Dermo System, Hypoalergiczny żel do mycia twarzy i demakijażu

Dermo System, Hypoalergiczny żel do mycia twarzy i demakijażu

Innowacyjny produkt doskonale oczyszcza skórę twarzy i zmywa makijaż, zapewniając optymalny i długotrwały poziom nawilżenia oraz zwiększając jej elastyczność. Dodatkowo działa antyseptyczne i przeciwzapalnie oraz łagodzi podrażnienia naskórka. Idealny dla osób o wrażliwej skórze, które nie wyobrażają sobie codziennej pielęgnacji twarzy bez użycia wody. Produkt hypoalergiczny, nie zawiera alergenów i sztucznych barwników.

Bardzo dobry

Bardzo dobry żel, który myje twarz i zmywa makijaż.
Kosmetyk radzi sobie z każdym typem makijażu, nawet tym mocniejszym i nie trzeba nie wiadomo ile i jak mocno masować twarzy, aby była czysta.
Żel nie podrażnia, można spokojnie myć nim oczy. Po jego zastosowaniu czuć na twarzy delikatne ściągnięcie, jednak nie jest ono nieprzyjemne.
Produkt jest MEGA wydajny - starcza mi spokojnie na 3 miesiące, przy czym cena: niecałe 8 złotych to żart za taką ilość i jakość kosmetyku :)
Posiadam wersję w nowym opakowaniu, tym bez pompki a mimo to udaje mi się zużyć ten żel do samego końca - wystarczy, że postawię butelkę do góry nogami przy końcowce produktu.

Ilość zużytych opakowań: 2, używam trzecie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[876802].usefull || 0 }}% pomocna.

NIE !

Żel stosuje do demakijażu wieczornego. Słabo się pieni - dla jednych minus, dla innych obojętna kwestia. Zmywa makijaż dość dobrze, lecz po dwóch podejściach. Używam tuszu wodoodpornego stąd można na przypadłość. Po rekomendacji osób na tej stronce postanowiłam go kupić i może miałam za duże oczekiwania... Jednak w moim przypadku żel kompletnie się nie sprawdził, po jakimś tygodniu regularnego stosowania dostałam duży wysyp niedoskonałości na całej buźce ! Przestałam używać i wszystko przeszło ... Zrobiłam po miesiącu drugie podejście (myślałam, że może to skutek nowego kremu do twarzy) i jednak sytuacja się ponowiła ! Duży wysyp niedoskonałości. Bardzo niska cena, dla mnie mało wydajny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[859390].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjny, unikalny, jakościowy

Dla mnie ten żel jest niekwestionowanym KWC, ze względu na to, że to czego oczekuję od żelu oczyszczającego, spełnia właśnie ten produkt. Ważnym aspektem, jak nie najważniejszym jest to, aby zawierał w sobie naturalne składniki i żeby nie zapychał buźki. Mam cerę mieszaną, trądzikową naczyniową i wrażliwą, stąd moje wymagania są bardzo wysokie. Nie spodziewałam się, że znajdę tak dobry produkt w niskiej cenie. Żel się lekko pieni, oczyszcza i potrafi zmyć makijaż (!) do perfekcji, czego później dowodzi czysty wacik po użyciu toniku oczyszczającego. Nie widzę żadnych wad, ściąganie skóry jest jak najbardziej naturalne, tym bardziej, że po użyciu właśnie ww. toniku, to uczucie całkowicie znika. Dla mnie ważne jest dogłębne oczyszczenie produktem z przyjaznymi dla skóry składnikami, co gwarantuje ten żel. Obecnie zmieniło się opakowanie, jego minusem może być brak pompki, która była obecna w starej wersji. Jednak radzę sobie przelewając żel do starej butelki z pompką.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[859086].usefull || 0 }}% pomocna.

fakty i mity depilacja

Polecam!

Plusy:
+ Doskonale zmywa makijaż, nie podrażnia przy tym oczu. Zawsze miałam problem ze zmywaniem makijażu żelami, ale ten sprawdził się w 100%.
+ Pomimo tego, że się nie pieni i konsystencja jest inna niż przy żelach to zmywa doskonale. Lepiej od wszystkiego co do tej pory używałam.
+ Dodatkowo świetnie oczyszcza skórę, odświeża.
+ Ma przyjemny zapach.
+ Jest wydajny.
+ Mam inne opakowanie niż na zdjęciu, jest poręczne, nie zajmuje dużo miejsca.
+ CENA. Dałam za żel niecałe 7 zł. Za taką jakość dałabym dużo więcej.

Minusy:
- Jednyny minus to fakt, że nie nawilża tak jak obiecuje producent. Od razu trzeb użyć kremu, skróra jest troszkę ściągnięta. Ale to chyba moje uroki, zawsze muszę pożądnie nawilżyć twarz.

Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie opakowania, bardzo wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[857494].usefull || 0 }}% pomocna.

Znalazłam idealny produkt do demakijażu, który również nadaje się do codziennego oczyszczania twarzy

Jest boski!
Doskonale zmywa makijaż, nie podrażnia, nawet jak przez przypadek wleci do oka.
Cera po umyciu jest czyta, powiedziałabym nawet, że żel ładnie ją pielęgnuje. Przynajmniej u mnie jest po nim bardzo fajny efekt, lepszy niż po moim obecnym kremie. Oszczędzam go, i używam tylko do zmywania makijażu, bo niestety do Natury mam dość daleko. Ale przy następnej wizycie chyba zrobię większe zapasy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[849854].usefull || 0 }}% pomocna.

