Scalp Purifying Shampoo (Szampon oczyszczający włosy i skórę głowy)

Scalp Purifying Shampoo (Szampon oczyszczający włosy i skórę głowy)

Działa przeciwłupieżowo. Łagodnie oczyszcza łuszcząca się skórę głowy. Zwalcza łupież, utrzymuje w równowadze skórę głowy. Zapobiega łojotokowemu zapaleniu skóry. Wygładza i nadaje włosom blasku.
Aktywne składniki:
- pH wartość: 5.5-6.5: przywraca skórze naturalną równowagę
- organo-silica: sprawia że włosy są gładkie i błyszczące
- Combined with Carotene Beta, Witamina i Cynk: ta ważna pożywna mieszanka oczyszcza i naprawia skórę głowy jak również zmniejsza występowanie łupieżu
- Radix Asteris- Climbazole: antybakteryjnie zabezpiecza skórę.

Hit!

Jedyny szampon jaki miałam okazję testować, który robi dokładnie to co producent założył w opisie a nawet więcej. Dokładnie oczyszcza skórę głowy, nie podrażnia ba nawet niweluje podrażnienia po innych kosmetykach! Nie wysusza skóry głowy tylko ją nawilża. Jest moim ratunkiem gdy coś innego mnie podrażni. Jest robiony ze składników pochodzenia naturalnego(może w tym tkwi sekret tego produktu). Zdecydowanie mój nr 1!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215098].usefull || 0 }}% pomocna.