Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Maybelline, Dream Touch Blush (Róż o kremowej konsystencji)

Maybelline, Dream Touch Blush (Róż o kremowej konsystencji)

Cena już od 33,05 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 7,5 g

Dzięki lekkiej i delikatnej konsystencji pianki oraz doskonałego dopasowania różu do skóry, Dream Touch Blush Maybelline zapewnia wrażenie naturalnego, delikatnego rumieńca.
Wygładzająca baza stworzona poprzez połączenie elastomerów i pigmentów, zmieszana w dużej szybkości i wysokiej temperaturze z kremem bogatym w substancje nawilżające i emolienty to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu powstał róż Dream Touch Blush Maybelline o delikatnej kremowej konsystencji zapewniający efekt naturalnego piękna.

Dostępne odcienie: Peach, Pink, Mauve, Berry.

super - ale troche drutno go aplikować

Kupiłam go za śmieszna cenę ok. 6 zł. Posiadam kolor morelkowy, brzoskiwnkowy. Bardzo ładny kolorek i przyjemnie prezentuje się na twarzy. Mam jedynie trochę trudności z aplikowaniem go na twarz. Aplikując go paluszkami można zdecydowanie przesadzić z ilościa i zrobić plamy. Sposobem na niego jest rozsmarowanie niewielkej ilości na dłoń a następnie rozprowadzenie pędzelkiem. Za tą cenę spoko za regualrną nie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496431].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo wydajny

Róż kupiłam na promocji za 12 zł, jednak jego regularna cena w porównaniu do wydajności jest do niej adekwatna.
Kupiłam dwa różne kolory i w zasadzie używam tylko jednego, jaśniejszego. Jestem bardzo zadowolona z tego różu. Nakładam go pędzlem. Trzeba nauczyć się go rozprowadzać, ponieważ przy pierwszych podejściach robiłam wielkie grube kolorowe kleksy.
Róż trzyma się na twarzy cały dzień, ma ładny, naturalny kolor, nie ściera się. Zdecydowanie przy nim pozostanę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492436].usefull || 0 }}% pomocna.

masakra..

dobrze, że dorwałam go na promocji za 14zł, bo nie wydałabym grosza więcej! Róż jest mega, mega tłusty... Zapycha pory, powoduje u mnie wypryski. Zamiast ładnie błyszczeć na twarzy, podkreśla niedkoskonałości.. Kolorystycznie może i wygląda ok, ale dla cery tłustej z tendencją do trądziku stanowczo mówię nie! Kosmetyczka kazała mi wyrzucić do kosza, gdy zobaczyła co spowodował na mojej twarzy :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469127].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak nakładać podkład?

jeden z ulubionych

Mam kolor 05, zużywam drugie opakowanie - jest ze mną już bardzo długo. Pierwszy plus - róż jest bardzo wydajny!

Bardzo go lubię za dobry odcień oraz za przyjemną, kremową konsystencję.
Często używam go pod róż w kamieniu - fajnie podbija kolor. Stosowany sam daje ładny, subtelny rumieniec w naturalnym kolorze.
Dość trwały (wiadomo, że kremowe produkty są mniej trwałe jednak niż te prasowane).
Wygodnie się rozprowadza, nie rozmazuje po twarzy, nie znika, nie robi plam.
Można stopniować intensywność podczas aplikacji.

Minusy - tylko cena, jak dla mnie jest trochę za wysoka (choć duża pojemność trochę to uzasadnia).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459912].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny

Dorwałam go kiedyś na promocji w Rossmannie za 12 złoty, więc się skusiłam. Sama nie jestem wielką fanką róży, ale ten kolor mnie urzekł- jestem posiadaczką 04. Bardziej sprawdza mi się jako cień na powieki :D Może przekonam się do aplikacji na miejsce, do którego jest stworzony. Polecam. ma delikatnie przyjemny zapach, konsystencja jest na plus, ładnie się aplikuje i nie robi plam. Bardzo również podoba mi się opakowanie, gdyż jest urocze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1417981].usefull || 0 }}% pomocna.