Super produkt

Wart polecnia produkt, fajnie zmywa makijaż, nie podrażnia oczu, nie wysusza, ładnie pachnie. Po prostu cudo. Nie zamiemie na nic innego. Może nie jest zbyt wydajny ale mu to wybaczam bo lubie robic zakupy a to cacko koszyuje koło 7 zł w Naturze :)

Używam tego produktu od: 4 tyg

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[849341].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZY!

jestem zafascynowana tym produktem, pierwszy żel który tak pięknie zmywa makijaż, szczególnie oczu- już dawno pożegnałam dzięki niemu tarcie oczu płatkami kosmetycznymi. Nie uczula ani nie szczypie w oczy!!! Jest mega wydajny.Tani. Ponadto nie pozostawia spiętej skóry, nie powoduje jej przesuszenia dzięki czemu równowaga jest zachowana a produkcja sebum nie tak bardzo intensywna jak po użyciu produktów do pielęgnacji skóry tłustej( musiałam sama do tego dojść, chyba po 5 latach :p )

Jedynym - jest dostepność, ja kupuje w naturze ale tez widzialam w paru aptekach i kioskach ruch.
I szkoda że w najnowszych opakowaniach już niema pompki

Nie zamienie go na zaden inny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[812184].usefull || 0 }}% pomocna.

REWELACYJNY PRODUKT ZA GROSZE !!! jestem bardzo zadowolona.:)

Działanie kosmetyku jest rewelacyjne :)

Ten przezroczysty delikatny żel, rekomendowany jest przez producenta jako niezwykle łagodny, kojący podrażnienia i faktycznie tak jest :jupi:

Żel jest w miarę gęsty, wygodnie rozprowadza się na skórze, lekko się pieni,myje, tonizuje i nawilża skórę :)

Poza tym:

- nie powoduje podrażnień typu zaczerwienienia czy wypryski

- pachnie leciutko ziołami

-UWAGA UWAGA : NIE ZAWIERA SLS !
DLA MNIE TO SUPER SPRAWA BO NIEWIELE JEST "MYJACZY" BEZ TEGO SKŁADNIKA

-w efekcie moja skóra twarzy jest dokładnie oczyszczona, odświeżona, gładka i miękka,

- opakowanie to przezroczysta plastikowa butelka, z wygodną pompką, o pojemności 210 ml

-jest tani i wydajny, co również jest jego niewątpliwą zaletą

Szczerze polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[768824].usefull || 0 }}% pomocna.

naprawde wart polecenia ;D

Kupiłam go z konieczności, kiedy to przez dłuższy czas nie było w naturze dostawy płynu micelarnego z delii i za 5 czy 6 wizyta zmuszona sytuacja pomimo oporów i niechęci do zeli do demakijażu musiałam go nabyć i na szczęście okazał się strzałem w 10 ;D

+ działa- usuwa bez problemu cały niewodoodporny makijaż, bez żadnego szorowania, pocierania itp
+ cena- ok 7 zł- porównywalna z płynem micelarnym, a nie muszę dokupować płatków kosmetycznych ;p
+ pieni się dość delikatnie, ale dla mnie ważne ze ma poślizg ;D
+ konsystencja- taki przyjemny kisiel ;D
+ nie podrażnia mi oczu ani buzi- co prawda dosyć szybko muszę ja tonizować i nawilżać, ale z doświadczenia wiem, ze moja skora reaguje tak po prostu na wodę ;D
+ blokowana pompka- świetny praktyczny \'myk\' nie muszę kombinować mokrymi rękoma z jakimiś koreczkami i innymi pierdołami ;p
+ wydajny- używam go od początku roku codziennie wieczorem do demakijażu i zużyłam \'mniejsze pół\' ;D
/nie wiem jak niektóre dziewczyny tu mogą pisać, ze jest niewydajny, co one, cale ciało nim myją ;P/
+ dostępny- natura i nieduże drogerie u mnie w mieście
+ zapach- delikatny, mnie pasuje, pachnie mi taka \'czystością\'
+ daje poczucie naprawdę oczyszczonej twarzy

na pewno na stale zagości w mojej szafce w łazience, teraz płyn micelarny delii stosuje od święta, bo tym odmejkapiam twarz po prostu szybciej ;D

Używam tego produktu od: poczatku roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[758182].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy !

Jak dla mnie to rewelacja, nie mam cery alergicznej, ale niestety dość często inne kosmetyki (najczęściej garnier) podrażniają moją skórę, rzadko kiedy mogę dobrać odpowiedni żel, ale w końcu znalazłam :)
świetny, nawet już niczym innym nie zmyję makijażu, chyba, że zajdzie konieczność, że nie będę miała tego żelu akurat pod ręką :)

same zalety jak dla mnie :
-cena (ok 8zł)
-wydajność
-dobrze się pieni
-zapach może nie jest zadowalający do końca, ale to w końcu żel hypoalergiczny :)
-świetnie zmywa makijaż
-dobrze nawilża
-oczyszcza
-skóra po nim jest miękka

Po prostu idealny :)

Używam tego produktu od: miesiąca, ale kiedyś też go używałam
Ilość zużytych opakowań: ok. 2-3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[713266].usefull || 0 }}% pomocna.