Perfecta Body, Zmiękczający krem do stóp na pękające pięty i zrogowacenia skóry

Perfecta Body, Zmiękczający krem do stóp na pękające pięty i zrogowacenia skóry

Cena już od 7,73 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Produkt polecany dla osób, które mają problem ze stwardniałym, zrogowaciałym i przesuszonym naskórkiem stóp oraz pękaniem pięt.
15 % mocznika perfekcyjnie nawilża, zmiękcza i przyspiesza złuszczanie zrogowaciałego naskórka, pozostawiając skórę gładką i miłą w dotyku.
D - pantenol łagodzi podrażnienia i przyspiesza naprawę mikrouszkodzeń.
5 % gliceryny tworzy płaszcz ochronny zatrzymujący wilgoć w naskórku i znakomicie nawilża skórę.
Oliwa z oliwek koi i regeneruje skórę.

Skład: Aqua, Urea, Isopropyl, Myristate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum, Taurine, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Theobroma Cacao, Seed Butter, Olea Europea Fruit Oil, Panthenol, Ceteareth-25, Ceteareth-20, Sodium Polyacrylate, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, BHA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, DMDM Hydantoin Iodopropynyl Butylcarbamate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Citronellol, Parfum.

Nieidealny wygładzacz

Zgadzam się ze wcześniejszymi opiniami. Zmiękcza i nawiliża, ale nawet przy regularnym stosowaniu brak długotrwałych efektów. Wystarczy zapomnieć o aplikacji wieczorem, żeby obudzić się na szorstko ;) Generalnie nie mam problemu z pękającymi piętami, ale lubię efekt gładkości stóp jak u bobasa.
Tak czy siak krem z Perfecty jest jednym z lepszych, jakie do tej pory stosowałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209588].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie pomaga na dłuższą metę

Moje stopy mają najwięcej zrogowaciałego naskórka w dolnej części, na piętach. Niestety krem ten, tak jak ktoś pisał poniżej- wygładza stopy, ale rano po zdjęciu skarpet znów są szorstkie. Mimo regularnego stosowania, nie widzę dużej różnicy, ani w nawilżeniu ani zredukowaniu zrogowaceń. Mimo dobrego składu i mocznika na jego początku krem po prostu się nie sprawdza. Zapach jest dość mocny, ale mi nie przeszkadzał. Najlepiej założyć skarpety, wtedy go tak nie czuć.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032545].usefull || 0 }}% pomocna.

Skuteczny

Krem pozwala mi zachować gładką skórę stóp, co jest dla mnie ważne szczególnie teraz, latem. Redukuje zgrubienia i zrogowacenia naskórka. Dość dobrze nawilża. Zostawia jednak na stopach warstewkę dającą tzw. poślizg, choć mnie akurat ona szczególnie nie przeszkadza. Gorzej z zapachem. Zapach jest jak dla mnie zbyt intensywny. Długo utrzymuje się w pomieszczeniu.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028733].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

całkiem ok, ale nie mój typ

Krem nie poradził sobie z moimi suchymi stopami... Niestety. jednak zdecydowanie zauważyłam różnice, stopy są miękkie, szczególnie do ok 2 godzin po aplikacji, potem jednak wraca poprzedni stan :( bardzo irytuje mnie też jego zapach - na początku był super, ale teraz jest okropny :P

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010454].usefull || 0 }}% pomocna.

średniak

Krem nie spełnił wystarczająco moich oczekiwań. Mam naprawdę dosyć duże problemy z suchością stóp. Ciągle mam przesuszone palce u stóp i w okolicach pięt powstają mi widoczne pęknięcia. Krem w ogóle nie dał sobie rady. Nawilżał pozostałe „zdrowe” miejsca, ale niestety nie spowodował regeneracji i zmiękczenia miejsc przesuszonych czy pękniętych. Jak dla mnie okazał się zbyt słaby
+niska cena
+wydajność
+zapach
+konsystencja szybko się wchłania
- brak silnego działania zmiękczającego
-słabe nawilżanie

