Maybelline, Dream Lumi Touch, Highlighting Concealer (Korektor rozświetlający)

Maybelline, Dream Lumi Touch, Highlighting Concealer (Korektor rozświetlający)

Korektor rozpraszający światło i jednocześnie maskujący niedoskonałości, dzięki sile barwników maskujących zmieszanych w rozświetlającej bazie żelowej.

Przeciętny

Zawiodłam się, bo produkt ma tyle dobrych opinii w internecie. Zakupiłam go w cenie regularnej, bo chciałam go mieć na już i niepotrzebnie.
Wybrałam odcień 01 Ivory. Produkt dobrze stapia się ze skórą, jest dosyć trwały i ma ciekawe opakowanie,gdzie kręcąc końcówką wydobywamy kosmetyk wprost na pędzelek. Muszę przyznać, że wygodnie się używa tego korektoru, ale jeśli chodzi o krycie to nie spełnia swego zadania. Słabo zakrywa cienie pod oczami i nie rozświetla tych okolic.Niedoskonałości,które mam na twarzy dalej widać. No cóż szukam dalej dobrego korektora.

Bardzo dobry korektor

Lubię korektory w pędzelkach łatwe i wygodne w aplikacji a ten ładnie kryje cienie pod oczami, długotrwały, nie roluje się, nie ściera się i jest całkiem wydajny. Bardzo dobry produkt od Maybelline chętnie kupię ponownie polecam;)

Ok

Korektor bardzo ładnie rozświetla, dobrze się rozprowadza, nie zbiera się w zmarszczkach i utrzymuje się bez problemu w ciągu dnia, jedynym minusem są jego koloru, ponieważ najjaśniejszy jest dość ciemny i w żółtej tonacji.

Ciągle do niego wracam

Najlepszy korektor pod oczy, jakiego używałam. Świetnie kryje, maskując cienie pod oczami i dosłownie wtapia się w skórę, chociaż odcień 01 ivory jest ciut dla mnie za żółty i za ciemny. Mimo tego daje efekt rozświetlenia, odświeża spojrzenie. Zdecydowanie lepszy od swojego droższego opowiednika z L'oreal.
Aplikacja pędzelkiem jest precyzyjna i wygodna, a pokrętełko pozwala dozować produkt w takich ilościach jakich potrzebujemy.

Dobry rozświetlający korektor

Posiadam odcień 02 nude i u mnie super sprawdza się pod oczami w codziennym makijażu. Lubię korektory w tej formie. Korektor ma płynną formułę i aplikator w pędzelku. Fajny ,,wykręcany" dozownik. Produkt jest lekki, roświwetla skóre mimo, iż nie ma drobinek. Dobrze sprawdza się też do roświetlenia środkowych partii twarzy przy konturowaniu. Dobrze radzi sobie z niedużymi zasinieniami pod oczami. Przy dużych jest za lekki, ale jak na płynną formułę dobrze kryje.

Warto wypróbować

Gdybym nie trafiła na korektor rozświetlający z Bourjois to na pewno wróciłabym do tego produktu. Ma lekką konsystencje, wygodną formę pędzelka, ładny kolor, krycie. Rozświetla przez co oczy wydają się na bardziej wypoczęte, nie zbiera się w zmarszczkach, nie oksyduje, nie wysusza okolic pod oczami.
Mały minus za wydajność. Jak za tę cenę powinien mieć większą pojemność. Jeśli upoluje go na jakieś dobrej promocji to chętnie do niego wrócę.

Bardzo dobry!

Jak na razie mój ulubiony! Testowałam wiele korektorów ... jak na razie w przedziale cenowym zdecydowanie LUMI na 1 miejscu. Jedyna wada - mało wydajny.

kolor 02 Nude, idealny kolor dla mojej jasnej cery

To mój pierwszy produkt tego typu i dużo mi uświadomił w temacie zakrywania worków pod oczami. Myślałam, że nie mam z tym większego problemu zanim nie skorzystałam z korektora. To jedyny jakiego do tej pory używałam, także w kwestii punktu odniesienie do innych, konkurencyjnych korektorów nie mam za wiele do powiedzenia.
Z nim jest tak, z zwie się rozświetlającym. Nie ma jakiegoś spektakularnego efektu glow, także nie należy się go obawiać przy cerze tłustej. Mam w zwyczaju lekko przypudrowywać korektor, ale lekko. Używam podkładów z gatunku super stay i tutaj korektor lekko odstaje. Nie jest to produkt, który trzyma się idealnie. Zbiera się z nosa załamaniami w okularach i często oprawki są nim ubrudzone. Mógłby być bardziej zastygający.
Zakrywa to co ma zakryć, skóra pod oczami staje się lekko świetlista i odmłodzona. Podoba mi się jego efekt.
Jest kilka kolorów do wyboru, także każdy znajdzie coś dla siebie.
Opakowanie zasługuje na duży plus. Wygodny pędzelek, który pod wpływem odkręcania drugiej strony wilgotnieje od produktu. Ja używałam pędzelka tylko do zrobienia kresek pod oczami a dalej rozcierałam gąbką do podkładu. Nie wyobrażam sobie precyzyjnego roztarcia produktu pędzelkiem z opakowania, ale mi to nie przeszkadza, w taki sposób stosuję od początku.
Opakowanie ładne, estetyczne. Produktu w miarę sporo, niewiele go potrzeba nakładać więc i wystarcza na długo.
Generalnie polecam

Super - mój nr 1

Świetny korektor. Ma super konsystencję, bardzo ładnie rozświetla. Nie wysusza skóry. Skóra pod oczami wygląda promiennie. Niezawodny po nieprzespanej nocy. Bardzo ładnie kryje cienie pod oczami.

Znalazłam :)

Choć jestem szczęśliwą posiadaczką mało problematycznej cery pod oczami, to jednak czasem mam potrzebę zastosowania korektora. Wtedy sięgam po ten. spełnia wszystkie moje oczekiwania.

-Ładnie mi się rozprowadza, nie wchodzi w zmarszczki
-Bardzo ładny naturalny kolor
-Rozświetla, rozpromienia cerę ale robi to bardzo umiejętnie nie ma żadnych drobinek
-idealny aplikator: higieniczny, wygodny
-dobra dostępność
-niezłe krycie, choć nie jest to korektor, który zakryje potężne cienie
-dobrze trwały

Z minusów muszę wskazać coś czego w życiu bym nie spodziewała się że wskażę... Chodzi o ścierające się napisy, po miesiącu noszenia w kosmetyczne wszystko się starło i gdyby ie moja dobra pamięć nie miałabym pojęcia czego uzywam :D

Ogólnie produkt godny polecenia.

Tak tak tak !

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych kosmetykow. Lubie te marke i jej produkty a ten korektor jest jednym z lepszych wypuszczonych przez nich na rynek kosmetyczny, produktow. Fakt, ze cena nie nalezy do najnizszych jednak to i tak nie zniecheca mnie do jego zakupu. Korektor wtapia sie fajnie, szybko wklepuje i nie zalamuje pod oczami. Nie sciera, nie schodzi za szybko , bardzo ladnie rozswietla oko. Nie sprawdzilam go w innych miejscach na twarzy ale pod oczami swoja robote wykonal doskonale. Nawet po przypudrowaniu nie zrolowal sie ani nie zalamal co uznaje za ogromny plus. Bardzo wydajny, fajne opakowanie w ktorym widac zuzycie korektora. Jasny i ciemny odcien i to wyatarczy, bo tak naprawde kest uniwersalny dla kazdej cery.
Ciekawa jestem efektu w innych miejscach.

mam dylemat

Kupiłam go na rossmannowskiej promocji, gdzie kosztował mnie nie całe 20zł. Używałam go pierwszy raz i mimo, że słyszałam o nim wiele dobrego nie chciałam ryzykować wcześniej i wydawać 40zł.
Spodobał mi się.
Miałam kolor 01. Ładny, jasny, ale nie trupi. Pędzelek nakłada idealną ilość produktu. Korektor jest leciutki, bardzo łatwo go wklepać. Raczej nie przykryje większych zasinień, czy cieni, ale bardzo ładnie rozświetla okolice oka. Utrzymuje się długo.
Jedyne co zauważyłam to to, że bardzo podkreśla pory. Żaden inny korektor nie dawał mi takiego efektu. Pod koniec dnia miałam wręcz wrażenie, że cały korektor mi się w tych porach zebrał.
Opakowanie jest funkcjonalne, ale już po kilku dniach zeszły z niego wszystkie napisy.
Wydajność zaskakująco dobra. Myślałam, że skończy się dużo szybciej, a tymczasem wystarczył na przeszło 3 miesiące używania dzień w dzień.
Nie wiem, czy do niego wrócę. To jak podkreśla pory mnie trochę zniechęca, no ale rozświetlenie jest piękne. Mam dylemat.

Kiepski

Jeden z gorszych korektorów jakie miałam, a z pewnością o wiele gorszy od korektora z Catrice. Najjaśniejszy odcień jest o ton ciemniejszy od mojego podkładu (Bourjois, Healthy Mix nr 52). Nie widzę efektu rozświetlenia. Kryje średnio dobrze. Może dla kogoś o małych niedoskonałościach pod oczami, na pewno nie przy dużych zasinieniach.
Według mnie jest mało wydajny. Zużyłam go w ciągu niecałych dwóch miesięcy.