Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

HiPP, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

HiPP, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

Oliwka zawiera wyciąg z migdałów, który jest bardzo dobrze tolerowany przez wrażliwą i suchą skórę oraz ma właściwości odżywcze. Opracowana tak, aby w przypadku wrażliwej skóry od samego początku minimalizować ryzyko wystąpienia alergii. Nie zawiera żadnych substancji mogących wywoływać alergie jak np. olejki eteryczne, barwniki, parabeny, oleje mineralne itp. Pozostawia skórę miękką i delikatną - doskonale nadaje się do oczyszczania okolic pieluszkowych oraz delikatnego masażu. Można ją stosować już od 1. dnia życia.

Fantastyczna, wielozadaniowa!

Oliwkę przeznaczoną dla niemowląt kupiłam dla siebie i bardzo ją polubiłam :) Ma bardzo dobry, niedługi,naturalny skład. Świetnie nawilża, zmiękcza i odżywia skórę.
Jest szczególnie przydatna po goleniu, łagodzi skórę w przypadku podrażnień i zapobiega wrastaniu włosów, z czym się zmagam.
Parę razy użyłam oliwki do zmycia makijażu, gdy nie miałam przy sobie produktu, którego zwykle używam. Kosmetyk szybko rozpuscił eyeliner i tusz do rzęs i mogłam bez problemu zmyć makijaż bez podrażnienia cery.
Ponadto nadaje się też do masażu, rozgrzewa się w dłoniach i masaż wykonany przy pomocy tej oliwki jest czystą przyjemnością :)
Podsumowując:
Zalety:
+ nawilża
+szybko się wchłania
+ nie zostawia tłustej powłoki na skórze
+ łagodzi podrażnienia po goleniu i zapobiega wrastaniu włosów
+ wielozadaniowy produkt
+ przepięknie, delikatnie pachnie
+ dostępność
+ cena (warto kupować na promocji)

Wada:
- wydajność, oliwka dosyć szybko się kończy ale nie jest droga więc kupowanie nowej buteleczki co jakiś czas nie stanowi dla mnie dużego problemu.

Mała uwaga - najlepiej rozprowadzać oliwkę na skórze, gdy ta jest jeszcze wilgotna po prysznicu. Na suchej skórze bardzo ciężko jest rozprowadzić produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605781].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna oliwka

Bardzo fajna oliwka dla dzieci (ale nie tylko), skóra dziecka jest nawilżona i gładka. Opakowanie bardzo wydajne. Używałam do robienia masażu synkowi i sprawdza się rewelacyjnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558486].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowna!

Oliwka pachnie pięknie. Skład krótki, bez oleju sojowego. Nawilża skórę expresowo. Nie jest tak tłusta jak inne oliwki. Już sam fakt, że można ją stosować od 1 dnia życia mówi sam za siebie. Można ją zatem stosować nawet przy bardzo suchej i podrażnionej skórze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551226].usefull || 0 }}% pomocna.
Azja Kolorówka

Najlepsza wśród drogeryjnych oliwek dla dzieci

Bardzo przyjemny skład, działanie i zapach :) Nie wiem czy użyłabym dla noworodka, ale dla mnie jest idealna szczególnie po depilacji albo kilka kropel do kąpieli. Produkt bardzo podobny do oliwki Babydream dla przyszłych mam -
stosuję zamiennie. Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547161].usefull || 0 }}% pomocna.

