Maybelline, Dream Lumi Touch, Highlighting Concealer (Korektor rozświetlający)

Maybelline, Dream Lumi Touch, Highlighting Concealer (Korektor rozświetlający)

Korektor rozpraszający światło i jednocześnie maskujący niedoskonałości, dzięki sile barwników maskujących zmieszanych w rozświetlającej bazie żelowej.

Słabiak

Używałam 1 i 2. Jeden odcień gorszy od drugiego, ale chyba 2 lepsza. Tak czy inaczej korektor to nic specjalnego. Słabo kryje, zwłaszcza jeśli ma się z natury problemy z cieniami pod oczami, to nawet nie ma co się łudzić, że coś zaradzi. Choćby nałożyło się idealnie pół opakowania krycie byłoby marne. Mało odcieni, które też są słabe i ten pędzelek... No nie, dziękuję.

OK

Poleciła mi go znajoma kosmetyczka, od tej pory nie znalazłam nic lepszego więc zostaje moim ulubieńcem jeżeli chodzi o korektory pod oczy.
Nadaje świeżości spojrzeniu, ładnie rozświetla, fajnie kamufluje delikatne zaczerwienienia oraz sińce pod oczami. Bardzo wygodny aplikator w formie pędzelka pozwala na bezproblemowe nałożenie korektora.

Nie dla mnie

Korektor może i nie działał źle - zakrywał cienie, trzymał się okej. Problemem był kolor. Kupiłam go w najjaśniejszej wersji, a i tak był za ciemny. Do mnie kompletnie nie pasował :/ Zdecydowany minus za gamę kolorystyczną. Oprócz tego nie lubię tego typu aplikatorów, ale to już osobista preferencja.

Przeciętny

Zawiodłam się, bo produkt ma tyle dobrych opinii w internecie. Zakupiłam go w cenie regularnej, bo chciałam go mieć na już i niepotrzebnie.
Wybrałam odcień 01 Ivory. Produkt dobrze stapia się ze skórą, jest dosyć trwały i ma ciekawe opakowanie,gdzie kręcąc końcówką wydobywamy kosmetyk wprost na pędzelek. Muszę przyznać, że wygodnie się używa tego korektoru, ale jeśli chodzi o krycie to nie spełnia swego zadania. Słabo zakrywa cienie pod oczami i nie rozświetla tych okolic.Niedoskonałości,które mam na twarzy dalej widać. No cóż szukam dalej dobrego korektora.

Bardzo dobry korektor

Lubię korektory w pędzelkach łatwe i wygodne w aplikacji a ten ładnie kryje cienie pod oczami, długotrwały, nie roluje się, nie ściera się i jest całkiem wydajny. Bardzo dobry produkt od Maybelline chętnie kupię ponownie polecam;)

Ok

Korektor bardzo ładnie rozświetla, dobrze się rozprowadza, nie zbiera się w zmarszczkach i utrzymuje się bez problemu w ciągu dnia, jedynym minusem są jego koloru, ponieważ najjaśniejszy jest dość ciemny i w żółtej tonacji.

Ciągle do niego wracam

Najlepszy korektor pod oczy, jakiego używałam. Świetnie kryje, maskując cienie pod oczami i dosłownie wtapia się w skórę, chociaż odcień 01 ivory jest ciut dla mnie za żółty i za ciemny. Mimo tego daje efekt rozświetlenia, odświeża spojrzenie. Zdecydowanie lepszy od swojego droższego opowiednika z L'oreal.
Aplikacja pędzelkiem jest precyzyjna i wygodna, a pokrętełko pozwala dozować produkt w takich ilościach jakich potrzebujemy.

Dobry rozświetlający korektor

Posiadam odcień 02 nude i u mnie super sprawdza się pod oczami w codziennym makijażu. Lubię korektory w tej formie. Korektor ma płynną formułę i aplikator w pędzelku. Fajny ,,wykręcany" dozownik. Produkt jest lekki, roświwetla skóre mimo, iż nie ma drobinek. Dobrze sprawdza się też do roświetlenia środkowych partii twarzy przy konturowaniu. Dobrze radzi sobie z niedużymi zasinieniami pod oczami. Przy dużych jest za lekki, ale jak na płynną formułę dobrze kryje.

Warto wypróbować

Gdybym nie trafiła na korektor rozświetlający z Bourjois to na pewno wróciłabym do tego produktu. Ma lekką konsystencje, wygodną formę pędzelka, ładny kolor, krycie. Rozświetla przez co oczy wydają się na bardziej wypoczęte, nie zbiera się w zmarszczkach, nie oksyduje, nie wysusza okolic pod oczami.
Mały minus za wydajność. Jak za tę cenę powinien mieć większą pojemność. Jeśli upoluje go na jakieś dobrej promocji to chętnie do niego wrócę.

Bardzo dobry!

Jak na razie mój ulubiony! Testowałam wiele korektorów ... jak na razie w przedziale cenowym zdecydowanie LUMI na 1 miejscu. Jedyna wada - mało wydajny.

kolor 02 Nude, idealny kolor dla mojej jasnej cery

To mój pierwszy produkt tego typu i dużo mi uświadomił w temacie zakrywania worków pod oczami. Myślałam, że nie mam z tym większego problemu zanim nie skorzystałam z korektora. To jedyny jakiego do tej pory używałam, także w kwestii punktu odniesienie do innych, konkurencyjnych korektorów nie mam za wiele do powiedzenia.
Z nim jest tak, z zwie się rozświetlającym. Nie ma jakiegoś spektakularnego efektu glow, także nie należy się go obawiać przy cerze tłustej. Mam w zwyczaju lekko przypudrowywać korektor, ale lekko. Używam podkładów z gatunku super stay i tutaj korektor lekko odstaje. Nie jest to produkt, który trzyma się idealnie. Zbiera się z nosa załamaniami w okularach i często oprawki są nim ubrudzone. Mógłby być bardziej zastygający.
Zakrywa to co ma zakryć, skóra pod oczami staje się lekko świetlista i odmłodzona. Podoba mi się jego efekt.
Jest kilka kolorów do wyboru, także każdy znajdzie coś dla siebie.
Opakowanie zasługuje na duży plus. Wygodny pędzelek, który pod wpływem odkręcania drugiej strony wilgotnieje od produktu. Ja używałam pędzelka tylko do zrobienia kresek pod oczami a dalej rozcierałam gąbką do podkładu. Nie wyobrażam sobie precyzyjnego roztarcia produktu pędzelkiem z opakowania, ale mi to nie przeszkadza, w taki sposób stosuję od początku.
Opakowanie ładne, estetyczne. Produktu w miarę sporo, niewiele go potrzeba nakładać więc i wystarcza na długo.
Generalnie polecam

Super - mój nr 1

Świetny korektor. Ma super konsystencję, bardzo ładnie rozświetla. Nie wysusza skóry. Skóra pod oczami wygląda promiennie. Niezawodny po nieprzespanej nocy. Bardzo ładnie kryje cienie pod oczami.