Classic Sonic Skin Cleansing (Szczoteczka do oczyszczania twarzy)

Classic Sonic Skin Cleansing

Jest to szczoteczka do codziennego oczyszczania twarzy i dogłębnego usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, podobno 6 krotnie lepiej niż samo manualne oczyszczanie..Dzięki falom sonicznym pulsującym w tempie 300 drgań na minutę, umożliwia dokładny demakijaż, pozostawia skórę gładszą, napiętą, usuwa problem przetłuszczania się cery i suchych skórek i przyczynia się do lepszego wchłaniania wszelkich produktów do pielęgnacji cery. Występuje także w kilku innych wersjach.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 3

Wysoka cena, nie mozna naprawic.

Szczoteczka swietna dopóki się nie zepsuje. Moja działała 2 lata, po upływie gwaracji ładuje tylko na 3 uzycia i koniec, trzeba znów ładować. A naprawa jest niemozliwa, jak piszą w instrukcji, nie mozna wymienić baterii, silnika, nie wiadomo, czy to ładowarka, a nikt tego nie sprawdzi.Nie bedę przecież zamawiać u producenta w ciemno. Jak na taką cenę, to rozwiązanie beznadziejne, trzeba by kupić nową. Przy takiej cenie?

Używam tego produktu od: Ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1048946].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

Bez niej jak bez reki

Szczoteczke mam juz dobrze ponad rok.
Jest to Mia2 z nakladka sensitive.
Uzywam ja codziennie wieczorem z pudrem do mycia twarzy Janssen (ktory przy polaczeniu z woda tworzy delikatny krem).
Zdazaja sie jeszcze raz na jakis czas jakies wypruski, ale syblo sie goja i po krzyki.
Oczywiscie jest to tez zwiazane z odzywianiem i pozostala pielegnacja (tonik rozany, night serum kiehls, zel hialuronowy i krem nawilzajacy kiehls).
Szczoteczka nie podraznia mojej skory w zaden sposob- nawet gdy zmywam nia peeling enzymatyczny.
Zbieram sporo komplementow za cere i uwazam ze clarisonic sie do tego przyczynia ;)
P.s.
Radze nie uzywac z kosmetykami z sls ktore maja juz same w sobie wlasciwosci "odzierajace" z plaszcza lipidowego

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984682].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

ŚWIETNA!

Posiadam wersję PLUS, ktora uzywam rowniez do ciała, fakt wydatek nie mały, ale miejmy nadzieje, ze posłuży mi dlugo! Szczotkę zakupiłam z oficjalnej niemieckiej strony Clarisonic - koszt 225 euro, w zestawie dwie szczoteczki, klasyczna i do ciała.
Stosuję ją w następujący sposób:
Najpierw oczyszczam twarz ręcznie przy pomocy żelu, następnie kontynuuję oczyszczanie dzięki peelingom enzymatycznym i innym specyfikom, mozna jej używać na wiele sposobów. Maseczki, kremy lepiej sie wchłaniają, po maseczkach z glinki stosuje ją jako "sciagcz" dzięki temu zaschniętą maseczkę ponownie nawilzam szczotką i delikatnie wmasowuję - mam wrażenie, ze maska jeszcze lepiej sie wchłania. i ma lepszy efekt.
Do ciała stosuję ją na wybrane partie - skóra jest gładsza, bardziej elastyczna... masuje nią rowniez male rozstępy które się pojawily w trakcie ciazy, zobaczymy jak sobie z nimi poradzi - jednak sądzę, że to wymaga czasu...
Włosie czyszcze delikatnym środkiem antybakteryjnym co drugi dzień, nie stosuje się do zaleceń producenta, ktory radzi by raz dwa razy w tyg mysć szczoteczkę mydłem...jestem wrazliwa na punkcie sterylnosci...
Jedyny mankament, ktory nie idzie w parze to czas ładowania.... po całkowitym wyladowaniu należy ją podłączyć na całą noc... u mnie szybciej bateria sie zuzywa gdyż jak pisalam stosuje ja do ciała...
Podsumowujac twarz jest:
*gladka, miękka
*jakby bardziej dotleniona
*pory powili się oczyszczają
*wyrównuje się koloryt
*nie wiem jak w przypadku nasilonego trądziku, przy lekkich wypryskach pomaga je szybciej usunąć
Ogolnie polecam, bo czuję się jak we własnym mini spa lub u kosmetyczki, a mogę sama bawić się upiększaczami :) moze sa tansze zamienniki rownie dobre, poki co nie zaluje zakupu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960701].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - geometryczny french