trochę za drogi

Róż zamknięty jest w szklanym słoiczku. W słoiczku wygląda na bardzo zbity i twardy ale pod wpływem ciepła zamienia się w bardzo kremową konsystencję, super się rozprowadza. Efekt jaki daje jest subtelny i naturalny. Nie zrobimy sobie nim krzywdy, bardzo łatwo się rozciera nie robiąc plam. Możemy budować efekt jaki chcemy uzyskać. Przyjemny kosmetyk :) jedyny minus to wygórowana cena - no bez przesady ;-) za to odejmuję gwiazdkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390201].usefull || 0 }}% pomocna.

To jest to!

Dla mnie - fantastyczny produkt. Uwielbiam tego typu róż nakładać palcami, a ten jest do tego stworzony. Lekka konsystencja, pigmentacja jest wyważona, więc nie ma obaw, że zrobi się na policzku barwny placek. Trwały, bez problemu wytrzymuje cały dzień. No i ilość produktu jest gigantyczna (7,5 g). Plusem jest też dobrej jakości szklany słoiczek (choć fakt, swoje waży).
Najbardziej sobie upodobałam kolor 04 - jasna brzoskwinka. Bardzo ładnie komplementuje delikatną urodę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373521].usefull || 0 }}% pomocna.

Mnie nie zachwycił

Dostałam ten róż od mamy, której nie podpasował odcień 05. I chociaż nie mam do niego zarzutów to nie rozumiem zachwytów nad tym produktem, ponieważ w tej cenie można kupić o niebo lepsze produkty.

+ bardzo trwały, nie ściera się w ciągu dnia
+ ma przyjemny zapach
+ jest wydajny
+ nie pozostawia robi smug

- opakowanie, ten słoiczek choć uroczy kompletnie niepraktyczny, wydobycie produktu jest ciężkie, nawet przy pełnym opakowaniu
- bardzo uboga gama kolorystyczna
- konsystencja nie ułatwia rozprowadzania, szybko z kremowej przechodzi w tępą
- cena, w podobnej cenie można kupić o wiele lepsze produkty

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1309951].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Kupiłam ten róż na wyprzedaży w Rossmannie za 12zł. Cena regularna (40) była dla mnie nie do przełknięcia, więc postanowiłam zaryzykować i wypróbować róż w kremie. Mam kolor 06 Berry.
Odcień raczej ciepłego różu, z małymi drobinkami. Bałam się, że mogą wyglądać tandetnie, ale na szczęście tylko ładnie rozświetlają i nie migrują po całej twarzy ;)
Moim zdaniem trzeba z nim uważać i nakładać niewiele, żeby nie zrobić sobie na twarzy plam. Przy oszczędnej aplikacji nie ma tego problemu; róż dobrze się rozprowadza i sprawia, że twarz wygląda świeżo i promiennie.
Do tego jest bardzo wydajny i trwały :)

Podsumowując: dobrze wydane 12zł ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1295851].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Kupiłam ten róż jakieś 2 lata temu, w odcieniu 06 Berry. Przepięknie wyglądał na policzkach, świeżo i promiennie. Lekko rozświetlał. Mnie jednak trochę zniechęcał sposób aplikacji (najlepiej palcami ) i używałam go dosyć rzadko. Rankiem zwykle nie mamy czasu, a musnąć się pędzlem różem w kamieniu jest o wiele szybciej. W efekcie nie zdołałam zużyć tego różu, czego żałuję, bo po 2 latach zaczął dziwnie pachnieć (data ważności 12 m-cy) i musiałam go wyrzucić. Był bardzo wydajny.
Teraz zastanawiam się, czy nie kupić go ponownie, ale trochę zniechęca mnie cena, a zaś kusi efekt jaki można nim osiągnąć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1290846].usefull || 0 }}% pomocna.