Eva Sun, Sun Protection Oil Coconut SPF 6 (Kokosowy olejek do opalania)

Eva Sun, Sun Protection Oil Coconut SPF 6 (Kokosowy olejek do opalania)

Kokosowy olejek do opalania SPF 6 skutecznie chroni przed negatywnymi skutkami promieniowania UVA i UVB - poparzeniami słonecznymi i fotostarzeniem.
Kompleks olejków ułatwia opalanie, utrzymuje odpowiednie nawilżenie.
Nawilża i uelastycznia skórę.
Olejek jest odporny na wodę i piasek.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

Cena: 11,50zł / 150ml
/m/

Cudowny zapach <3

Bardzo fajny olejek o cudownym, kokosowym zapachu. Ma przyjemny skład, dobrze pielęgnuję skórę i dość szybko się wchłania. Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

rewelacja- działa filtr!!!

Własnie wczoraj mi się skońcyzł ten olejek-musze kupic następny bo jest rewelacyjny!
Po pierwsze zapach cudowny,kokosowy,niezapomniany.
Jest wydajny,a filtr ktory jest dodany-6 naprawde dziala bo nawet w ostrym sloncu nie ma mozliwosci na poparzenie-co czesto sie zdarza w przypadku olejkow bez filtra. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim,bo produkt bardzo udany!