Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bielenda, Żel do włosów z czarną rzepą bardzo mocny

Bielenda, Żel do włosów z czarną rzepą bardzo mocny

Cena już od 3,75 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Żel zapewnia ułożenie trwałej fryzury. Zawiera ekstrakt z czarnej rzepy, który wzmacnia włosy i cebulki włosowe.

Świetny

wcześniej nie byłam zdecydowana na zakup żelu, bo wszystkie kosmetyki obciążają moje włosy. Są kręcone i łatwo się puszą więc w końcu zdecydowałam się spróbować ze względu na niską cene (5zł).
+ładnie podkreśla loki
+nie obciąża włosów
+jest tani
+wygodne opakowanie
+bardzo długo się trzyma w różnych warunkach (impreza, wiatr)
+przy większym użyciu delikatnie skleja, ale tworzy się ładny efekt fryzury na "mokrą włoszkę" :)
Szkoda tylko że tak szybko się kończy, musze używać na swoje włosy go dużo, więc często kupuje nowy. Używam zamiennie z wersją 3d zależnie od tego który jest w sklepie :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973561].usefull || 0 }}% pomocna.

nie jest zły

plusy:
:) przyjazna cena
:) duża pojemność
:) ładny, niedrażniący zapach
:) usztywnia i układa włosy

minusy:
:( żel tylko delikatnie utrwala

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881550].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny, ten ze starym składem!

Informacja o tym, że Bielenda wprowadza nowy skład moich ulubionych żeli (ten i biały Grafitti) bardzo mnie rozczarowała i popchnęła do zakupu 3 zapasowych opakowań.

Żel nakładam po odżywce b/s, na włosy mokre (odciśnięte koszulką), robię plunking i po całkowitym wyschnięciu odgniatam sucharki :)

Na moich cienkich, rzadkich falo-lokach, podatnych na obciążenie robi wszystko co powinien:

+uwydatnia piękne loki
+nie obciąża
+ma skład bez wysuszającego alkoholu (stary skład)
+nie kurzy!
+dobrze trzyma
+nie ma po nim przyklapu
+nie zbija w strąki, pozostawia puszyste włosy

Uwielbiam go nawet za te 5 zł, które z tego co widzę jest ceną wyższą niż podawaną przez inne recenzentki ;)

Ilość zużytych opakowań: Półtora i nie zamierzam przestać do końca zapasów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[829795].usefull || 0 }}% pomocna.

Grzywka na jeden wieczór

Bardzo ładnie podkreśla i utrwala skręt za 3 złote ;)

Ja swój żel kupiłam za 3 złote, często gości w mojej łazience, obok innych żeli.

-bardzo ładnie podkreśla moje naturalne falo-loki, skręt utrzymuje się długo, fale są podkreślone

-świetny do reanimacji fal na drugi dzień, na zwilżone włosy wgniatam kapkę tego żelu, potem chwilkę suszę, fale jak nowe, nie obciążone, nie spuszone

-po odniegeniu żelu włosy są miękkie, nie są szorstkie, nie są wysuszone

-ciężko z nim przesadzić, nie muszę kontrolować ilości jak przy moim ulubionym żelu męskim z isany

-śmiesznie tani, dostępny nawet w spożywczakach :)

Bardzo dobry żel :)

Używam tego produktu od: jakieś 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka, jak nie kilkanaście ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[789101].usefull || 0 }}% pomocna.

Tyle radochy za 2.70 zł :) :)

Napatoczył się zupełnie przypadkowo. Pojechałam bowiem w rodzinno-towarzysko-urlopowy objazd po Polsce, mimo załadowanego bagażnika, dając radę zapomnieć o kilku niezbędnych środkach pielęgnacyjnych. M.in. czegoś do popaćkania po niesfornych kudłach. W myśl zasady że baba wypuszczona z kuchni pójdzie na zakupy, znalazłam się we wrocławskim tesco na Długiej, a że byłam już po zakupie kiecki, postanowiłam w ramach oszczędzania kupić najtańszy z możliwych produktów :D (choć kiecka marki F&F to, przyznacie, tez przejaw oszczędności ;) ). Padło na Bielendę, wielki słój za 2.70 zł. Kiedyś już używałam tego żelu i tak wyruszyłam w podróż sentymentalną przy pomocy zapachu czarnej rzepy (bardzo dobrze pamiętam zapachy). Żel jest rozbrajająco tani, wielki i wydajny. Jest też bardzo skuteczny, w sensie, odbija moje włosy od głowy (a mam proste, długie, ciężkie, przez co przyklapnięte), nie przetłuszcza ich, dobrze utrwala i ładnie pachnie. Naprawdę perła za grosze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[776339].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomyłka

Kupiłam też żel skuszona poprzednimi recenzjami i niestety się zawiodłam. Mam kręcone włosy, które bez utrwalenia w ciągu dnia się niestety lekko prostują. Ten żel nie zrobił z moimi włosami kompletnie nic. Zero utrwalenia skrętu, czy na mokro, czy na sucho. Myślałam że może nakładam go za dużo, ale kiedy choć trochę zwiększyłam ilość żelu, wtedy włosy stawały się obciążone i tak nieładnie "przylizane". Może kiedyś do niego wrócę, mam jeszcze ponad pół opakowania. Narazie zastępuję go innym żelem.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie pół opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[736425].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Żel ten świetnie podkreśla moje loki, ciężko jest go przedawkować. Sprawdza się przy stylizacji suszarką i ugniataniu loczków. Często nim ratuję moje loki po nocy, super wygładza fryzurę, sprawia że włosy pięknie się układają, są odporne na wiatr i inne niesprzyjające czynniki.
Polecam :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[709609].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój KWC! :)

Jest to najlepszy żel, jakiego używałam.
Mam bardzo kręcone włosy z tendencją do puszenia się. Często muszę je ujarzmiać preparatami do stylizacji, żeby nie mieć afro na głowie, zwłaszcza podczas pogody z dużą wilgotnością. Za pomocą tego żelu mogę ułożyć włosy jak tylko mi się podoba, a jednocześnie nie mam posklejanych pasm, które wyglądają sztucznie. Skręt jest idealnie podkreślony, sprężysty. Włosy są miękkie, mile w dotyku, oddychają, wyglądają naturalnie. Bardzo dużym plusem jest to, że żel się nie wykrusza i nie pozostawia białych nieestetycznych płatków, nie wysusza włosów. Łatwo go wymyć i nie potrzeba do tego specjalistycznych szamponów. Nie powoduje podrażnień. Jest bardzo wydajny, a do tego bardzo tani.
Małym minusem jest zapach - po otwarciu pudełeczka bardzo nieatrakcyjny, ale dość szybko ulatniający się z włosów. Jednak w obliczu zalet, to nie jest dla mnie problem. Naprawdę warto wypróbować ten kosmetyk! Tylko uwaga, żeby nie przesadzić z ilością ;)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[703235].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiony stylizator

Jest to mój ulubiony żel :) a próbowałam ich już trochę

+ całkiem ładnie utrzymuje skręt
+ po odgnieceniu włosy są miękkie i nieposklejane, co nie zawsze wychodziło po innych żelach
+ zapach (bardzo go lubię)

- mógłby być nieco mocniejszy, ale coś za coś- mocniejsze żele zawsze zostawiały u mnie niefajne w dotyku włosy, a tu tego nie ma

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[652896].usefull || 0 }}% pomocna.