HiPP, HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

HiPP, HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

Cena już od 12,19 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Oliwka dla niemowląt HiPP Babysanft:
- bez oleju mineralnego,
- stworzona, aby zminimalizować ryzyko alergii,
- dobrze tolerowana przez skórę – potwierdzone dermatologiczne,
- bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE),
- bez olejków eterycznych – niektóre z nich mogą być przyczyną alergii,
- bez barwników, substancji konserwujących, emulgatorów PEG, parabenów i bez surowców pochodzenia zwierzęcego.
Oliwka zawiera wyciąg z ekologicznych migdałów BIO, który jest bardzo dobrze tolerowany przez wrażliwą i suchą skórę oraz ma cenne właściwości odżywcze. Opracowana tak, aby w przypadku wyjątkowo wrażliwej skóry od samego początku minimalizować ryzyko wystąpienia alergii. Nie zawiera żadnych substancji mogących wywoływać alergie jak np. olejki eteryczne, barwniki, parabeny, oleje mineralne itp. Pozostawia skórę miękką i delikatną - doskonale nadaje się do oczyszczania okolic pieluszkowych oraz delikatnego masażu. Można ją stosować już od 1. dnia życia.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum.

Niezawodna.

Mam swoich dwóch oliwkowych faworytów. Babydream fur Mama i Hipp.

Plusy:
+ przyjemny, słodki, oliwkowo- migdałowy zapach, który nie jest tak intensywny jak pudrowy zapach Babydream
+ dobry skład, bez zbędnych dodatków
+ konsystencja jest rzadka, ale odrobinę gęściejsza niż olejku Babydream, dobrze się rozsmarowuje
+ wielofunkcyjność :
- służy jako dodatek do kąpieli w wannie
- pomocna przy pielęgnacji paznokci i dłoni
- doskonale nawilża i natłuszcza ciało po kąpieli
- dobra także do włosów
- no i dla dzieci
- jak każda oliwka przyśpiesza wysychanie lakieru
+ jest szybkim sposobem pielęgnacji skóry, wystarczy nałożyć odrobinę po kąpieli i nadmiar odcisnąć ręcznikiem
+ jest w miarę wydajna

Neutralne:
- skóra jest lekko tłusta, nie każdy lubi taki efekt
- po każdym użyciu należy przetrzeć opakowanie, np. ręcznikiem papierowym, inaczej wszystko będzie się do niego kleić

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1349036].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza

Z popularnych i ogólnie dostępnych oliwek do ciała tylko Hipp ma w swoim składzie naturalnie pozyskiwaną oliwę. I wcale nie jest dużo droższy. Dla mnie oliwka pielęgnacyjna jest najprostszym i najlepszym sposobem na pielęgnację skóry.

+ składniki BIO
+ zapach
+ bardzo dobre natłuszczenie i pielęgnacja
+ hipoalergiczna
+ można stosować od 1 dnia życia

- butelka łatwo się brudzi
- wydajność, przy dużym przesuszeniu skóra wprost spija tę oliwkę w każdych ilościach
-dostęność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1307941].usefull || 0 }}% pomocna.

lepszej nie ma

Bardzo lubię oliwkę hipp, moja przygoda z nią zaczęła się kiedy pięć lat temu zaszłam w ciąże i stosuję ją do dziś. Smarowałam się różnymi preparatami ale oliwka okazała się strzałem w dziesiątkę. Super nawilża i ujędrnia skórę, szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego lepkiego filmu. Skład zachwyca naturalnością i prostotą, oby takich kosmetyków więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305441].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Pachnące nawilżenie

Bardzo dobrze nawilża przesuszoną skórę. Nie podrażnia, nie uczula, przyjemnie pachnie i szybko się wchłania. W moim odczuciu nie posiada żadnych minusów, noo może oprócz wyglądu buteleczki, który mógłby być lepiej zaprojektowany.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303411].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra :)

Uwielbiam tą oliwkę :) Super się rozprowadza, wchłania i nawilża skórę! Rewelacja. Przyjemny zapach, skład świetny. Przelewam ją jednak do pojemnika z pompką, bo dla mnie takie jest najwygodniejsze. Stosuję ją na zmianę z oliwką Babydream z Rossmanna, jestem w 7 miesiącu i rozstępów jak nie było tak nie ma :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1298021].usefull || 0 }}% pomocna.

Długo przekonywałam się do stosowania oliwki...

...ale było warto :) Jestem w trakcie drugiego opakowania. Oba zakupiłam w Niemczech (nie wiem czy to ma jakiś wpływ). Ma super skład, przystępną cenę i wygodne opakowanie, zapach jest przyjemny. Oliwki używam głównie do zmywania makijażu. OCM nie nadaje się do mojej wrażliwej na zmiany temperatury twarzy, dlatego te oliwkę nakładam na suchą, nieumytą twarz i masuję przez chwilę. Szczególnie skupiam się na oczach, gdyż używam wodoodpornego tuszu. Następnie zmywam oliwkę żelem do mycia twarzy. Odkąd stosuję taki zabieg skóra jest lepiej odżywiona i gładsza. Stosowałam różne olejki do mycia twarzy (łącznie ze słynnym Clean it zero z Banila co.), ale zawsze będę wracać do oliwki Hipp. Poza tym jest praktyczna, na wyjazdy biorę tylko ją i robi dodatkowo za olejek do kąpieli, balsam i olejek do włosów :D
Polecam wypróbować na wiele sposobów!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1295601].usefull || 0 }}% pomocna.

Taka sobie.

