Szampon zwiększający objętość włosów z wyciągiem z rumianku i słonecznika

Szampon zwiększający objętość włosów z wyciągiem z rumianku i słonecznika

Szampon polecany jest do pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych. Specjalnie opracowana receptura zawiera wyciągi ze szwajcarskich ziół oraz rumianku o właściwościach zmiękczających, a także wyciąg ze słonecznika będącego naturalnym antyoksydantem. Dzięki tym składnikom włosy są pełne witalności, przyjemne w dotyku i błyszczące. Szampon skutecznie myje włosy nadając im puszystość.

Cena: 7 zł / 250 ml

Super !!

Z reguły nie wracam dwa razy do tych samych kosmetykow bo szukam najlespzych., Jednak po tylu poszukiwaniach wróciłam do tego szamponu i odżywki bo były dla mnie bardzo dobre :) Uwielbiam zapach, włosy były mieciutkie, bardziej puszyste i nie mogłam sie doczekać mycia włosów, jak sobie przypomniałam co ten szampon robi z nimi. Super sprawa, polecam

Używam tego produktu od:zaczęłam 2 opakowanie

przyjemny

Dobry szampon, ale bez rewelacji. Ładnie pachnie. Mam wrażenie, że trochę rozjaśnia mój naturalny blond. Nie robi włosom żadnej krzywdy, nie podrażnia, nie wywołuje nadmiernego przetłuszczania. Nie zauważyłam, żeby dodawał objętości, ale nie powoduje też przyklapnięcia.
Czegoś mi w nim brakuje, ale pewnie jeszcze kupię.
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

fajny

Naprawde dobry szampon, wręcz idealny dla moich cienkich, delikatnych włosów aczkolwiek przetluszczających się u nasady. Przepiękny zapach, fajna konsystencja, dobrze myje, nie przesusza i nie plącze włosów. Zaskoczył mnie bo po umyciu nim włosów bez używania odżywki nie miałam problemu z rozczesaniem włośow, co jest moja zmora bo nawet odżywki i maski nie skutkują i robią mi się kołtuny. Plus za niska cena i wydajność.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

depilacja czego nie wolno

Świetna i lepsza od...

Uwazam ze to świetny produkt i najlepsze jak na razie odkrycie. Zaznaczam tylko ze używam całej seri tj szamponu i odżywki i uważam ze razem są genialne. (sam szampon to nic bo próbowałam!)
Z wszystkich avonów, pantinów, yves rocherów st.ives jest moim zdaniem najlepszy a że jeszcze odzywaka była gratis do szamponu to już w ogóle8). Zazwyczaj szmpon konczył mi się szybciej jak odzywka a tu miłe zaskoczenie bo "umarła " cała para;)

To teraz o zaletach: Włosy są mięciutkie puszyste(nie napuszone) i takie blyszczące. Obie są wydajne i bardzo przyjemne w użyciu.

Polecam przynajmniej spróbować.
Wady: chyba trochę szybciej przetłuszczają mi sie włosy albo walę za dużo odżywki;)

Pardzo polecam

Ilość zużytych opakowań: jedno razem z odżywką wytrzymały ze 2 m-ce do moich długich włosów.

ten zapaaach :)

Przyznaję, że kupiłam, bo urzekł mnie jego zapach :). Trudno mi ocenić dokładnie, jak wpływa na objętość włosów, ponieważ aplikuję im jeszcze odżywkę Elseve dodającą objętości, ale w każdym bądź razie efekty są.

Nie spełnia obietnic !

Szampon nie spełnia obietnic producenta, nie nadaje obiętości włosom, a po umyciu włosy plączą się i trudno je się rozczesuje. Plusem jest bardzo gęsta, żelowa konsystencja i duża wydajność (nie wiem kiedy zmęczę to jedno opakowanie) oraz niska cena, ok.5 zł.

w porządku

Szampon ma leistą konsystencję i dobrze się pieni. Podoba mi się jego zapach – bo szampon pachnie pomarańczami i czuję tu też trochę ziół. Ponieważ zawiera rumianek to trochę rozjaśnia i dodaje objętości więc te zapewnienia z opakowania to wcale nie same czcze obietnice. Włosy się po nim nie plączą, trochę się błyszczą i może odrobinkę ogranicza przetłuszczanie, ale niewiele, bo i tak muszę je myć co drugi dzień. Włosy są po nim miękkie i łatwo się układają; starcza na długo, ja mam go już miesiąc i jestem w połowie opakowania. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.