HiPP, HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

HiPP, HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

Cena już od 12,19 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Oliwka dla niemowląt HiPP Babysanft:
- bez oleju mineralnego,
- stworzona, aby zminimalizować ryzyko alergii,
- dobrze tolerowana przez skórę – potwierdzone dermatologiczne,
- bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE),
- bez olejków eterycznych – niektóre z nich mogą być przyczyną alergii,
- bez barwników, substancji konserwujących, emulgatorów PEG, parabenów i bez surowców pochodzenia zwierzęcego.
Oliwka zawiera wyciąg z ekologicznych migdałów BIO, który jest bardzo dobrze tolerowany przez wrażliwą i suchą skórę oraz ma cenne właściwości odżywcze. Opracowana tak, aby w przypadku wyjątkowo wrażliwej skóry od samego początku minimalizować ryzyko wystąpienia alergii. Nie zawiera żadnych substancji mogących wywoływać alergie jak np. olejki eteryczne, barwniki, parabeny, oleje mineralne itp. Pozostawia skórę miękką i delikatną - doskonale nadaje się do oczyszczania okolic pieluszkowych oraz delikatnego masażu. Można ją stosować już od 1. dnia życia.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum.

Taka sobie.

Używałam tej oliwki na jeszcze wilgotną skórę, tak jak zalecały to jej miłośniczki,ale nie odczułam jakiegoś specjalnego nawilżenia - jest ono dla mnie bardzo powierzchowne. Raczej nie kupię jej ponownie, bo oliwki, to chyba jednak nie dla mnie,wolę mieszać oleje naturalne ze zwykłam balsamem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281391].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza

odkryłam ją juz dawno lecz dopiero niedawno zakupiłam . Muszę przyznac ze jest to najlepsza oliwka jaka w zyciu testowałam a bylo ich kilka .
*Posiada naturalny skład dzięki czemu wiemy ze jest bezpieczna dla naszej skóry
*cudownie nawilża wmasowana w wigotną skórę osuszona ręcznikiem działa cuda:)
*śliczny delikatny zapach , nie nudzi się przy dłuższym stosowaniu
*fajne małe opakowanie
*wielka wydajność i niewysoka cena:)
To wszytko sprawia ze oliwka zyskuje miano hitu bardzo polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275281].usefull || 0 }}% pomocna.

zadowala

W życiu używałam trzech oliwek i ta jest zdecydowanie najbardziej zadowalająca.
[-] niestety cenowo nie na moja kieszeń, gdybym się uparła na używanie jej zawsze wtedy, gdy jest potrzebna (masaż, seks, olejowanie włosów, peeling, jako natłuszczenie przesuszonej skóry, wygładzenie moich z natury suchych kręconych włosów, techniki relaksacyjne, olej do kąpieli, balsam na wydepilowaną skórę)
[-] wydajność nie zachwyca, chociaż nie odejmę za to gwiazdki, bo spełnia swoje zadanie i raczej nie chcę przesadzać z jej używaniem, żeby mi się nie zbrzydł zapach, a działanie nie zneutralizowało

[+] szczelna, całkiem ładniutka butelka, zgrabna, dobrze trzyma się w dłoni
[+] konsystencja oliwki do zdzierżenia, chociaż nie pogardziłabym nieco gęstszą - wszystkie poprzednie używane przeze mnie były jeszcze bardziej ciekłe
[+] zapach - po nieprzyjemnych doświadczeniach z poprzednikami, ten zapach mnie urzekł, choć z początku wydaje się ciężki, to po zetknięciu z zapachem skóry osiada się na niej, nie ewoluuje niekorzystnie, skóra po czasie pachnie lekko, słodziutko, nawet świeżo
[+] trwałość - po użyciu na noc, rano zapach jest lekko wyczuwalny, odświeżający, nie lepi się do ubrań
[+] czas wysychania - naprawdę prędko, dość łatwo ściera się ręcznikiem po masażu rehabilitacyjnym, bez obaw o poplamienie ubrań
[+] nie powoduje, że skóra jest tłusta niczym woda po ugotowaniu kiełbasy z nieznanego źródła; po aplikacji nadaje skórze gładkość, ale nieprzesadnie; skóra zyskuje miły połysk, zapach, wygładzenie i niepogłębienie ewentualnych podrażnień podepilacyjnych
[+] pielęgnacja włosów - olejowanie daje niewielkie rezultaty, za to nałożenie jako odżywka na końcówki działa znakomicie - nadaje długotrwały połysk, kuszący zapach, nawet wygładzenie, trzyma moje loki w ryzach
[~] seks - szybkość jej wysychania niestety w niczym nie pomaga ani długotrwale nie umila stosunku, ale chociaż są przyjemne doznania zapachowe
[+] natłuszczanie ciała - w obfitej ilości robi to bardzo dobrze
[-] jako olej do kąpieli nic nie robi, ale w sumie nic się po tym nie spodziewałam, można tę oliwkę wykorzystać w inny sposób wykorzystując ciekawe właściwości w pełni
[+] jako dodatek do peelingu kawowego łagodzi ból, łatwiej rozprowadza fusy i pozostawia po spłukaniu skórę pobudzoną, pozbawioną złuszczonej skóry, odpowiednio przygodotowaną do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych tj. depilacja depilatorem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254113].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Najlepsza!

