Fluid matujący z Elastomerem

Fluid matujący z Elastomerem

Zgłaszająca osoba: Ola-Agentka

Posiada wysokie walory odżywczo - pielęgnacyjne i upiększające. Zawarty we fluidzie elastomer pochłania nadmiar sebum oraz rozprasza i odbija promienie świetlne, nadając cerze optyczny matowy efekt. Zawiera filtry UVA i UVB chroniące skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Polecany szczególnie dla cery bardzo tłustej i mieszanej.

ELASTOMER reguluje wydzielanie tłuszczu z gruczołów łojowych oraz wilgotność skóry, powoduje redukcję połysku skóry.

Ilość kolorów: 5

11 naturalny

12 beżowy

13 morelowy

14 słoneczny

15 opalony

Niestety, nie polecam

Przede wszystkim bardzo źle sie rozprowadza. Trudno było mi sprawic, aby w miarę naturalnie wyglądał na twarzy. Nie wiem, to chyba zbyt gęsta konsystencja - po prostu nierówno się rozprowadza i ciężko go "rozsmarować".

Poza tym słabo matuje, trochę lepiej kryje, ale też nie idealnie.

Używam tego produktu od:

Do niczego

Troszke zdziwiona jestem po przecztaniu oceny mojej poprzednicki, bo jak dla mnie to ten podklad rozprowadza sie wyjatkowo fatalnie. Strasznie sie maze i trzeba odczekac az odparuje z niego woda - wtedy udaje sie go (ale niespecjalnie latwo) rozprowadzic na twarzy. Blyszczy. Tworzy maske obojetnie ile sie go naniesie na twarz. Jak dla mnie bubel stulecia mimo, ze jestem fanka Celii:(Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Liczyłam na sukces ;)

Mieszane mam uczucia co do tego podkładu :D w sumie załuzył sobie na 2 gwiazdki, ale dam 3 , bo mimo wszystko polubiłam go :)jaki jest : nie kryje- ale ok, producent tego nie obiecuje; matuje mnie na jakies 2 h- a to obiecuje producent, wiec krecha na maxa :p: doscyc dziwną konsystencje ma - taki troche z grudkami- to chyba wina talku w składzie, ale!! rozprowadza sie bombowo :D przyjemnie i dobrze wyglada na buzi- nie widac go, NIE WCHODZI!!! w rozszerzone pory :D ja na swój uzytek nazwałam ten fluid kremem tonującym lekko matującym :D nadaje sie na lato, bo mimo dziwnej konsystencji jest lekki na buzi :D czuje, ze moja skóra sie po nim nie dusi, oddycha :D był smiesznie tani :) srednio trwały , nie wałkuje sie na nawilzaczu Interfragrances, którego uzywam latem pod makijaz :) W sumie to go lubie :Dzdecydowanie polecam dla cery mieszanej, z nieduzą/małą ilością czegokolwiek do ukrycia :)cera tłusta chyba nie jest dla niego stworzona :D wydaje mi sie, ze sprawdzi sie tez dla cery normalnej :D mistrzem matu, jak mówie= zdecydowanie ten fluid nie jest :D BARDZO PODOBA! mi sie paleta kolorów :) wielkie brawa dla Celii, kolorki są bardzo naturalne - nie ciemnieją w ciagu dnia :D