Napisanych recenzji: 13

rewelacja

nie wyobrażam sobie już mycia twarzy bez tej szczoteczki, jest po prostu świetna. Długo zastanawiałam się nad jej zakupem, przeczytałam na jej temat chyba wszystko, w tym także recenzje wizarzystek. Kupiłam ją w sephorze jak było 20% zniżki. Czy warto? powiem tylko tyle,że to był mój najlepszy zakup w życiu. Nawet kosmetyczka u której byłam powiedziała,że twarz wygląda lepiej, mam mniej rozszerzone naczynka i stan skóry bardzo się poprawił. Od 5 miesięcy stosowania byłam tylko 1 raz u kosmetyczki, ale tylko dlatego, że nie dezynfekowałam jej tak jak należy, trzeba bardzo tego pilnować, bo inaczej nie będziemy zadowolone, bo rozniesie nam bakterie na twarzy. Ja teraz dezynfekuje ją co 2 dni płynem do dezynfekcji rąk. Moja buzia jest gładka, nie matwie się już o stan mojej twarzy. Na jej korzyść mogę napisać jeszcze to, że przed nią zastanawiałam się nad laserem do twarzy, bo moja skóra nie wyglądała najlepiej i myślałam,że to mi pomoże pozbyć się w końcu problemu, ale lekarz nie zalecił mi tego zabiegu, skierował najpierw do dermatologa i kazał brać tabletki. Oczywiście nie poszłam,ale za to kupiłam moją Mia2 i teraz chciałabym mu pokazać, że to nie były sprawy hormonalne, tylko zarazki, które nie byłam w stanie samodzielnie zmyć zwykłym płynem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949616].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 359

Bardzo dobre urządzenie, ale trzeba uważać, żeby nie podrażnić skóry

Dostałam wersję Plus trzy lata temu i do tej pory sprawuje się bez zarzutu. Używam przede wszystkim do twarzy, rzadko do ciała.

Tak jak wiele Wizażanek przede mną, uważam iż szczoteczka oczyszcza rewelacyjnie. Cera jest promienna, czysta, nie trzeba używać peelingów. Jednym słowem, ideał.

Sama szczoreczka jest bardzo solidna, mam już 3 lata i nic się z nią nie dzieje.

Trzeba być ostrożnym przy cerze wrażliwej. Mi udało się kilka razy "przedobrzyć" i podrażniłam sobie skórę. Ponadtko przy dużych problemach z trądzikiem (miałam czasami z powodu zmian hormonalnych), można sobie "roznieść" bakterie, więc trzeba być ostrożnym i w tym przypadku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919315].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Mia 2, fajna, ale nie powalająca

Używam 2 miesiące i liczyłam na wiecej.

+ faktycznie lepiej oczyszczona,
+skóra jest złuszczona, nawet peelingi nie dawały takiego efektu,
+makijaż na twarzy wygląda lepiej, usłyszałam że podkład jest mniej widoczny na twarzy,
+oczyszczanie jest przyjemne i relaksujące,
+twarz jest miła w dotyku

-liczyłam na lepszy efekt, delikatne rozjaśnienie cery, poprawę kolorytu
-cena - 600 zł i wymiana końcówek 100 zł to bardzo dużo dlatego liczyłam na efekt wow !
-zaskórniki ani grudki nie uległy zmianie
- stan mojej cery w wiekszym stopniu raczej nie uległ zmianie

Ilość zużytych opakowań: 1 stanadardowa maszynka mia 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[910196].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

MUST HAVE!

