Unicolor, Tanita Effective, Krem do depilacji miejsc wrażliwych nawilżający

Unicolor, Tanita Effective, Krem do depilacji miejsc wrażliwych nawilżający

Unikalna formuła pozwalająca na delikatną depilację miejsc wrażliwych jak pachy i okolice bikini. Nie nadaje się do twarzy! Wzbogacony wyciągiem z Aloe Vera i ekstraktem z płatków kwiatów rumianku o właściwościach kojących i przeciwzapalnych. Zapewnia skuteczne i delikatne usuwanie zbędnego owłosienia. Zawiera substancje nawilżające i zmiękczające, dzięki którym skóra syaje się gładka i miekka, dobrze nawilżona i delikatnie pachnąca. Nie zawiera kwasu tioglikolowego. Produkowany pod stalą kontrolą mikrobiologiczną i laboratoryjną.

Tuba 100 ml, opakowanie zawiera ponadto saszetkę 10 ml emulsji po depilacji, opóźniającej odrastanie włosów.

Skład: Aqua, Mineral Oil, Steareth-7 (and) Stearyl Alcohol, Thioglycolic Acid, Potassium Hydroxide, Urea, Propylene Glycol, Lithium Hydroxide, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Calcium Hydroxide, Dimethicone Parfume, Phenylbenzidazole Sulfonic Acid, Allantoin, Panthenol, Camomille Extract, Aloe Extract, Disodium EDTA, BHA

Cena: 10 zł

Dobry

Nie podrażnia, wydajny, zapach znośny... Nie wiem tylko czy wciaz mozna go kupic, nigdzie go nie widzialam :D jest bardzo delikatny - spokojnie moge go trzymac powyżej 6 minut bez obawy o zaczerwienienia :) polecam :)

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

TRAGEDIA

Zupełnie się zgadzam z Daisy, która pisała, że tragedia. Aż nie iem od czego zacząć. Nie ma co oszczędzać na takich produktach, oczyiście ja sknerus, olałam na produkcie tego typu zaoszczędzić, żeby poiedzmy kupić zamian noy lakier do paznokci.

Plusy:

BRAK!!!

Minusy:
- Okropny, okropny zapach, właściwie to smród, aż mdli przy nakładaniu, a siedź z tym człowieku jeszcze kilkanaście minut.
- Zupełnie żadnych efektów, działa jak używanie maszynki, ponieważ szpatułka "tnie" włoski przy nodze, a krem do depilacji ma je przecież usuwać z cebulkami.
- Żeby chociaż kilka włosków "uciąć" to się trzeba nieźle najeździć tą szpatułką, ja świeżo po używaniu, zainspirował mnie ten produkt do napisania recenzji od razu po użyciu, jak mi nogi podrażnił. Siedzę teraz a one niemiłosiernie pieką, więc się mszczę.

Ogólnie to nie warto wydać tych kilku złotych na niego, lepiej zainwestować coś z wyższej półki, jak np Veet.

Ilość zużytych opakowań: 1, niedokończone

tańszy zamiennik veeta

Zanim zabrałam sie do pisania swojej recenzji, przeczytałam wcześniejsze i jestem bardzo zdziwiona. U mnie nie ma żadnego problemu z usunięciem włosków na nogach, czy to bardzo krótkich, czy też dłuższych. Zostawiam go na 5-6 minut, idę pod prysznic, ścieram krem szpatułką a następnie zmywam gąbką nasączoną balsamem do kąpieli. Nie mam przy tym ŻADNYCH podrażnień i wszystkie włoski zostają usunięte. Później nakładam masło Ziaji(taka drobna kryptoreklama ;)) i jestem gotowa do paradowania po mieście w krótkich spodenkach. Wcześniej używałam kremu do depilacji veeta dla wrażliwców i szczerze mówiąc nie widzę różnicy, za to cena stanowi dwukrotną różnicę. Nie wiem, czemu na mnie działa, a na moje koleżanki niżej nie, może za krótko trzymacie na nogach? Po minucie żaden, nawet najdroższy krem nie zadziała ;)

Ogólnie jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego kremu, jest także wydajny- jeśli depiluje tylko do kolan, starcza na 4 do 5 użyć, jeśli kładę na całe nogi to na 3-4 użycia. Nie bójcie się trzymać go na nogach do 7minut- nic nie podrażnia a wtedy usuwa wszystkie włoski. Natomiast w okolicach bikini do 5minut(nie dłużej!!).