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996897].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Miałam popękane pięty ,używałam innego kremu i zachciało mi się go zmienić na ten .Niestety ten krem okazał się dla mnie porażką .
\\nNie zrobił nic w kierunku usunięcia problemu z piętami (oczywiście nie liczyłam na sam krem ,w użyciu była również tarka do stóp) , jedynie co to na krótko nawilżał stopy , na drugi dzień miałam wrażenie jakby były bardziej przesuszone niż poprzedniego wieczoru .
\\nNa plus mogę zaliczyć zapach i opakowanie ale nie o to mi w kremie do stóp chodziło .
\\nNa pewno do niego nie wrócę bo dla moich stóp a w szczególności pięt nie zrobił nic o czym pisał producent . Wróciłam do mojego poprzedniego kremu który poradził sobie z problemem :) czekam na lato :)
\\nNie mogę go polecić :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991743].usefull || 0 }}% pomocna.

Coś nie tak

W przypadku tego kremu miałam głównie problem z wchłonięciem. Wmasowywałam, wcierałam, a on i tak pozostawiał tłusty film na skórze, a odżywienia brak... Ogólnie konsystencja była dobra, łatwo się rozprowadzał, ale niestety na mnie jakoś on nie zadziałał :D

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991539].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Nie jestem posiadaczką pękających pięt, ale dostałam ten krem w prezencie, więc postanowiłam go wypróbować. spisał się całkiem dobrze.
Zamknięty w miękkiej tubce z nakrętką typu klik. Miękka tubka umożliwia nam wygodne wydobycie produktu, ale nie ma się co łudzić, że wydobędziemy go do ostaniach resztek. Pod koniec trzeba tubkę rozciąć, bo sporo kremu pozostaje na jej brzegach.
Krem jest biały, ma gęstą, przypominającą trochę wazelinę kosmetyczna konsystencję. Jest wydajny, bo nie ma potrzeby nakładać go w dużej ilości. Zapach dość specyficzny- jednym będzie odpowiadał, drugich odrzuci. Przypomina trochę perfumy dla starszych pań, ale zapach ten nie jest intensywny, mdły, duszący. Jest delikatny i mi on jak najbardziej odpowiada. Dość długo utrzymuje się na skórze.
Krem bardzo dobrze rozprowadza się , nie ma problemu z jego wmasowaniem. Aczkolwiek trzeba dać mu trochę czasu na wchłoniecie. Pozostawia ochronny filtr na skórze, który mi nie przeszkadza, bo zaraz po aplikacji nakładam skarpetki.
Krem rewelacyjnie zmiękcza i przy regularnym stosowaniu znacznie ułatwia usuwanie zgrubień.
Bardzo dobrze nawilża, skóra po nim jest gładziusieńka i odświeżona. Jednak , gdy zapomniałam go zastosować następnego dnia, skóra znów była przesuszona.
ogólnie kremik bardzo fajny, ale efekt nawilżenia mógłby być trwalszy.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973995].usefull || 0 }}% pomocna.

Na ratunek chropowatym stópkom! :) Polecam

Minusów nie zauważyłam :)) Chyba tylko mogę się przyczepić do tego, że nie w każdej drogerii krem jest dostępny :P

+tani
+ładne opakowanie (tubka)
+wydajny
+skuteczny nawet przy moim nieregularnym stosowaniu
+efekt zmiękczający i wygładzający, skóra jest przyjemna w dotyku, dobrze nawilżona
+ładnie pachnie
+długotrwały efekt
+dobry skład chemiczny produktu
+nadaje się również na dłonie

GORĄCO POLECAM :)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973620].usefull || 0 }}% pomocna.

Skuteczny kremik :)

Mam problem z suchością pięt. Wypróbowałam juz sporo specyfików i jak na razie tylko przy tym się sie zatrzymałam.

Stosuję szczególnie na noc + skarpetka. Najpierw ścieram a potem nakładam warstwę no i dowalam skarpetką. Rano pięty są miękkie :)

Zalety:
-fajnie smiękcza,
-miękka tuba - łatwo wydobyć krem,
-wydajny,
-całkiem przyjemny zapach,

Wady:
-dostępność (znalazłam go dopiero w HEBE w Poznaniu - niestety u mnie nigdzie go nie spotkałam),

Podsumowując - polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (w trakcie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957346].usefull || 0 }}% pomocna.