Odżywka zwiększająca objętość włosów z wyciągiem z rumianku i słonecznika

Odżywka zwiększająca objętość włosów z wyciągiem z rumianku i słonecznika

Odżywka polecana jest do pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych. Specjalnie opracowana receptura zawiera wyciągi ze szwajcarskich ziół oraz rumianku o właściwościach zmiękczających, a także wyciąg ze słonecznika będącego naturalnym antyoksydantem. Dzięki tym składnikom włosy są pełne witalności, przyjemne w dotyku i błyszczące. Odżywka wyraźnie zwiększa objętość włosów cienkich i delikatnych oraz nadaje im piękny połysk.

Cena: 7 zł

raczej słaba

Nie liczyłam na jakieś szczególne efekty jeśli chodzi o zwiększenie objętości moich włosów, bo przy długich to jest raczej niewykonalne. Aczkolwiek są odżywki, które potrafią sprawić, że moje włosy są jakby grubsze i mam wrażenie że jest ich więcej. W przypadku tej odżywki nie widzę nic takiego. Włosy są miękkie i dosyć sypkie, ale mocno się elektryzują i w ogóle jakoś tak nienajlepiej sie układają.
Jej głównym atutem jest chyba zapach...

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Świetna i lepsza od...

Recenzję kopiuję z szamponu z tej samej seri bo ocieniałam oba:
Uwazam ze to świetny produkt i najlepsze jak na razie odkrycie. Zaznaczam tylko ze używam całej seri tj szamponu i odżywki i uważam ze razem są genialne. (sam szampon to nic bo próbowałam!)
Z wszystkich avonów, pantinów, yves rocherów st.ives jest moim zdaniem najlepszy a że jeszcze odzywaka była gratis do szamponu to już w ogóle8). Zazwyczaj szmpon konczył mi się szybciej jak odzywka a tu miłe zaskoczenie bo "umarła " cała para

To teraz o zaletach: Włosy są mięciutkie puszyste(nie napuszone) i takie blyszczące. Obie są wydajne i bardzo przyjemne w użyciu.

Polecam przynajmniej spróbować.
Wady: chyba trochę szybciej przetłuszczają mi sie włosy albo walę za dużo odżywki

Pardzo polecam

Używam tego produktu od:2-3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedno razem z odżywką wytrzymały ze 2 m-ce do moich długich włosów.

ej no wiecie co...

Nie jest tak źle :) w okresie, gdy włosy mi nie wypadały, a tylko potrzebowały nawilżenia ta maska sprawdziła się na piątkę. Ogólnie jest po prostu dobra, nie obciąża włosów, nawilża je, pięknie pachnie, jest wydajna - może być, naprawdę :)

Manicure - geometryczny french

Nie nadaje obiętości

Odżywka jest tak samo mało skuteczna jak szampon z tej samej serii. Nie nadaje obiętości delikatnym i cienkim włosom. Jedynym jej plusem jest to, że ułatwia rozczesywanie splątanych przez szampon włosów oraz duża wydajność i bardzo niska cena, ok.5 zł.

super

Jak dla mnie jest extra! Totalne zaskoczenie! Włosy są takie miękkie, błyszczące, milusie... Używam w duecie z Herbal Essences (różowym) i współpraca wychodzi im znakomicie! Na pewno będę jej długo używać bo jest tania ( w hipermarkecie - 6 zł) i wydajna ( ma 250 ml). Ale co do zwiększania objętości to nie bardzo w to wierzę, zresztą i tak mam puszyste włosy (czasem aż za :-)).