Zoya, Armor Top Coat

Zoya, Armor Top Coat

Zoya Armor to doskonały top coat do paznokci naturalnych. Lakier nawierzchniowy Zoya dodaje pięknego połysku i znacznie wydłuża trwałość manicure na paznokciach.
Zoya Amor tworzy na powierzchni paznokci swoistą tarczę ochronną, która świetnie zabezpiecza kolorowy lakier przed żółknięciem (przez blokadę promieni UV) i odpryskami.
Zastosowanie: nałożyć warstwę Zoya Armor na lakier kolorowy, czynność powtarzać co dwa dni dla przedłużenia trwałości koloru.

Cena: ok.25zł /15ml
/s/

Całkiem przyjemny, ale bez szału ;)

Ostatnio mam manie kombinowania z paznokciami, więc chwilowo bez bazy i top coat\\\'a nie mogę się obyć - tak więc testuje testuje i testuje ;) ten produkt mnie nie zachwycił,ale też nie zawiódł

+ przedłuża twałość lakierów
+ bardzo wydajny - ja na razie zużyłam chyba nawet nie 1/4 butelki a używam ze 3 razy w tyg. od 2 miesięcy
+ cena przystępna (kupowałam w sklepie VictoriasBeauty)
+ ładnie rozlewa się na paznockiu

- jest bardzo rzadki
- pokrywa paznokcieć b.cienką warstwą, co przy zdobieniach, które są dość wypukłe nie wygląda dobrze ponieważ nadal te wypukłości są widoczne i wyczuwalne
- również przy zdobieniach trzeba uważać ponieważ potrafi je rozmazać

Tak więc podsumowujac - jeśli ktoś maluje paznokcie tylko na jeden kolor to będzie zadowolony z tego produktu, natomiast przy większych kombinacjach już nie koniecznie ...

Używam tego produktu od: ok.2 miesięcy