HiPP, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

HiPP, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

Oliwka zawiera wyciąg z migdałów, który jest bardzo dobrze tolerowany przez wrażliwą i suchą skórę oraz ma właściwości odżywcze. Opracowana tak, aby w przypadku wrażliwej skóry od samego początku minimalizować ryzyko wystąpienia alergii. Nie zawiera żadnych substancji mogących wywoływać alergie jak np. olejki eteryczne, barwniki, parabeny, oleje mineralne itp. Pozostawia skórę miękką i delikatną - doskonale nadaje się do oczyszczania okolic pieluszkowych oraz delikatnego masażu. Można ją stosować już od 1. dnia życia.

Szok, ratunek dla cery tłustej i trądzikowej

Jestem w szoku, bo ta oliwka pobiła na głowę wszystkie możliwe kosmetyki do pielęgnacji jakie kiedykolwiek posiadałam. Jest dość tłusta, dlatego wolę stosować ją na noc (kiedy się wchłonie używam też kremu z tej samej firmy). Wchłania się bardzo dobrze, skóra jakby z chęcią przyjmuje ogromną porcję nawilżenia. Skład jest bardzo bardzo dobry, mamy w nim tylko 3 składniki z czego dwa to oleje naturalne - sezamowy i migdałowy. To jakie dają one nawilżenie buzi jest po prostu niesamowite. Skóra jest bardzo gładka i idealnie nawodniona.
Poza tym dodatkowe plusy: IDEALNIE NADAJE SIĘ DLA CERY TŁUSTEJ I TRĄDZIKOWEJ! Dzięki ogromnemu nawilżeniu skóra przestaje produkować za dużo sebum, więc cera mniej się przetłuszcza a co za tym idzie - znikają pryszcze i zaskórniki! Ten produkt to moje odkrycie roku i wielki hit, zdecydowanie polecam każdemu.

Przyjemna

Oliwkę marki HIPP bardzo lubię przede wszystkim za skład bez chemii, jest to produkt zdecydowanie z wyższej półki jeśli chodzi o jakość. Super na dobranoc

Najlepsza oliwka

Nigdy nie przepadałam za stosowaniem oliwek, ze względu na to wszechobecne obtłuszczenie wszystkiego wokół. Ta oliwka jest inna, bardzo dobrze się wchłania, sprawia, że skóra jest miękka i odżywiona. Na skórze nie zostaje po niej "olejowa", oblepiająca warstwa, która w innych oliwkach doprowadzała mnie do szału ;) Ponadto nie wylewa się, korek się nie obkleja - jej stosowanie to przyjemność, w przeciwieństwie do kilku innych oliwek, które miałam okazję wypróbować. To chyba jedyna oliwka którą jestem wstanie używać - bo nie oblepia mnie i wszystkiego obok jak ośmiornica :D Na plus również śliczny zapach. Świetny produkt . Polecam.

Plac zabaw - najlepsza szkoła pod Słońcem

Oliwka nie tylko dla niemowlaków :-)

Uwielbiam ten produkt. Najczęściej stosuję po kąpieli na mokre ciało i delikatnie wycieram ręcznikiwm. Oprócz mnie używa go mój syn i czasami mąż. To produkt o idealnym składzie i pięknym zapachu. Daje niesamowite nawilżenie na długo, sprawia że skóra jest delikatna i miękka. Balsamy poszły na bok, oliwka to moja super koleżanka :-)

