ColorStay, Mineral Finishing Powder (Wypiekany puder mineralny)

ColorStay, Mineral Finishing Powder (Wypiekany puder mineralny)

Pojemność 8,79 ml

Revlon ColorStay Mineral Finishing Powder to seria 3 mineralnych wypiekanych pudrów prasowanych, łączących naturalną pielęgnację, jaką dają minerały z doskonałą jakością i niezwykłą trwałością (16h) z jakiej słynie seria Colorstay. Formuła pudru oparta jest na minerałach, nie zawiera talku, dzięki temu puder jest lekki i nie obciąża skóry.
Puder jedwabiście się nakłada i wspaniale stapia z cerą. Nie zostawia smug, nie osypuje się z czasem i nie znika z twarzy. Dzięki zawartości sproszkowanych minerałów, puder nie wysusza skóry i nie `zapycha` porów. Może być stosowany niezależnie od wieku, gdyż nie zbiera się w zmarszczkach i załamaniach skóry, nie podkreśla też suchych skórek.
Puder wypiekany Revlon ColorStay Mineral Finishing Powder dostępny jest w 3 kolorach:
- 010 Brighten - delikatnie rozświetlający,
- 020 Suntan Matte - brązująco - matujący,
- 030 Sunkiss - brązująco - rozświetlający.

Cena: 35zł / 8,79g

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 53

nieśmiertelny

10 rozświetlacz, brighten, czy jak mu tam ,mam go i mam go od nie wiem kiedy, na dzień dobry nie pokochaliśmy się, zdradzałam go z innymi wiele razy , ale kiedy tamte sięgnęły denka postanowiłam dać mu kolejną szansę ... po chyba 1,5 roku leżenia w mojej szafce bez użytecznie ... obecnie mamy długotrwały romans, mam innego i też jest fajny, trochę cieplejszy, ale na co dzień wychodzę wszędzie z revlonem ... odmładza mnie i świetnie rozświetla wewnętrzne kąciki, jeżeli jeszcze go kiedyś dopadnę , bo mam go i mam go, nie wiem, czy kiedykowiek się skończy to kupię, nawet jesli będę mieć inne droższe od niego 10 razy, to revlona kupię bo wart jest tego

Używam tego produktu od: ohoho 2-3 lata??
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 nieśmiertelnego, używam co dzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980644].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

Niezniszczalny

Zastanawiam się jak długo mam go w posiadaniu...
Rok, dwa?
A wygląda jakbym go w ogóle nie używała:)
Mam odcień 020 Suntan Matte - brązująco - matujący.

Piękny, powiedziałabym...wyrafinowany.
Mocno sprasowany.
Mocno napigmentowany, aczkolwiek trudno sobie zrobić nim krzywdę.
Subtelny.
Daje efekt naturalnej opalenizny z lekkim satynowym połyskiem.
Dostępny bez problemu w internecie.
Cena:jakość:wydajność=IDEALNE DOPASOWANIE.

Polecam.

Używam tego produktu od: dwóch, trzech lat?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970977].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 43

