Cream Eyeshadow (Kremowe cienie do powiek)

Cream Eyeshadow (Kremowe cienie do powiek)

Nowoczesne cienie o kremowej konsystencji, wygodne w aplikacji. Dodają oczom blasku. Opakowanie z aplikatorem.

Cena: 8,50 zł

całkiem dobry ale zależy to od "partii"

Mam 2 cienie pojedyncze: nr 69 w złotym opakowaniu (chyba nowsza wersja bo z taką koroną na wierzchu) o kolorze jasnego piaskowego beżu oraz nr 96 (w brązowym opakowaniu,wersja starsza) w kolorze zielonego groszku przełamanego oliwką.

Zauważyłam że mimo iż jest to ta sama firma to jakość cienia się zmieniła.
W wersji starszej ,brązowe opakowanie-cienie są niezbyt mocno napigmentowane i nie trzymają się aplikatora. Muszę dużo aplikatorem namachać po cieniu by na powiece kolor był widoczny kolor.Choć już po nałożeniu trzymają sie w dość dobrze. Nie wałkują się i nie osypują.

Nowa wersja,złote/piaskowe opakowanie, cienie są lepiej napigmentowane.Powiedziałabym nawet że dobrze. Nie wałkują się na powiece i nie bledną. Mój kolor jasnego beżu jest idealną bazą pod wszelkie makijaże. Maluję sie nim również codziennie pod łukiem brwiowym a czasem jak nie mam ochoty na makijaż na powiekę i nic wiecej..Wyglądam wtedy zdrowo i lekko rozjaśnia oko. Opakowania są w obu wersjach wytrzymałe. Cienie taniutkie .ok 4,5zł a kolorki ciekawe: od energetyzującej zieleni czy śliwki po stonowane neutralne beże i chłodne brązy.

Polecam. Mimo iż z obu jestem bardzo zadowolona ,radziłabym kupować te w tych złoto-piaskowych opakowaniach. Bo mają odrobinkę lepszą jakość.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 kolorów

niezbyt...

Posiadałam swego czasu dwa kolory - czarny i biały (oba matowe).
Czarny był bardzo fajny, ponieważ był całkowicie matowy bez żadnych drobinek, a wtedy właśnie takie szukałam, no i na powiece naprawde był czarny, a nie szary;)
Biały był już gorszy, wogóle go nie było widać na powiece, a gdy nałożyło sie go więcej, żeby było widać kolor, wyglądał strasznie nienaturalnie.
Niestety strasznie się osypywały, a po paru godzinach zbierały się w załamaniu powieki.
Pamiętam że czarny zużyłam do końca, ale biały chyba komuś oddałam bo nie mogłam go znieść.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

co to ma być ??

nie nazwałabym tego nawet cieniem, kolorki ładnie się prezentują ale tylko w pudełeczku, po nałożeniu na powieki wogóle ich nie widać (muszę pochwalić jedynie szary cień, który po nałożeniu wygląda jak srebrny i ładnie się prezentuje), od razu się osypuje, roluje i znika, szkoda pieniędzy

Ilość zużytych opakowań: napoczętych kolorków aż 3 :(

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

...

Dostałam go dobrych kilka lat temu i użyłam może z pięć razy. Po prostu nie do używania, lepki, tłusty, nietrwały, żeby był ładny efekt trzeba było nałożyć grubą warstwę [miałam niebieski, taki opalizujący w stronę srebrnego] która i tak po chwili wałkowała się w załamaniach powieki. Odkryłam go ponownie jakieś trzy miesiące temu - i wyrzuciłam bo zjełczał (!).

Używam tego produktu od: kilka lat temu
ilość zużytych opakowań - 1

śliczne kolory

mi te cienie całkiem spasowały ,maja ciekawe kolory-poza tym b.lubie cienie w kremach .Mam kolor złoty ,nakładam je zawsze na zwykłe cienie ,wtedy się nie wałkuja ,bardzo tez fajnie wyglądają uzyte na policzkach -ślicznie się mienią.

mniej niż zero

Zgadzam się z poprzedniczkami. Nic dodać nic ująć. I tylko tego brązowo-złocistego koloru żal... Kolor cudny, ale cóż z tego skoro, żeby go nałożyć na powiekę trzeba się nieźle nagimnastykować, a jak juz nam się to uda, to po minucie wszystko wałkuje się na powiece i poza nagromadzeniem w załamanich powiek nigdzie tego cienia nie widać :( Niby na plus można by im zaliczyć aplikator, ale tez nie do końca, gdyż jak dla mnie jest bardzo niewygodny z racji krótkiej rączki. Totalna beznadzieja!!! I nawet tych 6zł mi żal...

A oto co czytamy o tych cieniach w listopadowym numerze Claudii:
"Satynowe cienie. Zawierają nawilżający skórę olejek jojoba i woski roślinne. Dzięki tym składnikom barwa i blask cieni długo utrzymują się na powiekach. Kremowe, łatwe w aplikacji. Do wyboru jest osiem kolorów cieni. (Creme Eyeshadow, Constance Carroll-8,30zł)"
Śmiechu warte :D

jedna * to za dużo

Totalna klapa! Najgorsze cienie, jakie widział świat. Tłuste jakieś, nakładają się okropnie, a po kilku minutach cały cień spływa w załamania powieki. Nie dość tego, zaczęły mi od nich łzawić oczy. Babka w drogerii powiedziała, że jak wyschną, to są trwałe. Problem w tym, że one wcale nie wysychają! Jedyny z nich pożytek to dość dobry aplikator. Ta firma już mnie nigdy chyba nie zdoła do siebie przekonać. Kupiłam 1 opakowanie i nigdy więcej nie powtórzę tego błędu

szkoda nerwów

Kompletna beznadzieja... cóż z tego, że kolor po pomalowaniu ładnie się prezentował, kiedy po ok. 5 minutach cień zgromadził się z załamaniach powiek (uprzednio przypudrowanych..). Jest bezużyteczny; od takiego cienia lepiej trzymać się z daleka. Szkoda nawet tych kilku złotych.Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte