Benedicite, Szampon z mydlnicą lekarską

Benedicite, Szampon z mydlnicą lekarską

Szampon z ekstraktami z mydlnicy lekarskiej i pokrzywy zwyczajnej przeznaczony jest do częstego mycia włosów cienkich, delikatnych, suchych i normalnych.
Szampon wyprodukowany na bazie górskiej wody źródlanej zawiera substancje myjące oraz pielęgnujące. Zastosowane zioła są bogate w sole mineralne, kartenoidy, kwas pantetonowy, witaminy A, E, F, H.

Skład: Aqua, Sodium, Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Saponaria Officinalis (Soapwort) Extract, Urtica Dioica (Stinging Nettle) Extract, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Uvinul P-25 (PEG-25 PABA), Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleie Acid, PABA, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Parfum, Hexyl Cinnamal.

Cena: 9zł / 200ml
/m/

Bardzo delikatny

Szampon jest bardzo delikatny i z całą pewnością idealny do włosów cienkich lub po prostu do codziennej pielęgnacji.

Plusy:

* dobra konsystencja - może się wydawać że szampon jest rzadki i będzie spływał z dłoni, a tak nie jest

* ładny zapach

* nie wysuszał włosów przy częstym stosowaniu

Minusy:

* szklane opakowanie - takie staroświeckie, może być fajne w przypadku kremu do twarzy ale co do szamponu to jest to średnie rozwiązanie, czasami szukałam szamponu po omacku mając na twarzy żel i bałam się że buteleczka spadnie i się potłucze, zatem nie nie nie

* średnio z dostępnością

* wydawałoby się że skład będzie bardziej naturalny, a tak nie jest

* nie zauważyłam jakiejś szczególnej zmiany przy stosowaniu tego szamponu, ani nie zmniejszył się łupież/przetłuszczanie, włosy nie stały się gęściejsze

Używam tego produktu od: używałam go od 05.2012-07.2012
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i pół drugiej buteleczki