Unicolor, Tanita Effective, Krem do depilacji nawilżający 3 minuty (stara formuła)

Szybko działający krem do depilacji, wzbogacony wyciągiem z Aloe Vera i ekstraktem z płatków stokrotki. Zapewnia szybkie, skuteczne i delikatne usuwanie zbędnego owłosienia juz po 3 minutach. Zawiera substancje nawilżające i zmiękczające, dzięki którym skóra staje się gładka i miękka, dobrze nawilżona i delikatnie pachnąca.

Opakowanie zawiera 100 ml emulsji, saszetkę z tonikiem przygotowywującym skórę do depilacji, szpatułkę i instrukcję.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20 (and) Stearyl Alcohol, Mineral Oil, Lithium Thioglicoate, Calcium Hydroxide, Potassium Thioglycoate, Propylene Glycol, Quaternium-80, Carylyl Pyrylidone, Fragrance, Aloe Vera extract, Daisy extract, CI 19140, CI 73015

Cena:10 zł

Jestem mu wierna!

Wstyd się przyznać,ale zapuściłam się jak dzika.
Dawno nie depilowałam nóg od kolan w górę,a tym bardziej okolic bikini.Na szczęście nie mam większych problemów z "zarostem".Jestem blondynką naturalną:)
Przeważnie działam depilatorem,ale strasznie cierpię...lub szaleję z maszynką..
Aż tu nagle przypomniał się mi ten kremik do depilacji.
Trzymam go równo 3 min,włosy jak ręką odjął miękną i łatwo usuwam szpatułką.
Zapach jak wszystkie depilatory w kremie.
Wydajny,nie muszę nakładać centymetrowej warstwy:)

Używam tego produktu od:od ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań:ok.3

taki sobie

Używałam w ubiegłym roku. Część włosków usuwał, część zostawała. Musiałam poprawiać golarka, co przy rozmiękczonych włoskach było trudne. Moze gdyby były cieńsze, byłoby ok (a jak mi się zdaje mam przeciętne). Nie podrażnia, zapach typowy-depilatorowy. Niedrogi i dość wydajny- to na pewno plus. Nadal szukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od:roku

Godny polecenia.

Dobrze usuwa włoski - nogi są gładkie jak należy; choć w przypadku gęstszego 'zarostu' na nogach lepiej go potrzymać 5 minut niż 3. Niestety, wbrew obietnicom producenta nie nawilża; a jego zapach jest nieładny (aczkolwiek wyznam szczerze, że nie oczekuję od niego tych dwóch cech, a li i jedynie gładkich nóg, stąd moja ocena). Używam go regularnie, na przemian z 10-minutowcem tej samej firmy (zależy co akurat jest w sklepie ;-)) Zdradziłam go raz dla innej firmy, której produkt mnie poparzył i odtąd już jestem wierna Tanicie ;-)

Używam tego kosmetyku: regularnie, co 2-3 tygodnie

depilacja zalety

ładne opakowanie:)

Katastrofa. Śliczna tubka, nałożony fajny kremik. Od lat stosuje różne kremy do depilacji i żaden mnie nie uczulił, więc testy skórne traktuje z przymrużeniem oka;) Wielki błąd:/ Swędzenie, pieczenie... ale dzielnie wytrzymałam te 3 min. Piecze - znaczy, że działa. Drugi błąd:) Po zmyciu, włoski nadal na swoich miejscach, a raczej w miejscach, gdzie ich być nie powinno... trochę mniej widoczne na tle glębokiej czerwieni, ale nie o ten efekt chodziło...

TRAGEDIA

Skusiła mnie cena - 7,99zł. Kupiłam. W domu okazało się, że krem śmierdzi i na dodatek - jest nieskuteczny. Zostawiłam krem na 10 minut na nogach (tak dla pewności) i tylko kilka włosków zebrałam na szpatułce. Nie chcę oczywiście wspominać, że kosmetyk podrażnił moją skórę. W życiu tego więcej nie kupię!!
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: jedno i to niecałe
Recenzja: ...

Taka maź ;)

Był to mój pierwszy krem do depilacji. Ma takie śliczne, pomarańczowe opakowanie, więc zdecydowałam się go kupić. Zdecydowanie nie nadaje się do depilacji większych powierzchni. Do paszek jest ok.

Daję gwiazdki bo:
- dobrze usuwa włoski z małych powierzchni,
- ma dobrą szpatułkę.

Odejmuję gwiazdki bo:
- brzydko pachnie (jak zresztą wszystkie kremy),
- podrażnia skórę,
- 3 minuty to bzdura, trzeba trzymać co najmniej 10,
- nie spisuje się przy większych powierzchniach,
- nie nawilża,
- włoski dość szybko odrastają (2-3 dni).

Ilość zużytych opakowań: pół :)

skuteczny ale smrodziuch

Jest skuteczny, dobrze usuwa włoski, wystarczy potrzymac go jakies 3 -4 minuty, dobrze sie rozsmarowuje i nie wysusza skóry a nawet lekko nawilża. Jego wadą jest zapach i mała wydajność, dlatego odejmuje mu **. Poprzestane na jednym opakowaniu, poszukam czegoś lepszego.

to nie to...

Kupiłam kiedyś jedno opakowanie - połowa jeszcze gdzieś leży. Trzy minuty to tylko obiecanki-cacanki ;) Trzeba dłużej siedzieć z tym smrodkiem :)) Na dodatek to się nie opłaca, bo po kompletnym zabiegu pozostają króciutkie włoski, a niektórych wcale nie rusza. Szpatułka w ogóle mi się nie podoba - strasznie niewygodna i trudno nią zebrać ten gęsty krem. Nawilżenia też raczej nie zauważyłam. Ogólnie to raczej nie polecam.Ilość zużytych opakowań: 1/2

niezły

Gęsty, trochę piankowy, dobrze się rozprowadza cienką, równomierną warstwą. Włoski usuwa dość dokładnie, ale nie w trzy minuty, przetrzymałam go trochę dłużej, chociaż i tak w niektórych miejscach czuję szorstkie, króciutkie włoski, no i troszeczkę podrażnia, ale juz podczas mycia tego nie czuć. Nie wysusza. Trzeba uważać na szpatułkę, bo choć poręczna i dobrze usuwa włoski, może się wyślizgiwać. Nie wiem, na co mi ten tonik przed depilacją, tylko lekko podrażnia, bo chyba ma w sobie dużo alkoholu. Wydajny. Niezły, ale wolę Veeta, w podobnej cenie, a skuteczniejszy.