Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

HiPP, HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

HiPP, HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

Cena już od 13,39 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Oliwka dla niemowląt HiPP Babysanft:
- bez oleju mineralnego,
- stworzona, aby zminimalizować ryzyko alergii,
- dobrze tolerowana przez skórę – potwierdzone dermatologiczne,
- bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE),
- bez olejków eterycznych – niektóre z nich mogą być przyczyną alergii,
- bez barwników, substancji konserwujących, emulgatorów PEG, parabenów i bez surowców pochodzenia zwierzęcego.
Oliwka zawiera wyciąg z ekologicznych migdałów BIO, który jest bardzo dobrze tolerowany przez wrażliwą i suchą skórę oraz ma cenne właściwości odżywcze. Opracowana tak, aby w przypadku wyjątkowo wrażliwej skóry od samego początku minimalizować ryzyko wystąpienia alergii. Nie zawiera żadnych substancji mogących wywoływać alergie jak np. olejki eteryczne, barwniki, parabeny, oleje mineralne itp. Pozostawia skórę miękką i delikatną - doskonale nadaje się do oczyszczania okolic pieluszkowych oraz delikatnego masażu. Można ją stosować już od 1. dnia życia.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum.

Jedyna

Jedyna oliwka drogeryjna nie na parafinie. Używam jej od lat- najpierw stosowałam sama do ciała, czasem do włosów czy twarzy, potem używał mój pierwszy bobas, a teraz drugi. Zużyłam mnóstwo opakowań i planuję zużyć drugie tyle. Nie jest zbyt tania ale jej lekkość, łagodność, delikatny zapach i kompatybilność ze skórą całkowicie to wynagradza. Najlepsza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477121].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Razem z oliwką babydream fur mama niezbędnik w łazience.

-piękny zapach
- doskonały skład: olej słonecznikowy , olej ze słodkich migdałów
- wydajna
- uniwersalna : do ciała, do twarzy , do włosów jako odżywka na mokre włosy ( pare kropelek)
- łatwo dostępna

Cena okolo 15 złoty za 200 ml , da się przeżyć :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468817].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój must have!

Jak dla mnie numer 1 ze wszystkich oliwek pielęgnacyjnych, jakie używałam.
Wykorzystuję ją głównie do zmywania makijażu - rozprowadzam oliwkę rękoma na twarz, a następnie po ok. 1 minucie zmywam namoczonym w wodzie i oliwce wacikiem. Po tym zmywam oczywiście twarz jakimś żelem. Dzięki temu zabiegowi mam pewność, że makijaż i zanieczyszczenia są dobrze zmyte z twarzy. Używam jej też czasem na końcówki włosów albo przy maskach.

Plusy:
+ Olejek jest bezkonkurencyjny przy zmywaniu makijażu wodoodpornego, nie podrażnia oczu, nie wysusza,
+ Nie jest komedogenny,
+ przyjemna konsystencja, nie jest zbyt wodnista, dobrze się rozprowadza na twarzy,
+ uniwersalny produkt,
+ bardzo wydajny,
+ dostępność,

Minus:
- Jest to bardziej moja osobista preferencja, ponieważ wolę tego typu produkty w zakręcanej buteleczce. Opakowanie mimo dobrej jakości wykonania i użytego plastiku ma zamknięcie z klapką, co utrudnia zabieranie go w podróż w kosmetyczce (ryzyko otworzenia),

Oliwka jest w średniej półce cenowej, jednak warta swojej ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465517].usefull || 0 }}% pomocna.

Plac zabaw - najlepsza szkoła pod Słońcem

skóra atopowa

Ubolewam nad tym, że tak późno przekonałam się do tej oliwki. Wcześniej kupiłam kiedyś oliwkę w żelu z Johnson i nie przekonała mnie wcale. Nadal stoi porzucona w łazience.

Mam skórę atopową i balsamy zawsze były moim małym koszmarem. Z tą oliwka to się zmieniło. Nakładam ją na ciało pod prysznicem, wycieram się i elegancko!
Pięknie pachnie, skóra jest nawilżona, ale nie klei się jak przy typowych oliwkach, nie brudzi ubrań ani ręcznika.

Pomaga atopowej skórze dużo lepiej niż wszystkie inne kosmetyki apteczne, naprawdę polecam!

Jest tania, łatwo dostępna, mój KWC :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443756].usefull || 0 }}% pomocna.

