Rimmel, Pro Super Wear, Ultra Shine Topcoat (Nabłyszczający lakier nawierzchniowy przedłużający trwałość lakieru)

Nabłyszczający lakier nawierzchniowy przedłużający trwałość lakieru do 10 dni.
Stosowany jako wierzchnia warstwa chroni lakier przed blednięciem, ożywia kolor i nadaje mu atrakcyjny połysk.
Lakier wyposażony jest w bardzo szeroki pędzelek.

Cena: ok 20zł / 12ml
/s/

Bez efektu wow

Jak większość kosmetyków, kupiłam ten top coat za sprawą jego dobrych opinii na Wizażu. Lakier jest dobry, ale bez efektu WOW. Z pewnością nie przedłuża trwałości lakieru do 10 dni, chyba że chodzi o to DO. To wtedy jak najbardziej... U mnie trzyma lakier ok. 2-4 dni - jest to dla mnie efekt zadowalający, ponieważ i tak po 5 dniach kolor na paznokciach mi się nudzi i go zmywam.

Plusy:
- dość wygodny pędzelek
- przedłuża trwałość lakieru - na moich paznokciach, w zależności od użytego lakieru, manicure trzyma się od 2 do 4 dni
- przystępna cena

Minusy:
- pędzelek jest trochę za krótki albo opakowanie mogłoby być smuklejsze, ponieważ pod koniec bardzo ciężko jest nabrać lakier na pędzelek
- rozmazuje wzorki na paznokciach, więc używam tylko do manikiuru mono
- dostępność - chyba tylko przez internet.

Podsumowując - miałam/mam lepsze topy i do tego już nie wrócę, wolę wypróbować inne.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Faworyt ;)

Bez zbędnego rozpisywania się od razu powiem, że jest to obecnie mój ulubiony top coat. Szybko wysusza i utwardza lakier nawierzchniowy, pędzelek szeroki tzw. "łopatka", konsystencja dosyć lejąca (w przeciwieństwie do Seche Vite, któryciągnie się jak glut), nie gęstnieje - jestem w stanie zużyć go do cna. :) Kosztuje śmiesznie małe pieniądze (ok.5zł na allegro). Jedyny minus to dostępność, muszę zamawiać go online. UWIELBIAM! :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

przecietny

Nie wiem czy używamy wszytkie tego samego produktu czy każda z nas ma inna strukture paznokci , ale na mnie on kompletnie nie dziala.
Lakier odpryskuje juz za nasttępny dzień

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: poltora

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

10 dni to przesada, ale pięknie nabłyszcza

Na pewno nie przedłuża trwałości lakieru o 10 dni. Raczej o 1-2 dni w porównaniu do trwałości bez niego.
Nadaje piękny połysk, musze przyznać, że kilka osób zwrócilo uwage na moje paznokci jak pierwszy raz go użyłam :)
Po pomalowaniu nim paznokci używam zimnego powietrza z suszarki do włosów, aby przyspieszyć schnięcie. Do tej pory po takim zabiegu nie zdarzyło mi się zostawić jakichkolwiek śladów na lakierze. Pod wpływem strumienia powietrza lakier szybko wysycha.

polecam

Bardzo przypadł mi do gustu ten top coat. Mieszkam na wsi i samodzielnie rozpalam w piecu. Najczęściej lakiery nie przeżywają tego, a z tym top coatem lakier (brokatowy) przeżył dwa rozpalania w stanie nienaruszonym.
Kupiłam go za 8 złotych i na bank nie będzie to moje jedyne opakowanie.
Pędzielek jest spoko - bardzo ładnie się rozprowadza. Szybko schnie i super chroni lakier.

Używam tego produktu od: w trakcie 1
Ilość zużytych opakowań: używam pierwszego

trwałość

To mój pierwszy top coat, jaki kupiłam w życiu, przyznam szczerze, że tuż po zakupie użyłam go tylko raz, rzuciłam w kąt odrobinę zniesmaczona, dopiero po jakimś czasie zakupiłam Essie Good To Go, a Rimmel poczciwie leżał w otchłani zapomnienia. Już tłumaczę skąd pierwsze, notabene słabe wrażenie - otóż pędzelek zabarwił się na czerwono od lakieru, stwierdziłam, że na co mi lakier nawierzchniowy, którym dziś pomaluję czerwone paznokcie, a za kilka dni nie pomaluję niebieskich? Essie się skończył, Rimmel przypadkowo odnalazł, stwierdziłam - co mi szkodzi - spróbuję.
Ochów i achów nie może zabraknąć!
- super pędzelek, szeroki, elastyczny
- lejąca konsystencja, która nie "glutowacieje" i radośnie nie ciągnie się na metr za pędzelkiem
- trwałość (na lewej ręce daje radę i tydzień, prawa jest bardziej manualna, a co za tym idzie zawsze odrobinę gorzej uda mi się ją pomalować lewą)
- połysk
- utwardzenie i przyspieszanie wysychania lakieru

pędzelek, fakt, odrobinę się brudzi, ale maluję paznokcie od cielistych beży, poprzez czerwienie, aż po czernie i kolory na siebie nie przechodzą!

