Laura Conti, Nail Care, Odżywczy zmywacz do paznokci

Laura Conti, Nail Care, Odżywczy zmywacz do paznokci

Sprawdź ceny produktu

Nie zawiera acetonu i toluenu. Dodatek olejku z alg dostarcza mikroelementów oraz nadaje elastyczność i połysk płytce paznokcia. Zapobiega wysuszaniu i łamliwości paznokci. Ma działanie wzmacniające i nabłyszczające. Polecany do każdego rodzaju lakierów i tipsów, nie wysusza.

Dobry ! :)

Nadaje połysk, nie wysusza, szybko zmywa lakier z płytki paznokcia i nie muszę pocierać kilka razy żeby kolor zszedł mi całkowicie , paznokcie wyglądają na zdrowe po użyciu zmywacza i są błyszczące w porównaniu do innych zmywaczy ten jest najlepszym , który wpadł mi do tej pory w ręce. No iiii ten zapach :) , który roznosi się potem po moim pokoju i kompletnie mi nie przeszkadza bo przypadł mi do gustu :)

Ulubieniec

Trafiłam na niego przypadkiem i zaskoczył mnie od pierwszego użycia. Dobrze radzi sobie ze zmywaniem ciemnych kolorów oraz wielu warstw lakieru. Nie wysusza skórek, a wręcz przeciwnie - zostawia je nawilżone. Zapach nie jest drażniący.
Jedynym minusem jest dostępność - nie jest w każdej drogerii.
Cena - przeciętna.

Jeden z ulubionych

Bardzo mnie zaskoczył jak sprawnie zmywa lakier z brokatem. Wow.
Zdobył tym moje serce i kieszeń ( a powiedzmy sobie szczerze tani nie jest) natychmiast.
Dodatkowo nie wysusza, a wręcz pozostawia taki delikatny film na paznokciach.
Dzięki skuteczności jest też wydajny. Polecam.

Przyjemny w używaniu

Fajny zmywacz z pompką, która się nie zacina, ale czasami trochę chlapie. Sam produkt bardzo dobrze sobie radzi z lakierami i pomimo że nie ma w składzie acetonu, to zmywa nawet brokat i ciemne kolory. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Nie przesusza skórek, ale ciężko powiedzieć czy jakoś bardzo odżywia i nabłyszcza paznokcie.

Poręczny, wygodny i robi co ma robić

Buteleczka z pompką- dla mnie najwygodniejsze opakowanie dla zmywacza. Wciskamy gumową pompkę, a płatek kosmetyczny zalewa się produktem. Z tyłu na etykiecie mamy najważniejsze informacje od producenta. Zmywacz nie ma aż tak intensywnego i nieprzyjemnego zapachu jak inne dostępne na rynku. Jest bezbarwny i przezroczysty. Zacznę od tego, że zmywacz jest bardzo wydajny. 2-3 pompki wystarczają na jeden płatek do zmazania jednej dłoni. Z łatwością zmywa każdy lakier- zwykły, brokatowy, piaskowy. Możemy dokładnie doczyścić płytkę. Przy czym nie wpływa na nią negatywnie- paznokcie nie rozdwajają się i nie stają się kruche. Mam także wrażenie, że zmywacz ma lekkie działanie odżywcze. Od kiedy go używam (wraz z jedną z odżywek Laura Conti) to paznokcie są bardziej elastyczne i mocniejsze. Nie zauważyłam wysuszenia skórek. Zaraz po zmyciu i umyciu dłoni, płytka jest błyszcząca i gładka. Odżywczy zmywacz z dodatkiem olejku z alg nie zawiera szkodliwego acetonu i toulenu.

całkiem dobry, ale na pięć z minusem

Zmywacz kupujemy w sporej butelce z wygodną pompką - zdecydowanie plus. Przez cały czas użytkowania pompka się nie zacina, co zdarzało mi się przy innych produktach.
Zmywa dobrze, radzi sobie z większością lakierów, także ciemnych, oczywiście z brokatowymi miewa problem, jak większość zmywaczy.
Wydaje się nie wysuszać paznokci.
Zapach całkiem znośny, mniej chemiczny niż w typowych zmywaczach.

Minus ode mnie jedynie za wrażenie tłustości (jakby tłusta, olejkowa warstwa) pozostające na dłoniach. Jest to dla mnie irytująca cecha - gdyby nie to, dałabym mu 5 gwiazdek.

Kupowałam go kilkakrotnie zamiennie z moją ulubioną czarną isaną, gdy jej akurat nie było, ale nie wiem czy kupiłabym ponownie w innych okolicznościach.

Ok.

Zmywacz ma wiele zalet.
Plusy :
- nie zawiera acetonu,
- ma nienachalny zapach,
- dobrze zmywa lakier,
- jest tani,
- jest wydajny,
Minusy :
- jest trochę trudno dostępny,
Polecam. Dobry produkt w dobrej cenie!!!