Niesamowite nawilżenie

UŻYWAŁA OSOBA DOROSŁA
Zdecydowanie mój KWC jeśli chodzi o nawilżenie skóry.
+zapach
+wydajność
+skład
+opakowanie
+działanie
+cena
+dostępność
+od razu po posmarowaniu się można zakładać ubranie
Minusów nie widzę żadnych. Jest to moje pierwsze opakowanie, ale na pewno nie ostatnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439176].usefull || 0 }}% pomocna.

Dorosłe dziecko jest zadowolone ;)

Produktu zaczęłam używać po powrocie z wakacji, kiedy moja skóra wymagała dużego nawilżenia. Oliwkę stosuję po kąpieli, zdziałała cuda. Skóra stała się nawilżona i miękka, do tego pięknie pachnie. Lubię też ten produkt nakładać na włosy, ohhhh działa jak marzenie. Końcówki są nawilżone, zdyscyplinowane. Z całą pewnością jak będę miała dziecko to właśnie tą oliwką będę je smarować ponieważ, rewelacyjnie działa i do tego ma bardzo dobry skład.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428091].usefull || 0 }}% pomocna.

warto mieć

Oliwki Hipp używam od kilku lat i zawsze mam ją w swojej łazience. Robię nią olejowanie włosów, dodaję trochę do kąpieli dziecka, ale też i mojej gdy mam przesuszoną skórę. Delikatnie nawilża i koi skórę, ma piękny zapach. Nie używam regularnie, bo wolę suche olejki, np. Nuxe i balsamy do ciała, ale uważam, że warto ją mieć w swojej łazience. Nadaje się dla całej rodziny, jest produktem wielofunkcyjnym, świetnie spisuje się na wyjazdach. Na plus również świetny skład. Jedyny minus to opakowanie, z którego trudno wylać odrobinę oliwki i nie zabrudzić całego opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397016].usefull || 0 }}% pomocna.

Oliwka na wszystko

Z tą oliwką mam wiele wrażeń, służy mi dosłownie do wszystkiego.
Używam jej do olejowania twarzy,włosów, do masek,na rozstępy,dla dziecka,dosłownie do wszystkiego można ją dodawać, często do kąpieli, super nawilża,wygładza ciało, nabłyszcza włosy, przy regularnym stosowaniu zwalcza cellulit.To oliwka, która na długo pozostanie w mojej pielęgnacji.Bardzo przyjemny zapach, kojarzący z dzieciństwem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1394276].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodna.

Mam swoich dwóch oliwkowych faworytów. Babydream fur Mama i Hipp.

Plusy:
+ przyjemny, słodki, oliwkowo- migdałowy zapach, który nie jest tak intensywny jak pudrowy zapach Babydream
+ dobry skład, bez zbędnych dodatków
+ konsystencja jest rzadka, ale odrobinę gęściejsza niż olejku Babydream, dobrze się rozsmarowuje
+ wielofunkcyjność :
- służy jako dodatek do kąpieli w wannie
- pomocna przy pielęgnacji paznokci i dłoni
- doskonale nawilża i natłuszcza ciało po kąpieli
- dobra także do włosów
- no i dla dzieci
- jak każda oliwka przyśpiesza wysychanie lakieru
+ jest szybkim sposobem pielęgnacji skóry, wystarczy nałożyć odrobinę po kąpieli i nadmiar odcisnąć ręcznikiem
+ jest w miarę wydajna

Neutralne:
- skóra jest lekko tłusta, nie każdy lubi taki efekt
- po każdym użyciu należy przetrzeć opakowanie, np. ręcznikiem papierowym, inaczej wszystko będzie się do niego kleić

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1349036].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza

Z popularnych i ogólnie dostępnych oliwek do ciała tylko Hipp ma w swoim składzie naturalnie pozyskiwaną oliwę. I wcale nie jest dużo droższy. Dla mnie oliwka pielęgnacyjna jest najprostszym i najlepszym sposobem na pielęgnację skóry.

+ składniki BIO
+ zapach
+ bardzo dobre natłuszczenie i pielęgnacja
+ hipoalergiczna
+ można stosować od 1 dnia życia

- butelka łatwo się brudzi
- wydajność, przy dużym przesuszeniu skóra wprost spija tę oliwkę w każdych ilościach
-dostęność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1307941].usefull || 0 }}% pomocna.