Żel pod oczy

Żel pod oczy

Skutecznie zmniejsza worki, opuchnięcia oraz cienie pod oczami - czysta kofeina + kompleks Eyeliss
Poprawia gładkość (wygładza drobne zmarszczki), jędrność i ścisłość skóry - kompleks Eyeliss
Łagodzi i koi podrażnienia - alantoina i woda termalna z Iwonicza Zdroju.
Nie zawiera substancji zapachowych i barwników.

• Iwonicz Aqua,
  • Methyl Propanediol,
  • glycerin hesperidin methyl chalcone / steareth-20/ dipeptide-2/ palmitoyl,
  • tetrapeptide -3,
  • phenoxyethanol/ dmdm hydantoin / methylparaben,
  • P ropylparaben,
  • Acrylates C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,
  • PEG-8,
  • Allatoin,
  • Tromethamine,
  • Caffeine

jestem na tak

+ nawilża skórę pod oczami
+ przyjemnie chłodzi
+ cena

+/- nie oczekiwałam super zaskakujących rezultatów po tym żelu, dlatego też nie zawiodłam się, bo nie zauważyłam, żeby jakoś spektakularnie rozjaśnił moje cienie pod oczami :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (nie jestem zbyt systematyczna)

Nowa wersja - rozczarowanie

Pani w Superpharm na prośbę w pomocy dopasowania kremu intensywnie nawilżającego dla wrażliwej i mocno eksploatowanej skóry pod oczami (mam duże cienie, więc nakładam spore ilości korektora) wskazała właśnie ten ŻEL.

Używam go dwa razy dziennie - zarówno na noc, jak i pod makijaż.

1. Nie nawilża
2. Nie napina
3. Nie spłyca nawet bardzo drobnych zmarszczek
4. Po nałożeniu towarzyszy uczucie ściągnięcia
5. Lepi się
6. Ciężko nałożyć na niego ładnie korektor

Chyba jestem uprzedzona do żelowych kosmetyków, wolę kremowe konsystencje.

Jestem bardzo zawiedziona zarówno żelem, jak i poradą konsultantki.

Nie dla mnie

Zdecydowałam się na niego, ponieważ mam bardzo wielkie cienie i często worki pod oczami. Niestety, nie spełnił moich oczekiwań.

+ faktycznie ma konsystencję żelu, a nie jakiejś okropnej papki czy tłustego kremu,
+ mojej mamie pomogło, więc może tylko ja jestem jakimś odmieńcem ;)

- nie rozjaśnia cieni,
- nie usuwa worków,
- stosowałam tylko na noc, bo jak się budziłam to moje oczy były mocno sklejone
- cena - jak dla mnie 25 zł za coś, co nie działa, to znaczne przegięcie

Używam tego produktu od: kupiłam jakieś pół roku temu, używałam przez 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

Jak makijażem powiększyć usta

Niestety nic

Szukałam lekkiego specyfiku pod oczy, który rozjaśni cienie pod oczami i nawilży suchą skórę.
Niestety kupiony żel nie spełnił moich oczekiwań.
Po nałożeniu na skórę mam wrażenie że się lepi, efekt utrzymuje się krótko, podobnie jak nawilżenie okolic oczu. Cienie pod oczami, jakie były, takie są, zero jakiejkolwiek zmiany.
Konsystencje ma bardzo lekką i lepką. Po nałożeniu efekt minimalnego napięcia skóry, ale spłycenia zmarszczek nie zauważyłam.

niestety nie działa

Nie zlikwidował mi ani cieni, ani worków pod oczami i jeszcze żadnemu kosmetykowi się to nie udało. Lekko nawilża, ale efekt jest krótkotrwały (krócej niż godzina). Lubię formułę żelu, ale ten się nie sprawdza.

Dobry na opuchniecia i cienie

Kupilam zel pod oczy na fali zachwytów nad Iwostinem, niestety troszke sie zawiodlam

+ lekka konsystencja zelu
+ bezzapachowy
+ koi i lagodzi podraznienia
+ woda termalna z Iwonicza
+ lekko wygładza
+ poprawia kondycję skory

- słabo nawilża
- nie nadaje sie dla wymagajacej skóry pod oczami z 1-szymi zmarszczkami

Produkt dobry, ale dla 20-latki, która ma skorę nie wymagająca, a potrzebuje zlikwidowac opuchniecia i cienie, tu sprawdza sie idealnie. Porównywalny do Hydraphase Yeux LRP.
Dla kobiet 25+ bedzie on za słaby. Ładnie roświetla spojrzenie, lekko napina. Niestety jego działanie nawilżajace jest słabe i krótkotrwale, co sprawia ze po jakims czasie skora domaga sie więcej, czegoś treściwszego, jesli tego nie otrzymuje tworzą sie zmarszczki spowodowane wysuszeniem.

Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 2x25ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

delikatny i skuteczny

Bardzo dobry kosmetyk pod oczy. Szukałam czegoś, co rozjaśni cienie, zredukuje opuchnięcia i lekko wygładzi (wielkich zmarszczek jeszcze nie mam, ale pojawiają się pierwsze załamania mimiczne). Jestem zadowolona z efektów - rzeczywiście zauważyłam efekt rozjaśnienia, opuchnięcia też są nieco mniejsze. Skóra jest gładka i napięta i, co ważne, nie jest przesuszona. Do tej pory unikałam jak ognia żeli, wszystkie, które miałam nieszczęście wypróbować były zbyt mało nawilżające, skóra pod oczami zaczynała się łuszczyć i była nieprzyjemna w dotyku. Dlatego wolałam bogatsze kremy, mocno nawilżające. Ale też długo nie mogłam trafić na coś, z czego byłabym zadowolona (jeśli nawilżał, to nie likwidował cieni, jeśli zmniejszał opuchnięcia, to nie nawilżał wystarczająco).
Postanowiłam wypróbować ten specyfik, właściwie na chybił - trafił, tyle już miałam wpadek z kremami pod oczy, co mi tam!
No i trafiłam :) nie działa może cudów, ale poprawia kondycję skóry pod oczami. Nie zauważyłam żadnych minusów.
Jest bardzo delikatny, nie podrażnia. Średnia wydajność, ale tubka jest duża (25 ml ), a cena raczej standardowa (zapłaciłam 38 zł) - w porównaniu do skuteczności innych kremów, za które płaciłam tyle samo albo i więcej - dla mnie plus.
Jest to najlepszy kosmetyk pod oczy jaki do tej pory miałam.

efekt placebo ;)

Cóż...jedynym plusem tego żelu jest niepowodowanie uczulenia czy pdorażnienia.
A poza tym kompletnie nic nei robi, nie zauważyłam jakichkolwiek efektów...

Ilość zużytych opakowań: 1 z 15ml

takie nic

Mogłabym polecić ten żel do młodej, naprawdę niewymagającej skóry pod oczami. Nie wiem co mnie podkusiło, że go kupiłam.

Jest dość tani, bardzo wydajny, średnio z dostępnością.
W tubce, więc można zużyć do końca. Bez zapachu.
Forma żelowa.

Błyskawicznie się wchłania. Jest lekki, ale dla mnie zdecydowanie za słabo nawilża. Ja chcę czuć krem pod oczy, a tym przypadku jakby wyparował, a skóra jest lekko lepka i lekko naciągnięta.
W miarę stoswania, wysusza skórę pod oczami. Redukuje delikatnie opuchliznę i śińce, nie uczulił mnie, stąd 2 gwiazdki.

Nie podrażnia oczu, nie powoduje światłowstrętu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

ŁADNIE NAPINA

Żel w moim przypadku się sprawdza zwłaszcza w czasie sesji. Ładnie napina, czy redukuje zmarszczki to nie wiem- nie zauważyłam.Mimo że używam od trzech lat,ale na pewno spłyca drobne zmarszczki, odrobinę wysusza. Jak dla mnie może być, ważnie że nie podrażnił delikatnej skóry w okół oczu.

Używam tego produktu od: od 3 lat
Ilość zużytych opakowań:2 całe w trakcie trzeciego

Wysusza...

Żel ten stosuję już od bardzo dawna i na początku byłam istotnie podobało mi się jego działanie. Ładnie napinał skóre, likwidował też cienie i odświeżał spojrzenie. Generalnie byłam zadowolona, jednak im dużej go używam, tym jestem zadowolona mniej ;P Mam wrażenie, że przez te kilka miesięcy jego używania pogłębiły mi się zmarszczki mimiczne pod oczami. Żel moim zdaniem ma właściwości wysuszające, a nie nawilżające. Co mi po jakiejś kofeinie w składzie i niby rozjaśnianiu cieni, gdy skóra pod oczami zaczęła się robić nieładna? Teraz te pogłębione bruzdy strasznie mnie denerwują. No właśnie, poza tym cieni już nie redukuje. Nie wiem dlaczego. Być może skóra za bardzo sie do niego przyzwyczaiła. Nie napina tak ładnie jak kiedyś. No i kompletnie nie radzi sobie z opuchlizną. Moim zdaniem to w ogóle nie jest kosmetyk pielęgnujący delikatną skórę pod oczami. Kolejny minus oczywiście za brak filtrów. Jest bardzo mierny, nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. rok

Łagodny

To mój pierwszy produkt aptecznej rodzimej marki, ale mimo iż nie do końca się sprawdził na pewno nie ostatni.
Przede wszystkim rzeczywiście zależało mi na zmniejszeniu obrzęków, worków, opuchnięć czy jak je tam zwał, pisze o tym przy recenzji każdego kremu pod oczy bo to mój trwały problem po przebudzeniu. Na nic kofeina, krem zmniejsza opuchnięcia tylko troszkę, ale nie likwiduje ich nie ma się co oszukiwać.
Co do reszty to ok, nie wiem czy wygładza zmarszczki bo jeszcze ich za bardzo nie mam. Owszem lekko ujędrnia.
Ma całkiem przyjemna jak na żel konsystencję jest trochę jak lekko żołta woda, nie lepi się, wchłania szybko. Świetny na lato bo lekko nawilża i leciutko chłodzi.
Rzeczywiście koi, nie mam z nim problemów gdy coś nie tak ze spojówkami(nosze szkła kontaktowe)bardzo łagodny jak woda :)
Rzeczywiście bezzapachowy.
Bardzo wydajny bo duża tubka jak na krem pod oczy, a niewiele trzeba aby go nałożyć.
Szkoda, że to jedyny krem Iwostinu pod oczy,mogliby wprowadzić coś kremowego, a może już mają, a ja nie wiem..
Tego już raczej nie kupię bo szukam czegoś konkretniejszego.

Używam tego produktu od:3 m-cy codziennie rano
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1