Dwa razy tańszy zamiennik Inglota

Na rynku coraz więcej zmywaczy bez acetonu, ten jest chyba i tak jednym z tańszych w tej kategorii.
Kupiłam go po skończeniu dwóch małych opakowań zmywacza Inglota i... nie zauważyłam różnicy (mam wersję różową). Może ma brzydszą buteleczkę (choć nadal ciekawą) i mocniejszy zapach (chyba). Ale służy równie dobrze.
Zmywa skutecznie, nie wysusza skóry ani paznokcia.
Wydajność jest przeciętna, mam od ok. miesiąca i póki co zużyłam niemal pół buteleczki (a zmywam paznokcie średnio 2 razy w tyg., choć ostatnio rzadziej je malowałam).
Jestem zadowolona z produktu, choć, może znajdę jeszcze coś tańszego i równie dobrego.

Lubię go

Lubię ten zmywacz, robi to co ma robić + nie wysusza mi paznokci ani skórek :)
Ma nie drażniący zapach, więc +
Zostaje po nim warstwa lekko tłustawa, ale to też + bo nie wysusza ;)
Na pewno kupię ponownie :)

poprawny

Zmywacz nabyłam pod wpływem pozytywnych recenzji na wizażu. Przyznam szczerze, że nieco się zawiodłam.

Wiadomo, że lakier najlepiej trzyma się na czystej i odtłuszczonej płytce paznokcia. Omawiany zmywacz i owszem zmywa lakier bardzo dobrze, nawet te kolorowe, ale pozostawia coś podobnego do tłustej warstwy. Miałam wrażenie jakby na moich paznokciach był rozprowadzony lekki olejek. Nie była to bardzo tłusta warstwa, ale mimo to uciążliwa. Oczywiście jeżeli chodzi o skórki wokół paznokci było to bardzo miłe uczucie, jednak jeżeli chodzi o paznokcie już mniej, ponieważ wciąż miałam wrażenie, że lakier mi się przez to krócej trzyma.

+lakier bardzo dobrze zmywa wszelkie lakiery, zarówno te jasne jak i ciemniejsze. Nie rozmazuje ich przy okazji na całe skórki,
+jak na swoją mała pojemność jest dosyć wydajny - nie ubywa go szybciej niż innych zmywaczy,
+jest łatwo i szeroko dostępny, np. w rossmannie,
+jego cena nieco powala, ponieważ jest to około dziewięć złotych, co według mnie jest kwotą stanowczo zbyt wysoką,
+wydaje mi się, że owe "odżywianie" w nazwie odnosi się właśnie do tej warstwy, którą po sobie zostawia. Według mnie jest to zbędne, ponieważ w mim przypadku paznokci nie wzmocnił, a owa warstwa była tylko uciążliwa.
+ na pewno warto podkreślić, że paznokciom nie szkodził,

Gwiazdkę odejmuję za nieprzyjemne uczucie tłustości na paznokciach oraz fakt, że cena jest nieco zbyt wysoka jak na tę pojemność i to co produkt mi zaoferował.
Kupiłam, zużyłam i generalnie zakupu nie żałuję, ale nie kupię go ponownie, ponieważ w tej cenie mam dużą butelkę zielonego zmywacza isana. Zmywa on równie dobrze, a jest tańszy i nie pozostawia tłustej warstwy.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Bardzo dobry

Zmywacz jest bardzo dobry, szybko usuwa lakier, nie rozmazuje go po paznokciu. Ponadto nie śmierdzi, ma wręcz swój własny, specyficzny zapach, który mi osobiście przypadł do gustu. Moje paznokcie nie sprawiają wrażenia wysuszonych po użyciu Laury Conti. Co do opakowania, mogłoby być trwalsze, bo ścierają się napisy na buteleczce, jednak jest na plus estetyka oraz otwór (nie ma wielkiej dziury). Cena dość wysoka jak na zmywacz, ale nie jest najgorzej z wydajnością, więc uważam, że warto.

Bardzo dobry

Jest to najlepszy zmywacz, jaki przyszło mi używać. Co prawda nie zmywa lakieru ekspresowo, ale powtórzenie czynności kompletnie mi nie przeszkadza, biorąc pod uwagę to, że kompletnie nie wysusza paznokci. To, co działo się po zmywaczu Isany, było istną tragedią, natomiast ten zmywacz pozostawia paznokcie oraz skórki wokół nich natłuszczone. Rewelacja. Mimo wszystko na samym końcu myję ręce - dla mnie to standardowa czynność po użyciu jakiegokolwiek zmywacza.

<b>Plusy:</b>
- dobrze zmywa lakier,
- nie wysusza, a natłuszcza paznokcie oraz skórki wokół nich,
- bez acetonu,
- wydajny,
- poręczne opakowanie - malutki otwór, nie trzeba się martwić, że wyleje się za dużo.

<b>Neutralnie:</b>
- zapach znośny, mógłby być mniej intensywny,
- dość wysoka cena jak na zmywacz, aczkolwiek wart jest swojej ceny, ponieważ paznokcie pozostawia w świetnym stanie, nie wyrządza żadnej szkody.

Minusów brak.

Edit: jednak trafiłam na lepszy zmywacz. Jest nim jego siostra - różowa wersja :) Zapach ma mniej intensywny i jest przyjemniejszy, nie wbija się tak mocno w nozdrza, a w działaniu niczym się różni :)

Ilość zużytych opakowań: kilka