W działaniu identyczna jak Babydream fur mama

Wiele słyszałam o tej oliwce i postanowiłam spróbować:
- super skład, same dobroci
- bardzo przyjemnie pachnie, tak dzieciaczkowo, migdałowo, dla mnie bardzo podobnie do Babydream fur mama
- fajna pojemność, wydajność i cena ok. 13-14 zł
- łatwo dostępny
- fajnie nawilża, ja nakładam go normalnie po kąpieli na skórę wytartą ręcznikiem. oczywiście to oliwka, więc ciało się lepi, ale nie przeszkadza mi to bo staram się używać na noc lub kiedy spędzam dzień w domu (nie używam kiedy mam zaraz wyjść z domu bo bym umarła od tego lepienia się). Wiem, że wiele osób tego nie lubi i sama nie twierdzę, że takie lepienie się jest mega przyjemne, ale mogę się przemęczyć, gdyż żaden balsam nie nawilża mi skóry tak dobrze, jak ta oliwka (lub Babydream fur mama) a mam skórę bardzo wysuszoną po zimie, mam sporo takich suchych placków. Często dodaję też do kąpieli, żeby zmiękczyć wodę.
Gorąco polecam. Produkt oceniam podobnie właśnie do oliwki Babydream dla przyszłych mam i myślę, że będe kupować zamiennie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530176].usefull || 0 }}% pomocna.

Hit

Mam mieszaną cerę i mimo, iż niby powinno się ją nawilżać, ja ją dodatkowo natłuszczam. Mam problematyczną cerę ze skłonnością do wyprysków, a dzięki temu olejkowi moja buzia wygląda o wiele lepiej. Stosuję ją zawsze na oczyszczoną twarz jako ostatni kosmetyk, jaki nałożę na buzię. Zostawia strasznie świecącą się i lepiącą warstwę, jednak po 10 minutach zawsze przecieram twarz wacikiem i nawet jeśli twarz się świeci, w dotyku jest sucha. Polecam wszystkim do spróbowania u siebie, czy tak jak mi pomoże z trądzikiem. ;3

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524121].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie lubię

Kupiłam dla siebie, nie dla dzieciątka. Dziecka bym tym raczej nie torturowała.
PLUSY:
- dostępność
- cena nie jest zła
- wygodna, ładna butelka
- przyjemny zapach
- konsystencja

MINUSY:
- potwornie przesuszona skóra (mimo stosowania zaraz po kąpieli na mokrą skórę)
- pojawiły się podrażnienia, czerwone, suche placki

Zużyłam do włosów jako olej bazowy do mieszanki, byle zużyć. Tu też szału nie było.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515191].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC!!!

Dla mnie ta oliwka to absolutnie najlepszy produkt w swej kategorii na rynku!!!
Plusy :
- jako jedyna, bądź jedna z nielicznych ma super skład ( Olej słonecznikowy i migdałowy, wit. E oraz zapach ) inne mają same świństwa w składzie, a olejki gdzieś na samym końcu,
- pięknie pachnie, tak "dzidziusiowo", uspokaja mnie ten zapach,
- można używać jej od 1 dnia życia,
- pielęgnuje skórę, włosy, a czasem nawet używam ją na twarz. Moja blizna na nodze po operacji dzięki masażowi wspomaganemu tą oliwką zupełnie znikła!!!
- ma bardzo ładne, wygodne i estetyczne opakowanie,
- jest wydajna,
- cena ok. 15 zł przy tych właściwościach i wydajności to też prawie nic,
Jestem zachwycona tym produktem i nie dostrzegam żadnych minusów. Jest to mój must have, mimo że dzieckiem już dawno nie jestem :). Polecam i tym małym i tym dużym!!!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511771].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyna

Jedyna oliwka drogeryjna nie na parafinie. Używam jej od lat- najpierw stosowałam sama do ciała, czasem do włosów czy twarzy, potem używał mój pierwszy bobas, a teraz drugi. Zużyłam mnóstwo opakowań i planuję zużyć drugie tyle. Nie jest zbyt tania ale jej lekkość, łagodność, delikatny zapach i kompatybilność ze skórą całkowicie to wynagradza. Najlepsza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477121].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Razem z oliwką babydream fur mama niezbędnik w łazience.

-piękny zapach
- doskonały skład: olej słonecznikowy , olej ze słodkich migdałów
- wydajna
- uniwersalna : do ciała, do twarzy , do włosów jako odżywka na mokre włosy ( pare kropelek)
- łatwo dostępna

Cena okolo 15 złoty za 200 ml , da się przeżyć :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468817].usefull || 0 }}% pomocna.