Eveline, Nail Therapy Professional, Multiodżywcza oliwka do skórek i paznokci z olejkiem z awokado i witaminami

Multiodżywcza oliwka to profesjonalny produkt pielęgnacyjny, który poprawia wygląd i kondycję skórek oraz wzmacnia i nabłyszcza paznokcie. Formuła oliwki to wyjątkowa kompozycja oleju z awokado i oleju ze słodkich migdałów, dodatkowo wzbogacona koktajlem witamin A, E i F, aby zapewnić optymalną pielęgnacją suchym, zniszczonym skórkom i słabym, łamliwym paznokciom. Oliwka intensywnie nawilża delikatnie skórki wokół paznokci, zapobiega ich zadzieraniu i narastaniu na płytkę. Sprawia, że dłonie stają się zadbane, a paznokcie idealnie wygładzone i właściwie odżywione. Świeży, owocowy zapach zamienia zwykły manicure w magiczną chwilę.

Skład: Mineral Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Octyldodecanol, Silica, Fragrance, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben PEG-8 / Tocopherol / Ascorbyl Palmitate / Ascorbic Acid / Citric Acid, Linalool, Geraniol, Limonene, Eugenol, Benzyl Alcohol. (24.08.2012)

Niezastąpiona

Oliwka z Eveline ma delikatny, bardzo przyjemny zapach , pojemne opakowanie i wygodny pędzelek. Nawilża skórki, dzięki czemu manicure i pedicure wygląda jeszcze piękniej. Jest bardzo wydajna - mimo tego, że mam ją już od dobrych kilku miesięcy, ubyło jej bardzo niewiele. Nałożenie jej na wyschnięty, ale lekko klejący lakier niweluje uczucie klejenia :)
Jest moim HITEM.

Bardzo fajna

Szukałam czegoś do moich ekstremalnie suchych skórek.
Oliwka sprawdza się świetnie po manicurze, jak i pomiędzy jednym a drugim :)
Fajnie natłuszcza i odżywia skórki.
Już po kilku dniach regularnego stosowania (2-3 razy dziennie na zmianę z masłem Cztery Pory Roku) widać efekty w postaci uspokojonych i nawilżonych skórek.
Zapach jest przyjemny, słodki, brzoskwiniowy.
Oliwka jest tez bardzo wydajna - używam jej od 2-3 mies, a zużyłam tylko troszeczkę.

Produkt godny polecenia :)

Niezastąpiona

Próbowałam wszystkiego łącznie z krochmalem i dalej twarde jak kamień skórki.
Tej oliwki używam od czterech dni i widać różnice. Skórki stały się bardziej miękkie. Oliwka pięknie pachnie i rewelacyjnie się jej używa.

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Godna polecenia

Skorki to moja zmora.. potrafia sie zadzierac i zaczepiac o ubrania.. nie znosze tego uczucia.. oliwka dobrze zmiekcza skorki, ulatwia ich odsuwanie, nablyszcza i zabezpiecza plytke paznokcia dzieki olejkom. Jest bardzo wydajna i ma dobry pędzelek.

Najlepsza odżywka do skórek!

Uwielbiam tą odżywkę. Najlepsza odżywka do skórek jaką miałam. Ma piękny cytrusowy zapach, świetnie nawilża skórki i paznokcie. Wydaje mi się, że skórki po niej rosną wolniej. Nie stawiają oporu podczas usuwania ich. Stosuje ja kilka razy dziennie, i nadal jest jej dużo w opakowaniu. Super! pędzelek mógłbybyć troszkę większy jednak mimo to jest najlepsza!

Najlepsza i niezastąpiona!

Tutaj nie ma się co rozpisywać. Oliwka ta powinna znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety. Bo każda z nas sprząta, gotuje, pierze ręcznie delikatne ubrania, zmywa niekończącą się ilość garów oraz wykonuje masę innych czynności, które nie wpływają korzystnie na stan i wygląd naszych skórek.

