24h Activ, Natural Body Spray - Vaporisateur

24h Activ, Natural Body Spray - Vaporisateur

Perfumowany dezodorant zapewnia 24 godzinny efekt odświeżenia. Pielęgnuje skórę dzięki zawartości łagodzącego czynnika Sensiva i wyciągu z Aloesu.

Dobry na poprawę humorku:)

Śliczny,delikatny zapach(trochę słodki,ale nie za bardzo,przede wszystkim-świeży),dość długo utrzymuje się na skórze/ubraniach w "lżejszej" formie.
Raczej nie przepadam za różowym,ale opakowanie mi się podoba
właściwości antyperspiracyjnych nie sprawdzałam(wolę kulki/sztyfty:D)

Używam tego produktu od:kilku lat-sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3-o

Po pierwsze: strasznie śmierdzi! Zupełnie NIE pachnie jak woda toaletowa Miraculum, tylko jak jakieś psikadło dla starszych pań :-( Zapach jest duszący, mocny, fuuuj...
Po drugie jest toi najzwyklejszy w świecie dezodorant, przeciętny, efekt świeżości nie utrzymuje się zbyt długo.
Zdecydowanie odradzam!

działa i ładnie pachnie !

Dezodorant wraz z perfumami Miraculum otrzymałam w prezencie. Na początku miałam wątpliwości co do jego nuty zapachowej - bardzo kwiatowej, a to raczej nie moja kategoria. Korzystając z pobytu w domu przetestowałam dezodorant. Oto moje spostrzeżenia:
- zapach w zetknieciu z ciałem staje się bardzo przyjemny i nuta kwiatowa nie drażni;
- działanie dezodorantu oceniam bardzo wysoko: od rana do wieczora zachowuję świeżość i przyjemny zapach. Nie brudzi bielizny.

Nie każdy zaakceptuje ten zapach, ale sprawiedliwie trzeba przyznać, że to całkiem udany produkt.