Mam cerę mieszaną z mocno przetłuszczającą się strefą T i TYSIĄCEM zaskórników. Nie pomagało nic! Aż kupiłam szczoteczkę Clarisonic i CUDA zaczęły się dziać.

Szczoteczka idealnie czyści twarz - ja uzywam szczoteczki do oczyszczania porów i smyram nia buzię rano oraz wieczorem. Skóra jest:

- promienna
- czysta
- spija każdy kosmetyk, który idealnie łaczy się ze skórą
- usuwa skórki oraz martwy naskórek
- pryszcze szybciej się goją

Szczoteczki nie są takie drogie i wydatek 30 zł raz na 3 miesiące jest wart efektu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[904626].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Fajny gadzet, ale

Kupilam szczoteczke Clarisonic Mia 2 miesiac temu. Wczesniej naczytalam sie o niej samych pozytywnych opinii i mimo wysokiej ceny zdecydowalam sie ja kupic u oficjalnego dystrybutora. Nastawiona na ochy i achy nie moglam sie doczekac az sie naladuje. To bylo najdluzsze 24h oczekiwania.
Pierwsze wrazenia- rewelacja, skora fajnie napieta, czysta!
Szybko dokupilam druga szczoteczke dla meza, bo dal sie namowic na testowanie. Wytrzymal jakis tydzien, pozniej stwierdzil, ze jego skora byla w lepszej kondycji przed. Uwaza, ze szczoteczka wysuszyla mu skore twarzy. I moim zdaniem faktycznie cos w tym jest. Na poczatku bylam zachwycona usuwaniem martwego naskorka, z ktorym wczesniej mialam duzy problem (mieszkamy w bardzo wietrznym kraju) i mimo czestego robienia peelingow nie dawalam sobie z tym rady. Po kilku dniach zauwazylam, ze szczoteczka faktycznie wysuszyla mi lekko skore mimo stosowania kremow nawilzajacych- wiec to na minus.
Plusem jest wspomniane wczesniej napiecie twarzy, relaksacyjny masaz, ktory wprost uwielbiam! Po ok 2 tygodniach zniknely mi zaskorniki z okolic nosa, na samym nosie znacznie sie zmniejszyly i licze na to, ze znikna calkowicie.
Nie wierze w to, ze szczoteczka zmniejsza pory. W tym temacie trzeba isc w kosmetyki kierunkowe.
Oczyszczanie twarzy jest dobre, niesamowicie szybkie. Zrobilam test i zmylam twarz tak jak wczesniej, pozniej uzylam Clarisonica i szczoteczka byla czysta, wiec albo ja tak dokladnie oczyszczam twarz z make upu (a raczej nie wydaje mi sie zebym byla tak dokladna) albo nie ma naocznej roznicy w oczyszczaniu.
Nigdy nie kupilabym Mia2 z nieznanego zrodla, bo jestem zdania, ze sa to podroby, ale mysle, ze gdyby szczoteczka przestala dzialac- nie zakupilabym jej ponownie- pomyslalabym nad jakims zamiennikiem, ktorych teraz jest sporo.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 szczoteczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[894314].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

