Citrus & Ginseng Energizing Hand and Body Lotion (Energizujący balsam do ciała i rąk cytrusowo-żeńszeniowy)

Energizujący balsam do ciała i rąk St.Ives Swiss Formula to połączenie wyciągów z owoców cytrusowych, żeń-szenia zwanego "korzeniem życia" oraz specjalnie dobranych wyciągów roślinnych.
Wyciąg z żeń-szenia, bogaty w cenne dla skóry związki i witaminy, reguluje odnowę naskórka.

a fuj!

Dawno, dawno temu temu, uwielbiałam balsamy St. Ives. Były w dużych opakowaniach z dozownikiem, cudownie nawilżały skórę, nieco natłuszczały i bardzo przyjemnie pachniały. Ech, łza się w oku kręci ;)...
Niestety ktoś w marketingu wpadł na pomysł, żeby "ulepszyć" dobry produkt, no i jest efekt :(

Ten balsam to prawdziwy koszmar! Śmierdzi tak okrutnie, że nie sposób go używać :( Zrobiłam trzy podejścia, ale za każdym razem zapach odrzucał mnie i skutecznie zniechęcał :(

nic szczególnego

Zupełnie nic szczególnego, zapach... hmm.. znośny, ale nie jakiś super przyjemny no i tak średnio cytrusowy, może aż tak kompozycję burzy żeńszeń ;). Konsystencja przyjemna, kremowa, nie za gęsta, dobrze się wchłania, ale jakiś piorunujących efektów to nie widzę. To jak przeciętny krem nawilżający do twarzy, tyle że do ciała, krzywdy nie zrobi, specjalnie dobrze też nie. Minus za ten "krzywy" zapach.

beznadziejny

Kupilam go razem z zelem..przy okazji zakupow zywnosciowych(tak kupuje wiekszosc bubli..- ale widac doswiadczenie nie uczy..)
Nie czuje nawilzenia, zapach..gorszy niz zelu ...Relaksujacy ten balsam na pewno nie jest...bo bylam niezle wkurzona jak nie moglam go dobrze wsmarowac..i ciagle widzialam biale plamy balsamu zamiast nawilzonej skory..
Ale mala strata zwazywszy na cene..

Świąteczny makijaż

Słabe wchłanianie

Zapach bardzo mi odpowiada, w połączeniu z żelem myjącym z tej serii jest na skórze dość trwały, a jednocześnie delikatny. Jednak do samego mleczka mam parę uwag: nawilża dobrze, ale długo się wchłania i dość słabo rozsmarowuje, pomimo że jest raczej rzadki (tzn. ślizga się na skórze zamiast wsiąkać, trzeba wklepywać i odczekiwać).
Poza tym OK, ale jednak wolę Nivea Q10.

fajny

Fajny balsam, bardzo dobrze nawil ża , łatwo się wchlania, pachnie moze troche za bardzo cytrynowo ale to sie da przezyc, w kazdym razie efekty nawilzenia sa duze

jak mam doła - okej!

Fajny balsamik :D Nieźle się wchłania, nawilża. Nie drogi, wydajny.. używam wraz z mydełkiem w płynie z tej samej serii. jego zapach powoduje,że kiedy jest mi źle od razu powracają mi chęci do zycia - piękne orzeźwiająco pachnie mmm :D

Płyn do czyszczenia...

Kupiłam, bo mam dobre doświadczenia z balsamami tej firmy, a ten był w promocji. Cóż, zawiodłam się. Lekka konsystencja, taka jak lubię. Dobrze nawilża. Ale ten zapach! Paskudny wręcz. Pachnie jak proszek do czyszczenia wanny. Nie chcę tak pachnieć :( Ilość zużytych opakowań: jedno, nie wiem, czy zdołam skończyć

godny polecenia

PLUSY:- szybko się wchłania- nie pozostawia tłustego filmu- ładnie, orzezwiająco pachnie- skóra jest jedwabiście gładka, "błyszcząca" :D- dobrze nawilża- dobrze się rozprowadza na skórzeMinusy:Właściwie to nie ma minusów... jakbym musiała się przyczepić to najlprawdopodobniej do konsystencji... wolałabym żeby był gęstrzy, hm tylko wtedy NAJPRAWDOPODOBNIEJ nie rozprowadzałby się tak dobrze :D "Balsam dodaje energii i witalności, pozostawia skórę gładką i pełną blasku. Orzeźwiający, soczysty zapach balsamu działa pobudzająco i długo utrzymuje się na skórze."--->100% PRAWDYIlość zużytych opakowań: ... 1Cena ok. 10 -12 zł

spełnia swoje zadanie

Mam ten balsam oraz inny (niestety nie ma go w KW :( ) regenerujący o zapachu waniliowym.Balsamik świetnie nawilża, łatwo się wchłania, konsystencja nie za gęsta, nie za rzadka moim zdaniem w sam raz. Mogę nim posmarować nogi po goleniu i nic mnie nie szczycpie. Niestety brzydko pachnie,ale tylko w tym widzę jedyną wadę. Skóra po nim jest jedwabista, gładka w dotyku, lekko napięta i dobrze nawilżona. I nie jest drogi :).

Bleeee

Nie wiem, czemu nabyłam,pewnie cena, chciałam ten ujędrniający, ale nie podobał mi się zapach, więc pomyślałam, że ten cytrusowy bedzie lepszy, energia i orzeźwienie, itd. Nawet w butelce przez chwilę pachniał ładnie. Moja pierwsza próba użycia go: wylewa sie z opakowania, takie samo jak przy żelach z dość dużym otworem, konsystencja trochę tłustawa, ale dość puszysta, dobrze sie rozsmarowuje, nie maże, nawilża ok, ale :( :( :(, tylko dla osób które lubią pachnieć błotem, ziemią, torfem, nie wiem czym jeszcze, śmierduch, po kilku sekundach ulatują cytrusy, zostaje smród, który rozsiewa wokół rozgrzane kapielą ciało, zapach zgnilizny, uff :(, już nie wiedziałam, co mam z tym robić, a szkoda wyrzucic, no tak bo ja jestem Poznanianką....