Polecam :)

Używam tego produktu od: kwietnia tego roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i trochę drugiego

Cellulit składniki

tragedia!!!

nie chcąc mieć kolejnych podrażnień po depilacji zwykłą maszynką kupiłam ten oto kremik do depilacji. Położyłam na oczyszczoną skórę, zostawiłam na taki czas, jaki pisał na opakowaniu. ok, minuty minęły zabieram się do "zdzierania" tego specyfiku szpachelką. zbieram to a włoski nadal są na nogach! troszkę może zeszły, ale to kropla w morzu. nogi nadal nie są ogolone.
kolejne podejście. zostawiam na 2x dłużej niż pisze w instrukcji i to do tego chyba z pół tubki wywaliłam na nogi i nadal nic. do tego duszący zapach, który przyprawiał mnie o mdłości. wywaliłam ten bubel do kosza i wróciłam do zwykłych maszynek.
zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: niecała 1 tubka

Maskara!

Użyłam raz i na tym koniec. Stosuje tylko kremy do depilacji i ten jest najgorszy na jaki trafiłam. Trzymałam go na skórze ponad 10 minut, ponieważ po 5 minutach włoski nawet odrobinę nie schodziły. Po 10 minutach, musiałam tak mocno trzeć szpatułką, żeby cokolwiek zeszło, że nabawiłam się podrażnień.
Nie wiem dla kogo jest przeznaczony ten krem, ale ja mam dość rzadkie i miękkie włoski a u mnie miał on problem z ich likwidacją.

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: użyty raz i wyrzucony do kosza

Beznadzieja

Kupiłam, skuszona ceną i opisem produktu.
Ponadto koleżanka mi poleciła... No cóż, ja najwyraźniej jestem jakaś oporna na tego typu specyfiki, choć sądząc po opiniach Wizażanek, nie tylko ja.

+ Konsystencja

- smród (sama chemia)
- miało być nawilżenie, a nie ma!
- trzeba mocno i kilka razy przejechać szpatułką, żeby usunąć włoski, co powoduje podrażnienie, a po ponownym zetknięciu podrażnionej skóry ze specyfikiem piecze gorzej, niż po zacięciu maszynką.

Stanowczo odradzam!

Używam tego produktu od: kilka tygodni

bubel

Po pierwsze - nie depiluje!
Nawet gdy trzymam go o wiele dłużej niż jest zalecane, usuwa bardzo mało włosków i to niedokładnie i przy mocnym tarciu.
Produkt kompletnie nie spełnia swojej funkcji.

Koniec recenzji.

Używam tego produktu od: parę razy

Dopuszczająco

Plusy:
+ konsystencja
+ przystępna cena
+ praktyczna szpatułka
+ nie podrażnia

Minusy:
- zapach! a raczej smród... sama chemia... zabija za to smród papierosów w całym mieszkaniu... :)
- niestety nie usuwa większości włosków
- trzeba trzeć szpatułką jedno miejsce 10 razy, wiec produkt u mnie nie sprawdza się do miejsc wrażliwych.

Mogłam się tego spodziewać - niska cena - niskie efekty, ale dzięki takiej cenie - żal mniejszy. ;)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Okropny

Odradzam jego kupno. Popełniłam wielki błąd stosując go. Już na wstępie przeraziłam się jego zapachem. Jednym słowem: śmierdzi. Potem było już tylko gorzej. Zakupiłam go specjalnie aby wydepilować okolice bikini. Niestety ten kosmetyk mnie uczulił, co nigdy się nie zdarzyło, a stosowałam wiele kremów. Poza tym niedokładnie depilował, włoski zostawały.
Nie polecam!

Używam tego produktu od: rok temu użyłam

jest ok

Używam go do miejsc bikini i w moim przypadku się sprawdza,jedyny minus to taki,ze muszę go trzymać dłużej(około 10min) niż napisane na ulotce. Podrażnień żadnych po nim nie mam.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Nie depiluje

Krem może ma dobrą konsystencję ale na tym zalety się kończą. Przede wszystkim ŚMIERDZI!!!!!!!!!!!!!! Użyłam go a potem dokładnie go zmyłam mocno pachnącym płynem do kąpieli - smród przebijał się dalej. Wysmarowałam się cała balsamem o silnym zapachu kokosowym - też nie pomogło. Jednym słowem tragedia! A - no i nie muszę dodawać że głównej funkcji - depilującej też nie spełnia.

Używam tego produktu od:1 raz
Ilość zużytych opakowań:ledwie zaczęte 1.

słaby

pomijając okropny zapach jaki ma krem(a który nie da sie ukryć choć producent próbował)
albo ja mam pancerne włosy
albo krem jest do niczego
próbowałam go trzymać dłużej niż podano na opakowaniu, też nie działa
włoski owszem, robią sie miękkie i gumowate, ale nie ma sposobu żeby je usunąć - samo zmycie kremu nic nie daje
próbowałam szpatułką, skończyło sie na zgoleniu zwykłą maszynką
efekt też nie jest dłuższy niż po goleniu - na drugi dzień już odrastają
zużyłam prawie całe opakowanie, za każdym razem łudząc sie, że może będzie tym razem lepiej
takie kremy nadają sie chyba tylko na nogi i to jeśli ma sie słabe włoski
zaznaczam, że przynajmniej nic nie podrażnił
Używam tego produktu od:2 miesiące