Używałam tej oliwki na jeszcze wilgotną skórę, tak jak zalecały to jej miłośniczki,ale nie odczułam jakiegoś specjalnego nawilżenia - jest ono dla mnie bardzo powierzchowne. Raczej nie kupię jej ponownie, bo oliwki, to chyba jednak nie dla mnie,wolę mieszać oleje naturalne ze zwykłam balsamem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281391].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza

odkryłam ją juz dawno lecz dopiero niedawno zakupiłam . Muszę przyznac ze jest to najlepsza oliwka jaka w zyciu testowałam a bylo ich kilka .
*Posiada naturalny skład dzięki czemu wiemy ze jest bezpieczna dla naszej skóry
*cudownie nawilża wmasowana w wigotną skórę osuszona ręcznikiem działa cuda:)
*śliczny delikatny zapach , nie nudzi się przy dłuższym stosowaniu
*fajne małe opakowanie
*wielka wydajność i niewysoka cena:)
To wszytko sprawia ze oliwka zyskuje miano hitu bardzo polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275281].usefull || 0 }}% pomocna.

zadowala

W życiu używałam trzech oliwek i ta jest zdecydowanie najbardziej zadowalająca.
[-] niestety cenowo nie na moja kieszeń, gdybym się uparła na używanie jej zawsze wtedy, gdy jest potrzebna (masaż, seks, olejowanie włosów, peeling, jako natłuszczenie przesuszonej skóry, wygładzenie moich z natury suchych kręconych włosów, techniki relaksacyjne, olej do kąpieli, balsam na wydepilowaną skórę)
[-] wydajność nie zachwyca, chociaż nie odejmę za to gwiazdki, bo spełnia swoje zadanie i raczej nie chcę przesadzać z jej używaniem, żeby mi się nie zbrzydł zapach, a działanie nie zneutralizowało

[+] szczelna, całkiem ładniutka butelka, zgrabna, dobrze trzyma się w dłoni
[+] konsystencja oliwki do zdzierżenia, chociaż nie pogardziłabym nieco gęstszą - wszystkie poprzednie używane przeze mnie były jeszcze bardziej ciekłe
[+] zapach - po nieprzyjemnych doświadczeniach z poprzednikami, ten zapach mnie urzekł, choć z początku wydaje się ciężki, to po zetknięciu z zapachem skóry osiada się na niej, nie ewoluuje niekorzystnie, skóra po czasie pachnie lekko, słodziutko, nawet świeżo
[+] trwałość - po użyciu na noc, rano zapach jest lekko wyczuwalny, odświeżający, nie lepi się do ubrań
[+] czas wysychania - naprawdę prędko, dość łatwo ściera się ręcznikiem po masażu rehabilitacyjnym, bez obaw o poplamienie ubrań
[+] nie powoduje, że skóra jest tłusta niczym woda po ugotowaniu kiełbasy z nieznanego źródła; po aplikacji nadaje skórze gładkość, ale nieprzesadnie; skóra zyskuje miły połysk, zapach, wygładzenie i niepogłębienie ewentualnych podrażnień podepilacyjnych
[+] pielęgnacja włosów - olejowanie daje niewielkie rezultaty, za to nałożenie jako odżywka na końcówki działa znakomicie - nadaje długotrwały połysk, kuszący zapach, nawet wygładzenie, trzyma moje loki w ryzach
[~] seks - szybkość jej wysychania niestety w niczym nie pomaga ani długotrwale nie umila stosunku, ale chociaż są przyjemne doznania zapachowe
[+] natłuszczanie ciała - w obfitej ilości robi to bardzo dobrze
[-] jako olej do kąpieli nic nie robi, ale w sumie nic się po tym nie spodziewałam, można tę oliwkę wykorzystać w inny sposób wykorzystując ciekawe właściwości w pełni
[+] jako dodatek do peelingu kawowego łagodzi ból, łatwiej rozprowadza fusy i pozostawia po spłukaniu skórę pobudzoną, pozbawioną złuszczonej skóry, odpowiednio przygodotowaną do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych tj. depilacja depilatorem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254113].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza!

Największą zmorą osób, które są początkującymi w kwestiach naturalnej pielęgnacji, jest często cena kosmetyków. Całkowicie to rozumiem i jako osoba oszczędna, zawsze szukam korzystnych rozwiązań dla mojego portfela. Oliwka od HiPP spadła mi jak z nieba, albowiem jest to kosmetyk o wielu zaletach i to w bardzo korzystnej cenie. Przejdźmy do konkretów.

PLUSY!
- Przede wszystkim skład. Naturalne oleje i substancja zapachowa. Tylko tyle i aż tyle. Brak parafiny, którą producenci oliwek dla dzieci uwielbiają.
- Zapach. Miły, delikatny, typowo dziecięcy.
- Działanie. Oliwka świetnie nawilża, łagodzi podrażnienia, szybko się wchłania.
- Wielozadaniowość. Oliwka służy mi do olejowania włosów, jako balsam do ciała, krem po i do golenia, a także do OCM.
- Opakowanie. Przeźroczyste i z porządnym zatrzaskiem, który nie traci na "sile" z biegiem czasu. Jest proste, ładne, utrzymane w delikatnej kolorystyce, pozwala na wykorzystanie zawartości do samego końca i kontrolowanie zużycia, a także w 100% podlega recyngligowi.
- Nie jest testowana na zwierzętach.

MINUSÓW brak ;)

Dlaczego więc ta oliwka nie jest moim KWC ? Moje włosy nie do końca się z nią polubiły. Muszę ją trochę "podrasować" innym olejem, aby dawała zadowalające efekty. Niby drobiazg, ale uniemożliwia mi dodanie tej oliwki do mojej listy KWC ;)

Wielozadaniowość, skuteczność, dobry skład i cena, które idą razem "w parze" zawsze będą mile widziane w mojej łazience. Serdecznie wszystkim polecam, zarówno tym, którzy są z naturalną pielęgnacją na bakier.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253223].usefull || 0 }}% pomocna.