Perfect Wear, Make Up Remover (Płyn do demakijażu oczu)

Perfect Wear, Make Up Remover (Płyn do demakijażu oczu)

Preparat o dwufazowej, wodoodpornej formule doskonale zmywa makijaż wodoodporny. Nie podrażnia oczu i nie pozostawia osadu. Działa delikatnie, ale skutecznie. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Nie polecam

Kupiłam płyn, ponieważ był w promocji, a że nigdy nie używałam kosmetyków do demakijażu z Avonu, postanowiłam spróbować. Jak się później okazało, decyzja ta nie należała do najtrafniejszych...

- opakowanie małe, nieporęczne - nie posiada dozownika, dodatkowo jest niewydajny
- pomimo tarcia prowadzącego do pieczenia oczu nie zmywał całkowicie makijażu
- zbyt tłusty - nie odpowiada mi taka formuła kosmetyku do demakijażu
- cena - wg mnie zbyt wysoka

Tragiczny

Kupiłam go w promocji, więc jeśli chodzi o cenę to jescze tak bardzo nie przepłaciłam za niego. Ale ten płyn to porażka. Pi pierwsze zanim go w ogóle naniesie się no oczy, jest straszne to ze nie ma ogranicznika na butelce i za jednym zamachem wypływa bardzo dużo płynu. Gdy już go używam, moje oczy pieką, bardzo pieką, tak, że muszę je przemywać ciepłą wodą. Poza tym kosmetyk zostawia taki oleisty film na powece, skóra nie czuje się po nim lżejsza ale jeszcze cięższa. To jest naprwdę straszne. Zapach jest niemiły, opakowanie małe (moze to plus bo sie szybko skończył) i niewygodne. Skończyłam z nim raz na zawsze.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Bardzo silny, piecze w oczy

- piecze w oczy
- przez to że piecze trę oczy dodatkowo mocniej, w pośpiechu, żeby szybciej skonczyć demakijaż i w końcu go zmyć z siebie
- słabo wydajny
- malutka buteleczka za taką cenę
- śmierdzi

+ fakt jest taki, że zmywa wszystko - ale nie za taką cenę (przez to że tak trę oczy czuję że szybciej się nabawię zmarszczek)

Nie zamierzam wrócić do niego, tym bardziej że cena bardzo zniechęca.

Używam tego produktu od: roku, sporadycznie, w dniach kiedy robię makijaż wodoodporny
Ilość zużytych opakowań: 2 i tyle starczy, poszukam czegoś delikatniejszego

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Nie warty swojej ceny

Strasznie szczypał w oczy i zostawiał bardzo nieprzyjemną, tłustą warstwę która nie chciała się zmywać. Pod oczami zostawia "podkówki". Poza tym nie zachęca swoją ceną. Za takie pieniądze można kupić dużo lepszy produkt.
Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 i na pewno ostatnie

suuuper kosmetyk, moj KWC !!!!

dla mnie suuuper, nooprócz ceny, ale na all mozna kupić taniej :)
przede wszystkim szybko uporałsie z makijażem, nawet tym wodoodpornym
po drugie zostawia taki super film na skórze, lubie jak moja skóra jest taka miła w dotyku, jakby po oliwce,
skra sie nie swieci

jezeli ma ktos mozliwosc kupna poza katalogiem, zachęcam !!!!
super produkt, moze mała pojemnosc :/
ale jak sie da rade kupic za kilka zł to da sie przezyc :)
polecam dla tych którzy maja suchą skóre :)

Używam tego produktu od:3mies
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

może być

Jak dla mnie ten płyn się sprawdził.Tusz wodoodporny zmywał z łatwością,zmycie kredki do brwi czy oczu nie stanowiło dla niego problemu. Nie podrażniał oczu,ale zostawiał tłusty film i dodatkowo trzeba było zmywać twarz.Małe opakowanie w stosunku do ceny.Jak dla mnie mało wydajny.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

za malo

Zupelnie o nim zapomnialam. Mialam jakis czas temu dwa opakowania. Kupilam na allegro za duzo mniejsza cene. Ale rzeczywiscie jest dosc drogi w katalogu i ma mala pojemnosc. Choc przy moim uzywaniu wtedy (nie malowalam oczu codziennie) na dosc dlugo mi starczyl-z tego co pamietam, to na prawie rok (2opak). Tusz niewodoodporny burjois zmywal bez zarzutu, wystarczy przylozyc na chwilke, tusz ladnie schodzil, nie szczypie i nie zostawia mgielki. Nie podoba mi sie to, ze zostawia dosc tlusty film po sobie. Nie wiem czy kupie, bo cena i pojemnosc jest dosc niekorzystna.

Używam tego produktu od:kiedys, dosc wydajny

Na razie chyba najlepszy

Kiedyś kiedy byłam konsultantką kupiłam go. Wówczas używałam tuszu wodoodpornego i cudownie się sprawdzał.
Ostatnio po 7 latach koleżanka konsultantka namówiła mnie na zakup z katalogu i padło na ten płyn.
Nadal mi odpowiada, nie podrażnia dobrze, bez tarcia, pozwala usunąc makijaż (teraz tusz niewodoodporny). Wystarczy niewielka ilosc by zmyć makijaż, pomimo niewielkiej pojemności na trochę starcza (z tego co pamiętam na prawdę długo jak na tą pojemność). Pojemnosc ma ogromny plus bo doskonale nadaje się na wyjazd.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Nie polecam !!

jest to produkt nie wart takiej ceny, jest to mała buteleczka, choć w katalogu wydawała sie z 5 razy większa. Poza tym nie dokładnie zmywa makijaż z oczu, zawsze coś pozostaje na oku.
Jest to tłusty produkt, i niestety, ale podrażnia oczy, Jest to niewygodne ponieważ nad zmyciem makijażu muszę spędzać dużo czasu.

Używam tego produktu od:2 msc.

taki sobie

1. Plusy:
a) ładnie wygląda ;) Tak... no, dwufazowo:P ,
b) nie wiem czemu Was aż tak szczypie w oczy... Ja bym powiedziała, że nie szczypie:P

2. Minusy:
a) jest go zbyt mało! Za taką cenę miałabym 4x tyle innego produktu do demakijażu,
b) pozostawia tłustą powłokę, której nie da się zmyć samą wodą,
c) mało wydajny.

Używam tego produktu od: 1/2 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Fatalny

Zacznijmy od tego, że zamawiając ten płyn oczywiście nie spojrzałam na jego objętość. Więc wielkie było moje zdziwienie gdy po dostawie zobaczyłam że ma tylko 50 ml. No ale cóż do rzeczy.Płyn strasznie szczypie w oczy:/ Nie da się nim usunąć makijażu oczu bez łzawienia. Poza tym strasznie podrażnia! Nie mam skóry skłonnej do podrażnień jednak w tym wypadku skóre wokół oczu miałam czerwoną i pieczącą. Ten płyn przeznaczony jest podobno do demakijażu tuszu wodoodpornego a u mnie nawet zwykłego tuszu nie był w stanie usunąć!Kolejną wadą jest to, że jest strasznie niewydajny!Nie widze żadnych plusów w tym płynie.

Używam tego produktu od:około miesiąca

Miałam lepsze...

Mam mieszane uczucia co do tego produktu.Z jednej strony rzeczywiście świetnie usuwa makijaż, jednak jego konsystencja nie do końca mi odpowiada.Szczypie w oczy i jest bardzo mało wydajny.Zużyłam go bardzo szybko, a cena pozostawia wiele do życzenia.

Używam tego produktu od:skończyłam pierwsze
Ilość zużytych opakowań:jedno