HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

Cena już od 12,19 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Oliwka dla niemowląt HiPP Babysanft:
- bez oleju mineralnego,
- stworzona, aby zminimalizować ryzyko alergii,
- dobrze tolerowana przez skórę – potwierdzone dermatologiczne,
- bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE),
- bez olejków eterycznych – niektóre z nich mogą być przyczyną alergii,
- bez barwników, substancji konserwujących, emulgatorów PEG, parabenów i bez surowców pochodzenia zwierzęcego.
Oliwka zawiera wyciąg z ekologicznych migdałów BIO, który jest bardzo dobrze tolerowany przez wrażliwą i suchą skórę oraz ma cenne właściwości odżywcze. Opracowana tak, aby w przypadku wyjątkowo wrażliwej skóry od samego początku minimalizować ryzyko wystąpienia alergii. Nie zawiera żadnych substancji mogących wywoływać alergie jak np. olejki eteryczne, barwniki, parabeny, oleje mineralne itp. Pozostawia skórę miękką i delikatną - doskonale nadaje się do oczyszczania okolic pieluszkowych oraz delikatnego masażu. Można ją stosować już od 1. dnia życia.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum.

• Helianthus Annuus Seed Oil,
  • Prunus Amygdalus Dulcis Oil,
  • Tocopherol

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 3

Ulubiona

Pierwsza oliwka, która tak dobrze wchłania mi się we włosy :) Ładnie pachnie. Szybsza w użyciu niż balsam skutecznie nawilża skórę (moim zdaniem lepiej niż balsamy) Dla mnie must have :)
Jedyna wada to bardzo szybko ułamała mi się zakrętka... mogłaby być trochę mocniejsza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212033].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

Hipcio <3

The best oliwka jaką miałam ever! Odkąd po raz pierwszy sięgnęłam po ten produkt zapomniałam o balsamach, olejach, masłach, kremach do ciała... Super szybka aplikacja po każdej kąpieli, prosty skład, cudowne działanie i ten uzależniający zapach... Podpisuję się pod szeregiem zachwytów nad Hipciem i raczej zostaniemy z sobą na dłużej :) Jedyny minus stanowi wydajność, ale to akurat kwestia drugorzędna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209583].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 195

Cudoooo!

Najlepsza oliwka jaką miałam,używałam dla siebie przeciw rozstępom i na mojej córeczce.
Delikatna,szybko się wchłania,świetny zapach.
Zauważyłam,że rozstępy aż tak bardzo nie wyszły,a nawet te co były lekko się rozjaśniły.Używałam 2 razy dziennie.
Opakowanie bardzo mi się podoba,naklejki z opakowania się nie odklejają w porównaniu do innych oliwek,dziurka w sam raz-nie było problemu,żeby za dużo produktu wylewało się.
Cena 11,99 w Rossmannie za 200ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195113].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 1

najlepsza oliwka na rynku

oliwkę poleciła mi znajoma... kupiłam i się zakochałam ! jest rewelacyjna , zawsze ja stosuję po kąpieli , skórka jest miękka i gładka i cudowanie pachnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180243].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 37

Rewelacja

RECENZJA KOSMETYKU NA SKÓRZE DOROSŁEJ

SKŁAD: Nie będę się rozpisywać, wszystkie wiemy że ma dwa oleje, witaminę i zapach.

OPAKOWANIE: Niewielkie, estetyczne. Praktyczny dzióbek, nic się nie wylewa - jeśli chodzi o ten produkt to dość istotne, mamy do czynienia z oliwką :)

ZAPACH: Przyjemny, dziecięcy i nie nachalny. Nawet jeśli ktoś nie lubi podobnych zapachów nie powinno mu to przeszkadzać - szybko znika na skórze.

DZIAŁANIE: RE-WE-LA-CYJNE. Skóra jest gładka, przyjemna w dotyku. Mam skórę normalną, ale widzę na łokciach że daje rade. Szybciutko się wchłania - co było dla mnie dużym zaskoczeniem.

WYDAJNOŚĆ: Tego obawiałam się najbardziej. Mała buteleczka i całe ciało do wysmarowania. Produkt zakupiłam końcem grudnia, mamy marzec a ja jestem przy końcu opakowania (używam codziennie). Może gdybym sobie nie żałowała to szybciej by się skończył, ale na prawdę niewielka ilość wystarczy żeby nawilżyć skórę (przynajmniej moją).

CENA: Kupiłam w Rossmanie za 15 złotych. Używam jej ponad 2 miesiące. Czy to dużo?

