Naturally Soft, Balsam do ciała z mleczkiem z ziaren owsa (migdałowy, miodowy)

Naturally Soft, Balsam do ciała z mleczkiem z ziaren owsa (migdałowy, miodowy)

Zgłaszająca osoba: Ola-Agentka

Zawiera mleczko z ziaren owsa + naturalne składniki nawilżające. Producent obiecuje maxymalne nawilżenie skóry. Lekka konsystencja, obietnica braku tłustej warstwy, szybkiej wchłanialności. Specjalna formuła współgra z pH zdrowej skóry. Opakowanie 250 ml. Dwa warianty: z ekstraktem miodu, z ekstraktem z migdałów.

Skład: /wersja z miodem/ Aqua, Paraffinum liquidum, Glycerin, PEG-75, Lanolin, Mel, Avena Sativa, Hydrolyzed Oat Protein, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Oat Protein, Carbomer, Sodium Acrylate, /Sodium Acryldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, Sodium PCA, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum

Cena: ok. 13zł/ 250ml; 16zł / 400ml

Brr...

Jeden z absolutnie najgorszych balsamów jakich używałam. Konsystencja kiepskiego żelu pod prysznic, lejąca, wodnista. Okropny zapach, duszący, ciężki. Miałam wersję miodową. Kiepskie nawilżenie, skóra była rano tak czy siak przesuszona. Już myślałam, że go nie skończę, używałam dodając do peelingu domowej roboty, dla lepszej konsystencji. Ogólnie na prawdę kiepski.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

uwielbiam go;)

Jeden z moich ulubionych ;) - oprócz brązującego ( swędzi po nim skóra ;(( )

uzywam go już kilka lat - zmieniam tylko rodzaje./ zapachy

Dla mnie ta firma (obok Dave) produkuje najlepsze balsamy!
są delikatne, maja nietłusta konsystencję, ślicznie pachną, łatwo się wchłaniają same plusy!

Wada - troche drogie ;(

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

W trakcie pierwszego

Jak dla mnie ma jedną wadę: cenę. Kocham ten o zapachu migdałów. Jest delikatny,dobrze nawilża, szybko się wchłania. No bajka! Zabieram pół gwiazdki tylko i wyłącznie za cenę.

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

świetny, najlepszy :)

najlepszy balsam jaki mialam!
sliczny zapach,kojarzy mi sie z latem nad morzem. nawliza,jest lekki i plynny wiec nie musze sie meczyc zeby go rozprowadzic. polecam z calego serca!

Używam tego produktu od:3 lat

Nieciekawy

Balsam jest bardzo rzadki, jak mleczko. Zapach też jest niezbyt ciekawy. Nawilżanie może być, chociaż znam balsamy, które robią to lepiej. Podsumowując, nic specjalnego. Można kupić ciekawszy produkt w tej samej cenie.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Nawilża

Jest to jeden z lepszych balsamów jakie miałam. Fajny zapach, konsystencja, szybko się wchłania. No i na prawdę nawilża! Jest wydajny, a do tego tani. Skóra po nim jest taka gładziutka. Wiem że to nie jest jego zadaniem, ale mam wrażenie że także chłodzi. Jest idealny na opalone ciało. Jestem na tak.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Mogą być

Miałam obie wersje tego balsamu. Nie mam problemów z suchą skórą, dlatego nie zależało mi na długotrwałym nawilżeniu. Konsystencja jest do bani - wylewa się z opakowania przy używaniu. Zapach na początku fajny, ale strasznie drażniący nos. Jest bardzo wydajny - mi do wysmarowania się starczyła niewielka ilość. Niestety dość długo się wchłania i długo pozostaje tłusty film. Czy odżywia to nie wiem :) chyba ciężko to sprawdzić przy jakimkolwiek balsamie :)
Ogólnie balsam jest dobry, nie jest drogi, a wydajność sprawia, że starcza na dlugo (aż za długo).

Używam tego produktu od: ponad rok

jeden z lepszych

Bardzo go lubię bo ślicznie pachnie i odżywia skorę- jest po nim miła w dotyku i miękka. Poza tym ma fajną łatwo wchłaniającą się konsystencję i jest wydajny.

Używam tego produktu od:ok roku

moze byc

Balsam calkiem przyjemny, nawilza, dobrze sie wchlania, ladnie pachnie, jednak efekt odzywienia jest minimalny, to nie to co Garnier czy Nivea. Ale za ta cene ok.5 zl na promocji warto:) W sam raz dla mojego TZ on go uwielbia:)

Używam tego produktu od:2 m-cy

Fuj...

Kupiłam go tylko dlatego, że był na promocji za 6 zł. Mimo to żałuję, gdyż:
- nie podoba mi się jego zapach
- dość długo się wchłania
- średnio nawilża
- najgorsze: wakuje się! :/ Nigdy się z tym przedtem nie spotkałam...

Ilość zużytych opakowań: 1/2

nie nawilża na długo

Nie posiadam tego balsamu osobiście, ale używam kosmetyku mamy, będąc w domu na Święta. Balsam ma mocny, męczący zapach (używam wersji migdałowej). Konsystencja jest dość leista przez co z opakowania wydobywa się zbyt duża ilość balsamu. Wydajność jest przeciętna. Balsam raczej się nie marze, ale pozostawia na kilka minut wrażenie mokrej skóry, więc wchłania się nie od razu. Nawilża gorzej, niż wiele innych kosmetyków, których używałam, a już na pewno nie przez 24 godziny.:P

Używam tego produktu od: ok. tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (250 ml - wersja migdałowa) użyczanego od mamy

jestem na nie

Mam wersję z olejkiem migdałowym.
Nie polecam, bo:
- nie ma absolutnie żadnych pielęgnujących właściwości
- kiepsko się wchłania, pozostawia niemiłą tłustawą warstwę na skórze, a mimo tej warstwy skóra jest wysuszona
- zbyt rzadki, lejący, nie lubię takiej konsystencji
- zapach bardzo duszący, sztuczny
Pozytywne jest to, że nie uczula, dlatego resztę zużyję jako bazę do peelingu cukrowego...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: połowa