Największą zmorą osób, które są początkującymi w kwestiach naturalnej pielęgnacji, jest często cena kosmetyków. Całkowicie to rozumiem i jako osoba oszczędna, zawsze szukam korzystnych rozwiązań dla mojego portfela. Oliwka od HiPP spadła mi jak z nieba, albowiem jest to kosmetyk o wielu zaletach i to w bardzo korzystnej cenie. Przejdźmy do konkretów.

PLUSY!
- Przede wszystkim skład. Naturalne oleje i substancja zapachowa. Tylko tyle i aż tyle. Brak parafiny, którą producenci oliwek dla dzieci uwielbiają.
- Zapach. Miły, delikatny, typowo dziecięcy.
- Działanie. Oliwka świetnie nawilża, łagodzi podrażnienia, szybko się wchłania.
- Wielozadaniowość. Oliwka służy mi do olejowania włosów, jako balsam do ciała, krem po i do golenia, a także do OCM.
- Opakowanie. Przeźroczyste i z porządnym zatrzaskiem, który nie traci na "sile" z biegiem czasu. Jest proste, ładne, utrzymane w delikatnej kolorystyce, pozwala na wykorzystanie zawartości do samego końca i kontrolowanie zużycia, a także w 100% podlega recyngligowi.
- Nie jest testowana na zwierzętach.

MINUSÓW brak ;)

Dlaczego więc ta oliwka nie jest moim KWC ? Moje włosy nie do końca się z nią polubiły. Muszę ją trochę "podrasować" innym olejem, aby dawała zadowalające efekty. Niby drobiazg, ale uniemożliwia mi dodanie tej oliwki do mojej listy KWC ;)

Wielozadaniowość, skuteczność, dobry skład i cena, które idą razem "w parze" zawsze będą mile widziane w mojej łazience. Serdecznie wszystkim polecam, zarówno tym, którzy są z naturalną pielęgnacją na bakier.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253223].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna

Jest to zdecydowanie moja ulubiona oliwka.
Skład jest prosty i bezpieczny, a działa! Czego chcieć więcej?
Przepiękny zapach.
Przyjazne dla oka opakowanie.
Pozostawia skórę odpowiednio nawilżoną i wygładzoną.
Szybko się wchłania i nie pozostawia skóry lepkiej.
Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność..
Genialna. Moja ulubiona!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245681].usefull || 0 }}% pomocna.

Oliwka idealna

To zdecydowanie mój ulubieniec.
Jest ratunkiem dla mojej suchej i wrażliwej skóry.
Plusy:
skład
zapach
działanie- nawilża i pielęgnuje skórę
cena- w Niemczech cena niższa niż w Polsce
dostępność
wydajność

Oliwki używam każdorazowo na mokrą skóre po prysznicu. W taki sposób sprawdza się doskonale.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244466].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiona

Pierwsza oliwka, która tak dobrze wchłania mi się we włosy :) Ładnie pachnie. Szybsza w użyciu niż balsam skutecznie nawilża skórę (moim zdaniem lepiej niż balsamy) Dla mnie must have :)
Jedyna wada to bardzo szybko ułamała mi się zakrętka... mogłaby być trochę mocniejsza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212033].usefull || 0 }}% pomocna.

Hipcio <3

The best oliwka jaką miałam ever! Odkąd po raz pierwszy sięgnęłam po ten produkt zapomniałam o balsamach, olejach, masłach, kremach do ciała... Super szybka aplikacja po każdej kąpieli, prosty skład, cudowne działanie i ten uzależniający zapach... Podpisuję się pod szeregiem zachwytów nad Hipciem i raczej zostaniemy z sobą na dłużej :) Jedyny minus stanowi wydajność, ale to akurat kwestia drugorzędna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209583].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudoooo!

Najlepsza oliwka jaką miałam,używałam dla siebie przeciw rozstępom i na mojej córeczce.
Delikatna,szybko się wchłania,świetny zapach.
Zauważyłam,że rozstępy aż tak bardzo nie wyszły,a nawet te co były lekko się rozjaśniły.Używałam 2 razy dziennie.
Opakowanie bardzo mi się podoba,naklejki z opakowania się nie odklejają w porównaniu do innych oliwek,dziurka w sam raz-nie było problemu,żeby za dużo produktu wylewało się.
Cena 11,99 w Rossmannie za 200ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195113].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepsza oliwka na rynku

oliwkę poleciła mi znajoma... kupiłam i się zakochałam ! jest rewelacyjna , zawsze ja stosuję po kąpieli , skórka jest miękka i gładka i cudowanie pachnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180243].usefull || 0 }}% pomocna.