Blisko ideału

Mam najjaśniejszy odcień. Z natury moja karnacja jest jasna, nie używam opalaczy, nie korzystam z solariów, nie walczę z tym, raczej postanowiłam uczynić z tego mój atut i podkreślać to. Aby jednak bladość w momentach zmęczenia nie stała się ziemista i wyglądała zdrowo, potrzebuje ładnego rozświetlenia.
Kosmetyku używam jako pudru na całą twarz, nie jako rozświetlacza. Oczywiście na pędzel nabieram dyskretną ilość - nie chcę świecić jak bozonarodzeniowa choinka, lecz dyskretnie błyszczeć. Szczerze mówiąc, liczyłam na taflę, a jest perła, ale nie rozczarowało mnie to, bo perełka spełnia swoje zadanie - nadaje twarzy zdrowy, promienny wygląd. Ważne, że nie znajdziemy tu zbyt wielu denerwujących, tandetnych drobinek, no może pojedyncze, ale w takiej ilości są nawet ładne. Uzywam go już ponad pół roku, ale nadal nie mogę się napatrzyć jak ładnie twarzy błyszczy opromieniona naturalnym światłem słonecznym.
Maleńki minusik to taki, że szybko się ściera nawet przy przypadkowym dotknięciu ręką i wcale nie kryje - choć tego nikt nie obiecywał, zwłaszcza że jest to kosmetyk rozświetlający. Używam go zawsze w parze z podkładem z Lumi Magique Loreala, świetnie razem współgrają, ale ostrzegam, że jest to duet dla wielbicielek rozświetlaczy i osób raczej z cerą suchą, bez niespodzianek.
Puder jest bardzo wydajny, wystarczy mi go chyba jeszcze na co najmniej 3 lata, dlatego nie wiem czy kupię ponownie, bo do tego czasu może jeszcze objawi się jakaś inna ciekawostka.

Ilość zużytych opakowań: ledwie muśnięte jedno :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[944882].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż wieczorowy Golden Girl

Napisanych recenzji: 68

Dla mnie bardzo ok

Posiadam odcien 010 - najjaśniejszy. Oceniam go bardzo dobrze. Kupiłam go w zasadzie w ciemno , jako rozswielacz do kości policzkowych, trochę daje na czoło i na podbródek. Lubie efekt rozświetlenia na twarzy i spełnia moje oczekiwania. co ważne, nie jest to produkt brokatowy - nie daje efektu mieniących się drobinek, ale efekt tzw. tafli. Wystarczą dwa muśniecia pędzlem i jest super. Delikatny efekt rozświetlenia. Zapachu nie ma, nie uczula. Opakowanie ma ładne, klasyczne. Cena na allegro równiez bardzo przystępna.

Poza tym jest bardzo wydajny. Używam go od około roku a zużyłam może 1/4 opakowania. Nie mam potrzeby testowania innych tego typu produktów. Jak mi sie skonczy kupie prawdopodobnie ten sam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918408].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 202

Napisanych recenzji: 1073

Liczyłam na trochę więcej.

Od dawna poszukuję idealnego rozświetlacza, który da mi wymarzony, lekki efekt. Dałam się skusić dobrym opiniom i z niemałym trudem zdobyłam ten produkt właściwie z przekonaniem, że będzie on wspaniały... Chyba się troszeczkę przeliczyłam, bo spodziewałam się odrobinę czegoś innego.

Posiadam kolor 010 - Brighten.

Konsystencja, forma: puder w kamieniu, wypiekany w formie \'mapki\' o różnych odcieciach różu; bez zapachu.

Zalety:
*kiedy już dojdziemy do wprawy z nakładaniem odpowiedniej ilości i roztarciem tego produktu to efekt nie jest najgorszy - rozświetla, dobrze wygląda zwłaszcza w świetle dziennym
*bardzo wydajny
*łatwo nakłada się na pędzel
*fajny design opakowania

Neutralnie:
*ciężko mi się ustosunkować pozytywnie lub negatywnie do tego efektu rozświetlenia, ale z pewnością nie jest to taki na który liczyłam - jest to efekt dość ciężkiej perły, dobrze odbija światło, ale efekt jest dość płaski i są widoczne srebrne drobinki drobno zmielonego brokatu;

podsumowując: zamiast lekkiej, satynowej tafli otrzymujemy ciężką, obsypaną brokatem perłę

Wady:
*wcale nie jest taki trwały - po południu nie ma już po nim śladu na buzi
*okropnie niewygodne opakowanie - nie jeden raz złamałam sobie paznokcie przy otwieraniu pudełeczka
*ciężko go dostać - ja kupiłam na Allegro
*tylko 3 dostępne odcienie
*ma w składzie parabeny
*jak na niepowalającą jakość to cena dość wysoka

Niejednokrotnie słyszałam porównania tego produktu do rozświetlaczy MAC. Jak dla mnie - nie ma o tym w ogóle mowy! To jest niebo a ziemia.