Mój must have

Od ponad roku jestem mamą, ale oliwkę hipp stosowałam już wcześniej na swojej skórze. Uwielbiam ją za wszystko, za działanie, za to jak pięknie nawilża. Stosowanie jej to sama przyjemność, ponieważ oliwka przepięknie pachnie, przenosi nas od razu po zastosowaniu w taką błogość. Stosuje zarówno na mokrą skórę zaraz po prysznicu jak i na suchą. Pięknie się wchłania, pozostawia nawilżenie, nie tłuści ubrań. Latem posmarowana skóra na słońcu ma piękny blask. Jak już wspomniałam na początku jestem mamą i nie wyobrażałam sobie innej oliwki dla mojego bobasa jak właśnie ta, nie podrażniła młodej delikatnej skórki, pięknie ją pielęgnuje. Oliwka nie zapycha i bardzo łatwo się rozprowadza. Kosmetyk spełnia wszystkie obietnice producenta, nie powoduje alergii, ma bardzo dobry i krótki skład bez parafiny. Polecam wszystkim mamom, które nie chcą wydawać fortuny a chcą dać swojemu maluchowi to co najlepsze, a przy okazji same na pewno się zakochają:)

zero suchości

Uwielbiam go za wielofunkcyjność. Stosuję go do olejowania włosów, wlewam do kąpieli, ale najczęściej używam ją na mokre ciało zaraz po kąpieli. Do każdego z tych zadań sprawdza się idealnie. Bardzo mocno nawilża i odżywia. Po jej użyciu nie czuję potrzeby smarowania się balsamem.

Super produkt

Oliwka hipp zyskuje moja rekomendacje!! Ma delikatny zapach, jest lekka, wchlania sie i nie oblepia jak zwykla oliwka, troche 'tluszczu' zostawia, ale naprawde jak za duzo sie nie naleje to wchlania sie pieknie i co wazne, czego nie znoszę w zwyklych oliwkach - nie leje sie z niej, w innych zawsze cala butelka jest obtluszczona i wszystko dookola.

oliwka

Używałam na zmianę z nivea i uważam że to jedne z najlepszych i najbardziej spełniającyhc swoja funkcję oliwek dla dzieci. Sama czasem się nią oliwkowałam i jestem zadowolona. Dobrze nawilża , i dba o skórę, szybko się wchłania i pieknie pachnie. Idealna dla maluszka i dla starszaka . Polecam

Bardzo lubię

Z racji tego że moja skóra jest sucha, po kąpieli zawsze wmasowuję oliwę. Tylko to przynosi mi ulgę. Wcześniej używałam balsamów ale tak naprawdę żaden się nie sprawdził. Kupiłam pod wpływem wizażu, super skład. Kosmetyk uniwersalny, wlewałam do wanny przez kąpielą, moje z natury kręcone włosy ją lubią. Do olejowania paznokci też dobra. Kilka razy nałożyłam na twarz zero suchych skórek i cera nie zapchana. Tylko waham się przed wyzwaniem makijażu mam przykre daswiadczenia z olejem.
Zużyłam około 8-10 opakowań przez te lata też kupowałam inne oliwki.
Wszystkie kupione w DM.

Najlepsza!

Uwielbiam tą oliwkę, jest delikatna, super nawilża i pięknie pachnie, ja uwielbiam zapach oliwek dla niemowląt;)) nie powoduje uczucia swędzenia jak oliwka Bambino w moim przypadku;p

Oliwka godna polecenia

Pod wpływem youtube kilka lat temu kupiłam oliwkę Hipp dla niemowląt na przełomie jesień/zima i trafiłam w 10. Ta oliwka uratowała moją suchą skórę i teraz używam jej co roku zimą. Ma bardzo ładny zapach i jest dość wydajna.

Najlepsza

Oliwkę stosowałam dla siebie. Poleciła mi ją koleżanka, która analizuje bardzo mocno składy kosmetyków i zachęciła mnie. że ta ma najlepszy.
Stosowałam ją zawsze po prysznicu na lekko mokrą jeszcze skórę.
Oliwka pięknie pachnie, naprawdę nawilża przesuszoną skórę. Świetna także po depilacji. Jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ nie lubię aplikować na siebie balsamów o gęstej konsystencji i często je pomijam co ma fatalny wpływ na moją skórę. Oliwkę stosowałam codziennie.
Aktualnie muszę zużyć jeszcze kilka balsamów, ale na pewno do niej wrócę.