Johnson's, pH 5.5, Gently Exloliating Facial Wash (Delikatnie złuszczająca emulsja do mycia twarzy

Zgłaszająca osoba: Ola-Agnetka

Delikatnie usuwa martwy naskórek i głęboko oczyszcza skórę nie wysuszając jej. Dzięki temu doskonale nadaje się do codziennego stosowania. Nie zawiera mydła. Specjalna formuła wzbogacona jest o delikatne mikro-perełki, które dokładnie oczyszczają pozostawiając uczucie nie tylko świeżej, ale również gładkiej i miękkiej skóry.

Emulsja idealnie współgra z pH zdrowej skóry, które waha się naturalnie pomiędzy 4.5 a 6.5. Produkt testowany dermatologicznie; posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

Cena: ok. 15 zł / 150 ml

Dobra :)

Podoba mi się konsystencja, delikatność , zapach i to że emulsja jest wydajna.
Skutecznie usuwa martwy naskórek, u mnie nie wysuszył twarzy i nie "ściągał"
po użyciu skóra jest gładka i miękka w dotyku .
Delikatnie się pieni, cena tez nie jest wysoka

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

nie wysusza :)

Doskonale usuwa martwy naskórek, skóra jest gładka i dobrze oczyszczona. Jakw tytule nie wysusz i nadaje sie do codziennego stosowania. Jak każdy peeling poprawia ukrwienie skóry i wygląda ona promiennie.
Nie podrażnia. Dałabym 4.5 :)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:duuzo

nie wiem...

Dziwny kosmetyk...

Kupiłam z myślą o codziennym zmywaniu makijażu i jednocześnie drobnym peelingu. W tym względzie sprawuje się nieźle, ponieważ jest rzeczywiście delikatny i całkiem nieźle radzi sobie z oczyszczaniem po całym dniu. Jednak za mocno wysusza skórę, a mam cerę mieszaną. Postanowiłam więc traktować go jako podkład pod maseczki albo od czasu do czasu jako zwykły peeling. No, ale tu też nie widzę jego zastosowania, bo po jego zastosowaniu pory nie są oczyszczone, glówki zaskórników nie usunięte, kaszka z brody również, a w dodatku buzia pod pudrem strasznie się przetłuściła. Dopiero podwójna, solidna dawka kremu nawilżającego sprawiła, że cera była w miarę uspokojona.

Plusem jest mega wydajność, bo naprawdę kropla pozwala na umycie całej twarzy. Kosmetyk fajnie się ślizga po skórze, co mi akurat odpowiada i pozozstawia buzię gładką. Ale raczej do niego nie wrócę, bo nie znajduję dla niego zastosowania.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Makijaż Maybelline

dobry kosmetyk

Ten zel do mycia twarzy jest naprawde delikatnym srodkiem, nie podraznia cery, jednoczesnie skutecznie oczyszczajac ja. Nie wysusza skory (w moim przypadku lekko podraznionej preparatami przeciwtradzikowymi), pozostawia mila w dotyku i gladsza, gdyz po zastosowaniu zaskorniki zmniejszaja sie. Uzywam go juz dlugo, zamiennie z innymi zelami do mycia twarzy. Stosuje raz w tygodniu, w celu delkiatnego oczyszczenia. Wg mnie dobry produkt, godny polecenia. O, nawet sie zrymowalo;P

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Do codziennego stosowania

Świetny, do codziennego stosowania: jest delikatny- ale skuteczny, gęsty- ale wydajny, ładnie pachnie, dobrze się pieni, rewelacyjnie oczyszcza skórę i delikatnie peelinguje.
Pozostawia skórę czystą, bez wągrów (moje utrapienie na nosie i brodzie), świeżą, gładką i... błyszczącą :) ale nie tłustą, tylko bijącą zdrowym blaskiem :D
Przy codziennym stosowaniu nie potrzebuję robić twardych i czasem średnio przyjemnych peelingów z większymi drobinami.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i nie ostatnie

warto miec!

kupilam wersje rozowa, jest to naprawde delikatna emulsja do mycia twarzy i wystarczy jej niewielka ilosc zeby sie dobrze pienilo:) uzywam jej zarowno rano i wieczorem potem krem i skora jest odswiezona i czysta, nie podraznia oczu przu usuwaniu tuszu do rzes, nie wysusza - a tego sie obawialam:) jak dla mnie bardzo dobry produkt!

Używam tego produktu od:3 miesiecy

uczucie ściagniętej skóry

Emulsja Johnson&Johnson ph 5.5 była pierwszym specyfikiem do mycia twarzy jaki zakupiłam w życiu (jeszcze w czasach liceum). Wtedy nie było zbyt dużego wyboru i nie wiedziałam, że po umyciu buzi czymś łagodnym twarz nie jest ani ściągnięta ani przesuszona jak było w przypadku użycia tej emulsji. Używałam jej dosyć długo niespecjalnie przywiązując wagę do jej działania. Dziś nie kupiłabym jej ponownie, bo jest zbyt agresywna dla twarzy tym bardziej, że w tej cenie można kupić inne i do tego swietne żele do oczyszczania buzi. Nie polecam.

nic specjalnego

zuzylam 1 opakowanie rozowego zelu z granulkami.i nie moglam sie doczekac kiedy sie skonczy .jego + -> niesamowita wydajnosc. ogolnie zel nie jest jakis zachwycajacy.nie pieni sie ladnie i trzeba meczyc sie z tymi drobinkami.np zeby nie weszly przypadkiem do oka!;-(zdazylo mi sie cos takiego i mam chyba uraz do tego zelu ;P

dla mnie świetna

mam biala wersję- dla suchej skóry świetna, nie podrażnia , nie ściąga. Pieni się bardzo delikatnie, ale świetnie usuwa makijaż.
Zdradzilam ją już dla Bielendy, ale szybciutko do niej wrócilam, bo zaczęlam mieć problemy z cerą.
Jest wydajna.

fajniutka!

ja mam biala i chwale ja sobie nawet bardzo delikatna,fajna konsystencja przyjemny zapach i ładnie oczyszcza buzke!naprawde dobra!

lubię

mam wersję różową, bardzo przyjemna w stosowaniu, fajne te mikrogranulki, wielkość i ilość w sam raz, delikatnie oczyszcza, dobrze się spłukuje, odświeża, to już moje drugie opakowanie, penie skuszę się na następne

Nie dla mnie ;(

Używałam białej wersji dla wrażliwej cery i z przykrością stwierdzam, że nie czuję się usatysfakcjonowana działaniem tego żelu.

Podstawowa sprawa to konsystencja.
Jest nieco kremowa i zbyt gęsta jak na wersję w tubie, ciężko się wyciska, do tego wg mnie dość słabo się rozprowadza, co za tym idzie trzeba zużyć większą ilość. Żel, który się "ślizga" np.z Kolastyny Mat Comfort jest bardziej ekonomiczny.

Co do bezpośredniego kontaktu ze skórą to na początku po każdym umyciu cera trochę nienaturalnie zaróżowiała się , tłumaczyłam sobie to tym, że musi się przyzwyczaić do nagłej zmiany kosmetyku. Jednak im dłużej używałam tym bardziej byłam negatywnie rozczarowana :(
Żel zaczął wysuszać moją mieszaną cerę i pozostawiał nieprzyjemne uczucie ściągnięcia po umyciu twarzy jak w przypadku Recenzentki lorelei* .
Słabo radził sobie z dobrymi, wodoodpornymi tuszami, oczy musiałam szorować conajmniej dwa razy.
Plus jedynie za to, że nie podrażnia oczu i nie szczypie.
Średnia cena: 13zł/150ml