Nie wyobrażam sobie już bez niej życia

Posiadam wersję Plus czyli model z dodatkową szczoteczką do ciała. Szczoteczkę dostałam od męża na Gwiazdkę, od tamtej pory używam jej codziennie wieczorem więc czas na recenzję. Długo zastanawiałam się czy taki bajer jest mi potrzebny i czy po prostu nie będzie leżeć w kącie. Mam skórę tłustą, skłonną do zanieczyszczeń, ale i wrażliwą, 33 lata... normalnie wszystkie plagi egipskie ;) Teraz mogę powiedzieć: nie wyobrażam sobie bez niej codziennej pielęgnacji. Tak jak wiele recenzentek już napisało: nie jest to panaceum na wszelkie dolegliwości, nie zlikwiduje zaskórników, pryszczy, zmarszczek... Natomiast:
- wspaniale oczyszcza z resztek podkładu, pudrów, ja najpierw przecieram twarz micelem a potem czyszczę szczoteczką z żelem, na koniec woda termalna no i dalej
serum, krem takie tam.
- skóra świetnie wchłania następne kosmetyki, mam wrażenie że widać to gołym okiem. Zwłaszcza teraz gdy używam mocniej działającego serum widzę ten efekt.
- masaż który sobie zapewniamy tą szczoteczką sprawia, że skóra jest ukrwiona, promienna taka rozświetlona..
Szczoteczki do ciała używam tak ok raz w tygodniu zwłaszcza na okolice ramion, dekolt ale także łokcie, kolana, a nawet dłonie, fajnie masuje tu przy skórkach. Aczkolwiek można sobie ją odpuścić, róznica jest spora w cenie, a w sumie najważniejsza jest szczoteczka do twarzy.
Właśnie wymieniłam główkę, w zestawie dołączona była sensitive ja zakupiłam teraz delicate - jest świetna, delikatniejsza ale równie skutecznie czyści. Nie odważyłabym się na tą wersję mocno oczyszczającą mimo że mam tłustą skórę, boję się podrażnienia.
Także wszystkim zastanawiającym się ale rozsądnym osobom bardzo polecam - ułatwia i uprzyjemna codzienną pielęgnację. Jeśli ktoś oczekuje od niej cudów i zamierza wziąć kredyt na jej zakup, hmm lepiej odpuścić.

Używam tego produktu od: grudnia 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 szczoteczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893464].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

SUPER

Posiadam szczoteczkę mia2, przed zakupem rozczytywałam się na forach, blogach, amazon, ebay, allegro, youtube - polskich i anglojęzycznych, a więc uważam, że do zakupu ORYGINALNEJ szczoteczki się przygotowałam! i powiem tak: WSZYSTKO co sprzedają na necie to podróbki!!! wyłącznym dystrybutorem jest Sephora i potwierdza to producent, można napisać do niego - tj. korzystając z polskiego przedstawiciela! Podróbki mają inne szczoteczki tj. inny włos szczoteczki, ja taką podróbką "nie wiadomo co" bałabym się myć twarz!!! może tak na prawdę dokonuje mikro uszkodzeń skóry??? Nie wiemy tego, z pewnością taki fałszerz nie prowadził badań, nie testował, nie zwróci wam pieniędzy też... A co do mojego urządzenia, skorzystałam z 10% zniżki jakie miałam na karcie Sephora i wyszło 570zł. Mój demakijaż jest MEGA dokładny!!! poczucie czystości i komfortu jest ogromne, o niebo lepsze niż dawał płyn micelarny i następnie puder do mycia twarzy, rzeczywiście wszystkie kosmetyki pielęgnacyjne lepiej się wchłaniają, skóra jest delikatna, ale nie podrażniona, rano wygląda na wypoczętą i zadbaną, rzeczywiście to przekłada się na mniejsze zanieczyszczenie twarzy, u mnie w szczególności chodzi o strefę T. Co dzień powtarzam mężowi, że był to świetny zakup i NIGDY nie żałuję wydanych pieniędzy! Ale fakt dla większości cena jest zaporowa, sama miałam wątpliwości. Jest jednak nowa szczoteczka (nie testowałam) z Mary Kay... Proszę nie kupujcie podróbek, bo możecie sobie zrobić krzywdę i nikt Wam nie pomoże i nie weźmie odpowiedzialności za to!!! O ile dobrze pamiętam, Clarisonic deklaruje możliwość zwrotu pieniędzy w razie braku zadowolenia, jest to napisane w instrukcji i chyba na ich stronie firmowej...

Co do wykonania szczoteczki: na najwyższym poziomie, nie trzeba się rozpisywać więcej.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891834].usefull || 0 }}% pomocna.