Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Arko, Mydło w kostce

Arko, Mydło w kostce

Mydło toaletowe w kostce o pięknym zapachu i porządnych właściwościach myjących. Występuje w kilku wersjach zapachowych i kolorystycznych.

opakowanie zielone - najlepsze!!!

Odkąd zaczęlam je używać - - kupuje tylko te!!!!

Najlepsze:
-ładnie pachnie
-niedrogie
-łatwo dostępne
-nie wysusza skóry jak inne

polecam!!!!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilośc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[652094].usefull || 0 }}% pomocna.

Wysuszający śmierdzioszek

Szczerze mówiąc nie wiem, jaki zapach miało mieć mydło które kupiłam, może granat? Opakowanie było bordowego koloru. O ile przez papierek w sklepie musiało dość ładnie pachnieć (inaczej bym go nie wzięła :D), o tyle teraz, w trakcie używania to mydło po prostu śmierdzi. Zapach jest bardzo sztuczny i nieprzyjemny. Chyba pierwszy raz zdarza mi się coś takiego, że po umyciu rąk nie mam ochoty ich powąchać :/
Oprócz tego mydło strasznie wysusza skórę (myje nim tylko ręce). Jeśli natychmiast po umyciu nie posmaruję dłoni kremem, skóra staje się tak ściągnięta, że aż ciężko wytrzymać. Jednym słowem: porażka!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[637370].usefull || 0 }}% pomocna.

Do rąk w porządku.

Kiedyś kupiła je kilka razy moja Mama (m.in. truskawkowe oraz z miodem). Miało służyć do mycia rąk, jednak ja z ciekawości użyłam je kilka razy do twarzy i reszty ciała.

Do rąk od czasu do czasu nie było tak tragiczne, ale do ciała i twarzy się nie nadał - wysuszył dość konkretnie.

Plusem mogą być fajne zapachy.

Ja raczej po nie już nie sięgnę, a to ze względu na obecność składników pochodzenia zwierzęcego oraz wspomniane przesuszanie skóry.

Używam tego produktu od: kiedyś przez krótki czas
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[533385].usefull || 0 }}% pomocna.

fakty i mity depilacja

niech już będzie

Używałam różnych zapachów m.in. truskawkowego (jakieś takie sztuczne), z miodem i kremem (chyba najlepsze - również wg. mojej mamy) czy kremowego.

Nie jest złe, ale bez szału.

Średnio wydajne.
Pienienie się w normie.
Porządnie czyści.
Jeśli używa się go dużo w ciągu dnia to może bardzo wysuszać - nie tylko skórę dłoni ale i skórki wokół paznokci (pozostawiając na nich okropny biały osad).
Tanie.

Ot, zwykłe mydło.

edit: właśnie odkrywłam, że mydełko zawiera w składzie Paraffinum Liquidium - w związku z czym nie będę go już więcej używać

Używam tego produktu od: hohoho, będzie chyba już parę lat
Ilość zużytych opakowań: wieeeeeele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[414577].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwykłe, najzwyklejsze

Moja mama dostaje w pracy corocznie sporo mydełek, więc jestem na Arko i inne firmy wprost skazana. Dzięki temu mogę testować i porównywać. Ogólnie rzecz biorąc, nie przepadam za Arko, wszystkie produkty tej firmy, jakie udało mi się przetestować, nie spełniały moich oczekiwań. Z mydłem jest to samo, zapach (migdałowy, ale miałam też inne wersje) niczym nie zachęca, samo mydło jest dobrze zbite i się nie rozpada. Porządnie czyści ręce, jednak przy tym znacznie je wysusza. Trzeba potem użyć kremu. Cena mydła na plus, jednak jakościowo jest dużo gorsze od Dove i Nivea.

Używam tego produktu od: kilku lat od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[414574].usefull || 0 }}% pomocna.

Stały bywalec w mojej łazience

Lubię to mydło, gdyż:
- nie wysusza mojej skóry
- ma przyjemne zapachy (nie wszystkie, ale jest tyle rodzajów, że każdy może znaleźć coś dla siebie)
- dobrze się pieni
- jest wydajne
- jest tanie

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[351772].usefull || 0 }}% pomocna.

Najzwyklejsze mydełko

Jest to mydełko które dosyć często pojawia się w mojej łazience, ot tak poprostu. Mydło dobrze się pieni, jest duży wybór różnych wersji zapachowych. Ogromny minus wysusza skórę i pozostawia na niej dziwną lepko - gumowato - suchą powłoczkę

Używam tego produktu od:dzieciństwa
Ilość zużytych opakowań:miliony

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[316332].usefull || 0 }}% pomocna.

tanie i podstawowe

od lat w mojej łazience!
zwykłe tanie mydełko, w sam raz do rąk
nie podrażnia jakieś szczególnie skóry,
wersje zapachowe z rodziny mleczno-mdłej, niezbyt zachwycające
ot, taki standard

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[313928].usefull || 0 }}% pomocna.

Codzienny ;)

Używam go codziennie. Kompozycji zapachowych najlepszych nie ma, ale namawiam rodziców, aby ciągle zmieniali kupowane zapachy i tak też robią. :D Mydełko bardzo tanie i wydajne. Łatwo się pieni, gdy poszorujesz. ;] Polecam do codziennej higieny.

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: łoo naprawdę dużo :) przez rok i do tego cała rodzinka używa go codziennie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[296628].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie świetne

Za te pieniądze jest naprawdę super. Do Dove się nie umywa, ale ma wyśmienity stosunek jakości do ceny.
Ja mam skórę normalną a po każdym myciu nacieram się balsamem (dłonie każdorazowo kremem). Nie odczuwam więc zbytnio tego, że wysusza.
Uwodzi mnie za to zapachem. Szczególnie truskawkowe. Mniam :-)

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[229727].usefull || 0 }}% pomocna.