Moje są wyjątkowo oporne. Rosną w zastraszającym tempie, są grube i non stop suche, cokolwiek bym nie robiła, i nie wiem ile kremu zużyła. Nawet wycięte, już po jednym dniu potrafią wyschnąć do cna. Oliwka Eveline pomaga mi nad nimi zapanować. Jest gęsta, pachnąca oraz wielce skuteczna. Nawilża, natłuszcza i wygładza nie tylko skórki, ale również całe dłonie. Używana regularnie zapobiega przesuszeniu, zadzieraniu się i wrastaniu skórek. Niezastąpiona po każdym kontakcie z wodą i detergentami oraz jako końcowe uzupełnienie manicure (zwłaszcza hybrydowego i zwłaszcza gdy niechcący przypiłuję sobie skórki). Do zalet dokładam również pędzelek, który jest o wiele lepszym sposobem aplikacji niż zakraplacz. Dzięki niemu oliwka nie spływa. Można ją spokojnie nałożyć, odczekać swoje i dopiero wtedy wmasować.

Oliwka jest tania i wydajna. Stosuję ją kilka razy dziennie, od ponad roku i jeszcze coś z niej zostało.

Szczerze ją polecam, nie znajdziecie lepszej!

Bardzo przyjemna

Kiedyś kupiła ją moja mama, ale rzuciła w przysłowiowy kąt, więc z miłą chęcią przejęłam ten produkt po rodzicielce ;).

Oliwkę na paznokcie nakładam raz lub dwa razy w tygodniu. Najczęściej po zmyciu lakieru do paznokci, opiłowaniu i wypolerowaniu płytki.

Oliwka z Eveline działa naprawdę fajnie. Zmiękcza skórki, dzięki czemu z łatwością je odsuniemy nawet przy użyciu paznokci "wolnej dłoni" :). Dodatkowo podoba mi się forma - zawsze łatwiej nakładać oliwkę małym pędzelkiem - wtedy dobrniemy do każdego zakamarka skórek i płytki paznokcia. Piękny zapach to również jego niepodważalna zaleta! ;)

Używam tego produktu od: ok. roku

Nie mam się do czego przyczepić

Kupiłam ją dość dawno w Biedronce za jakieś grosze. Właśnie ją skończyłam więc pora na krótką recenzję co o niej myślę.

Zalety:
- dostępność
- cena
- pojemność
- wygodny pędzelek
- piękny zapach
- konsystencja - gęsty żel
- bardzo wydajna
- szybko się wchłania
- dobrze dba o skórki wokół paznokci
- kilka razy nakładałam ją na całe dłonie i z rękawiczkami świetnie działa na przesuszenia

Wady:
brak

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Bardzo dobra :)

Odżywkę kupiłam bardziej pod względem suchych skórek :)
Bardzo dobra w działaniu :
- zmiękcza i pielęgnuje skórki już po 1 zużyciu
- bardzo ładnie pachnie
- super wydajna
- tania

Stosuje ją raz na tydzień , nakładam na płytkę paznokci i na skórki w około , trzymam 5-10 minut , wcieram :)
Pomaga na kondycje skórek i też na płytkę paznokci :)
Gorąco polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobra jakość za niską cenę

Oliwkę używam jakiś czas, zazwyczaj nakładam ją na noc, bo w ciągu dnia często myje ręce, więc efekt nie byłby widoczny. Dobrze nawilża, paznokcie i skórki są zauważalnie w lepszej kondycji. Skład jest dobry, zawiera dużo olejków i pięknie pachnie! :) Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Super!

+ paznokcie są mocniejsze, nawilżone, a skórki się nie zadzierają :)
+ BOSKI ZAPACH (nawet mój facet go lubi :) )
+ gęsta, nie spływa z palców,
+ wydajność
+ cena.

BRAK MINUSÓW :)

Naprawdę polecam!

Szukałam produktu, który zmiękczyłby skórki wokół paznokci oraz zapobiegał ich wrastaniu na płytkę paznokcia.

Ta oliwka okazała się strzałem w 10! Po zaledwie kilku użyciach naprawdę dobrze zmiękczyła skórki, które wyglądają teraz bardzo estetycznie. Dobrze wpływa również na stan samej płytki paznokcia. Ma cudowny, słodki zapach. Jest bardzo wydajna, nawet przy częstym stosowaniu prawie wcale jej nie ubywa.

Jedynym minusem może być to, że trochę wolno się wchłania.