polecam z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zdecydowanie polecam

Jestem niesamowicie zadowolona z tego topcoatu- robi dokładnie to czego ja oczekuje. Wysusza i nabłyszcza mój lakier kolorowy. Kiedyś potrafiłam pomalować paznokcie o 15 i jak poszłam spać to obudziłam sie ze strasznymi odciskami.Teraz gdy pomaluję nawet o 19 i użyję tego topcoatu to budze się z pieknym manicurem. :)
Nie robi bąbli jak inne topcoaty w tej półce cenowej ktore miałam okazje uzywac.
Ja zapłaciłam za niego tylko 10 zł na stronie internetowej.
Jeśli chodzi o trwalość nie zauważyłam różnicy u mnie lakiery normalnie utrzymują się ok. 5 dni, za sprawą odtłuszczacza.
Przeczytałam tutaj, ze ten topcoat rozpuszcza lakier kolorowy i go wałkuje. Ja poki co stosowalam go na dwóch firmach: rimmel (kolor został na pędzelku, ale nie zepsuł manicureu oraz nie zabarwił plynu w buteleczce) oraz golden rose (nie wystąpiła żadna reakcja), tak więc myślę że to może zależeć od tego na jaki lakier go nakładamy.
Ja gorąco polecam!

Doskonałość sama w sobie!

Najlepszy top coat jaki stosowałam a było ich już trochę:)
Natknęłam się na niego przypadkiem, bo w pepco jakiś rok temu i żałuję, że niewzięłam kilku buteleczek...
Top ma fajną konsystencję, łatwo się nakłada, nie zmienia nasycenia barwy lakieru, świetnie przedłuża trwałość lakieru, a najważniejsze schnie błyskawicznie i pozostawia błyszczącą powierzchnię.
Niestety, nie jest łatwo dostępny i strasznie nad tym ubolewam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte

najlepszy

Wiele top coatów juz przetestowałam (zaawansowany lakieroholizm)ale ten bije wszystkie na głowę.

+super szeroki pędzelek pokrywa szybko powierzchnię paznokcia, nie trzeba jeździć dodatkowo narażając się na smugi i zciągnięcie koloru
+błyszczy się jak cholera
+ nie bąbluje
+nie gęstnieje szybko jak inne top coaty, mozna go zużyc do samego końca

czegóż więcej chcieć? mój hit zdecydowanie

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Jak najbardziej na tak!

Kupilam w zastepstwie Essie GTG majac cicha nadzieje, ze znajde tanszy odpowiednik i sie nie zawiodlam!

Przyspiesza wysychanie, bardzo ladnie nablyszcza dajac efekt tafli lustrzanej.
Nie wiem, czy przedluza trwalosc lakieru, ale lakiery utrzymuja sie u mnie zwykle okolo 5 dni i tak jest nadal- co do 10 nie dotrwalabym z takim samym kolorem bo znudzilby mi sie :)
Pedzelek jest bardzo wygodny.
Konstystencja w porzadku, nie lejaca ani zbyt gesta.
Nie zauwazylam zeby pedzelek przejmowal kolor lakieru, ktorym go pokrywam w danym momencie.

Do tego, cena jest bardzo atrakcyjna.
Nie ma minusow :D

Używam tego produktu od: pare miesiecy

Lubię xD

Plusy:
+ szybko schnie
+ przedłuża trwałość lakieru co prawda nie każdy do 10 dni, ale nawet najtańsze lakiery trzymają się minimum 5. Tymi które trzymały mi się tak dlugo (10 dni) były rimmelowskie i l\'orealowskie i zmywałam je mimo dobrego stanu bo najnormalniej w świecie mi sie znudziły.
+ pięknie nabłyszcza
+ ma świetny pędzelek
+ mi nie zbiera lakierów z paznokcie, nie licząc jednej jedynej wpadki z czerwienią, teraz jak jej używam, czekam chwilę żeby przeschła
+ Wydajny

Minusy:
- zebral mi trochę czerwieni i jest lekko różowy, jednak nawet na białym lakierze tego nie widać.
miesięcy
Ilość zużytych opakowań: poczatek 1

Super produkt

To mój ulubiony top coat.
Plusy:
*super nabłyszcza
*przyspiesza wysychanie
*przedłuża trwałość
*naprawia drobne uszkodzenia
Odejmuje pół gwiazdki bo nie mogę go już znaleźć w żadnej drogerii. Jeśli ma ktoś informacje na temat tego czy został wycofany napiszcie mi wiadomość

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: ok.3