie dociąża włosy, super pachnie, dba o końcówki.

Cena jest spora, lecz wydajność ogromna, więc olejek szybko się zwraca.

Polecam :)

KWC

Olejek kupiłam w celu stosowania na końce włosów, by zapobiegać ich rozdwajaniu. Od paru lat słyszałam o nim same superlatywy, ale cena zawsze mnie odstraszała. W końcu się zdecydowałam. Obecnie pozostało mi 1/5 pojemności (50 ml) po około 18 miesiącach użytkowania. Także wydajność jest bardzo dobra, dzięki czemu cena, aż tak nie boli. Przede wszystkim produkt jest wydajny, Rzeczywiście zapobiega rozdwajaniu się włosów (przez 4 miesiące zero rozdwojonych końcówek), pięknie nabłyszcza i wygładza włosy. Niejednokrotnie był moim kołem ratunkowym na wyjazdach, gdzie stosowałam go na mokre włosy po użyciu szamponu (by zminimalizować bagaż kosmetyczny). Czasami dodany do jakiejkolwiek maski poprawia jej działanie. Jest to jeden z nielicznych kosmetyków fryzjerskich wart wypróbowania. Z chęcią przetestuję inne rodzaje np do włosów farbowanych. Czasami

HIT

Świetny produkt. Eliksir natychmiast regeneruje i odżywia włosy. Efekt widoczny już po pierwszym zastosowaniu. Włosy piękne, odżywione i jedwabiście gładkie. Bardzo wydajny, może cena troszkę wyższa ale na prawdę warto.

Barwi wlosy na rozowo

Mam blond wlosy, suche i lamiace się.
Olejek spełnia swoje funkcje:
- włosy są elastyczne, nawilzone, nie ma sladow zlaman wlosa itp.
-bardzo wydajny, nie pozostawia warstwy rano
- zapach ok

Ale co z tego, jak czeka mnie kolejna farba... olejek farbuje wlosy, albo poprostu moje się zmieniają pod wplywem tego kosmetyku na rozowo w miejscach gdzie zostal podany. (rozcieram pare kropel w dloniach i nakladam na koncowki). Nigdzie nie wyczytalam podobnej opinii.
Kosmetyk jak najbardziej godny polecenia, ale nie dla mnie.
Produkt kupilam u fryzjera,

Super preparat

Uwielbiam go starcza mi na rok, włosy są odżywione lśniące ale nie obciąża ich i za to plus. Pięknie pachnie, do włosów farbowanych puszących się jest dobrym rozwiązaniem.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

KWC

Dla mnie to najlepszy jak do tej pory jedwab/eliksir.Stosuje co ptrawda niesystematycznie,ale od roku.Produkt jest bardzo wydajny,widocznie odżywia włosy,które nabierają blasku.Ma przyjemny zapach.Przeliczając cene w stosunku do pojemnosci oplaca sie.Starcza na dlugo,daje super efekty na poldlugich/dlugich wlosach.Zaznaczylam ze kupie kolejne opakowanie z tym,ze zdecyduje sie teraz na wersje perfumowana w pieknej czarnej,szklanej buteleczce.Oczekuje jej dzisiaj...

Ilość zużytych opakowań: połowa pełnowymiarowej buteleczki 125ml

Zastępuje odżywkę, idealny do modelowania

Jedno opakowanie tego olejku starcza mi na 2 lata. Jest mega wydajny, świetnie się wypłukuje, a co najważniejsze jest idealny do modelowania włosów suszarką. Włosy po nim są miękkie, ładnie się układają i pięknie pachną. Olejku używam po myciu włosów szamponem, zamiast odżywki.