Nie jest to jakiś ordynarny, tragiczny efekt, który wygląda tandetnie, ale również nie jest to lekka, satynowa tafla, której się spodziewałam. Można spróbować wypróbować :) Ale ja będę szukać dalej.

Na dole zdjęcia w świetle dziennym, ostatni swatch na dłoni z fleszem.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[904671].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

trwały - doskonały

świetny produkt, posiadam kolor 030 i używam go jako bronzera do podkreślenia kości policzkowych. Sprawdza się genialnie. Ma kolorystykę mozaiki i można wybrać, czy chcemy mocniej podkreślić makijaż czy bardziej delikatnie.
Jest to produkt, który łaczy w sobie brozner i rozświetlacz w rewelacyjnej jakości.

Plusy:
- gama kolorów do wyczarowania
- bardzo trwały (lubię perełki brązujące z avonu, jednak jeśli makijaż ma być cały dzień, zawsze siegam po revlona)
- świetnie rozświetla
- niesamowicie wydajny - po 3 latach uzytkowania nie widać ubytku...

minusy
- brak lusterka i pędzelka

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901878].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Rewelacyjny i godny polecenia produkt !

Puder rewelacyjntpy, bardzo wydajny, latwy w uzyciu przy pomocy pedzela, cena dostepna.
Ja posiadam 030, ladnie brazuje twarz, jedtpyny minus zbyt duzo drobinek co powoduje ze w sloncu twarz jest zbyt rozswietlona drobinkami.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[878007].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 59

Jest ok :)

Oceniam odcień 010 (Brighten).

Plusy:
- niesamowicie wydajny, będę go mieć chyba ze 100 lat :D
- cena jest niewielka, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wydajność
- idealnie nadaje się do rozświetlenia wewnętrznych kącików oczu
- nadaje się dla bledziochów

Minusy:
- nie do końca podoba mi się efekt, jaki daje nałożony np. na szczyty kości policzkowych. Czy ja wiem... Mam w tej kwestii mieszane odczucia, wydaje mi się, że ten produkt jest zbyt perłowy, przez co wygląda trochę sztucznie, zwłaszcza w dziennym świetle. Natomiast nie daje wrażenia sztuczności, jeśli nałożę go tylko w kącikach oczu.
- u mnie trochę podkreśla rozszerzone pory (nawet takie, których przed użyciem tego kosmetyku W OGÓLE nie widać)

Podsumowując: produkt "na dwa razy", "pół na pół" :) Może posłużyć jako fajny cień do powiek, rozświetlacz do kącików, ewentualnie pod łuk brwiowy, jeśli ktoś nie lubi mieć tam pełnego matu. Na kości policzkowe średnio mi pasuje. Mimo wszystko ponownie go raczej nie kupię - kąciki można rozświetlić cieniem do powiek o mniejszej pojemności, nie trzeba do tego kupować tak "wielkiego" kosmetyku. Ale na pewno nie jest bublem :)
PS Kiepsko znosi nakładanie pędzlem - wtedy kruszy się i osypuje. Najlepiej wklepywać go palcami.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[862582].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

ŚWIETNY

Posiadam odcień 020 i jak dla mnie rewelacyjny. Łatwy w aplikacji, raczej ciężko z nim przedobrzyć. Daje delikatny efekt naturalnej opalenizny z lekkim satynowym połyskiem. Nie wysusza cery, nie osypuje się, utrzymuje się na swoim miejscu. Bardzo wydajny, umieszczony w solidnym opakowaniu. Cena również przystępna.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[861566].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

Idealny!

Mam odcień 010 (Brighten)
Idealnie rozświetla partie twarzy, długo się utrzymuje.
Jest bardzo wydajny, mimo, że troszkę się sypie przy nakładaniu.
Nie powoduje straszliwego błyszczenia się buzi.

Pomysłowe pudełeczko :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[855815].usefull || 0 }}% pomocna.