PODSUMOWANIE: Używałam jej w okresie zimowym - sprawdza się świetnie. Znalazłam mazidło idealne.

Ilość zużytych opakowań: jedno (nie całe)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1135411].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 116

Napisanych recenzji: 1269

zamiennie z babydream

Oceniam oliwkę jako uniwersalny olej, używany przez osobę dorosłą.
Do tej pory kupowałam oliwki babydream, bo są tanie i bardzo dobre jakościowo. Hipp różni się właściwie tylko ceną. Za jedną oliwkę hipp mogę mieć 2 babydream, więc jeśli używamy na całe ciało czy do włosów, to znaczna różnica.
Działanie oczywiście bardzo dobre - oliwka nie podrażnia, użyta na włosy sprawia że są elastyczne i mniej się puszą po wyschnięciu (używam tylko jako olej zmywany lub mieszam z odżywką do spłukiwania). Nadaje się na skórki i paznokcie, do ciała po kąpieli, do masażu, do twarzy (ale tylko z czymś nawilżającym pod spód, jak większość olejów). Używam też do demakijażu - zmieszaną z żelem do twarzy czy zmywania trwałej pomadki z ust.
Nie ocenię na 5* tylko ze względu na istnienie tańszego zamiennika.

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1115006].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Pierwsza pomoc

Plusy:
- zapach
- skład naturalny
- wchłanialność
-wydajna

Minusy - brak, może trochę brudzi.

Idealna w przypadku podrażnień skóry innymi kosmetykami. Momentalnie złagodziła podrażnienie. Gdyby nie to, że jest to oliwka, czyli trochę ślisko, trochę pobrudzi otoczenie, to używałabym jako kremu do rąk noszonego ciągle w torebce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1095771].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Zimowy niezbędnik

Świetna oliwka. Szybko się wchłania (nakładana niewielką ilością na wilgotne ciało), bardzo ładnie pachnie, skóra po kąpieli jest bardzo przyjemna. Ma dobry skład. Nawilża na długi czas. Zastępuje wszelkie balsamy.
Używam jej zarówno zimą, jak i latem, przy czym dla wielu osób może być za ciężka przy wysokich temperaturach.
Odejmuję pół gwiazdki za opakowanie, którego otwieranie nie jest najlepiej rozwiązane.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1091776].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

niezbędnik.

szybko się wchłania. nawilża i odżywia. daje długotrwały efekt. stosuję do ciała, do włosów, na twarz (mnie nie zapycha).
łatwo ją dostać, cena jest ok. jest wydajna, co tu dużo mówić, w mojej łazience to niezbędnik.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: z trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1083101].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 202

Napisanych recenzji: 1073

Niezbędna na sezon jesień-zima.

(Recenzja po użytkowaniu na skórze \'dorosłej\' :) )

Nie da się ukryć, że ta oliwka zasłużyła na tak dobrą opinię jaką posiada.
Dla mnie jest to produkt niezbędny w sezonie centralnego ogrzewania, kiedy skóra potrzebuje wyjątkowej opieki i porządnego nawilżenia.

Uwielbiam stosować ją również po depilacji - świetnie pielęgnuje i wygładza delikatną, nawet podrażnioną skórę.

Oliwka nie ma typowo oleistej, rzadkiej konsystencji.
Jest bardzo tłusta, ale dość zagęszczona dzięki czemu dość łatwo rozprowadza się ją na skórze, nie spływa tak szybko.
Jak na tak tłusty produkt dość szybko się wchłania.

Jest to idealny element pielęgnacji dla mojej skóry kiedy potrzebuję porządnego nawilżenia i odżywienia.
Po zastosowaniu skóra jest mięciutka i przyjemna w dotyku.
Oliwka przyjemnie pachnie - pudrowo, delikatnie - dość typowo dla kosmetyku dla dzieci.

Świetny skład - prosty, krótki, naturalny.

Jedyny minus będzie za butelkę - aplikacja nie jest wygodna, oliwka zawsze rozlewa się po butelce, marnuje i tłuści stolik oraz wszystko dookoła. Bardzo, ale to bardzo przydałaby się tu pompka.

Oliwka jest trochę droższa niż innych, popularnych firm drogeryjnych, ale uważam, że za tak fajną jakość warto dopłacić te parę złotych.

Zdecydowanie polecam - jest to jeden z lepszych kosmetyków do pielęgnacji skóry także dla dorosłych :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044772].usefull || 0 }}% pomocna.