Ultra Odżywianie, Płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy

Ultra Odżywianie, Płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy

Płyn micelarny AA Ultra Odżywianie jest przeznaczony do bardzo suchej skóry. Składniki aktywne delikatnie oczyszczają skórę, nie ściągając jej i nie wysuszając. Płyn skutecznie usuwa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, zastępując mleczko i tonik. Kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i sprawia, że jest gładka. Naturalna betaina i ekstrakt z alg Durvillea antartica wspomagają działanie nawilżające i chronią przed przesuszeniem. D - pantenol i alantoina łagodzą podrażnienia. W efekcie skóra jest oczyszczona i nawilżona, pozbawiona uczucia ściągnięcia.

jest Ok

Dobrze radzi sobie z demakijażem :) Używam tylko do demakijażu oczu, bo moja twarz bardziej lubi mleczka.

+ładnie pachnie
+nie podrażnia oczu
+tani

-po zmyciu makijażu z twarzy staje się ona szorstka w dotyku (przynajmniej tak jest w moim przypadku)

Ilość zużytych opakowań: dużo

Spełnia swoje zadanie

Jest to bardzo dobry płyn micelarny. Przede wszystkim bardzo dobrze zmywa makijaż oczu - nie podrażnia, nie szczypie. Czuć że skóra jest nawilżona i dobrze oczyszczona. Ma dużą pojemność, jest wydajny, ma wygodne opakowanie. Spróbuje jeszcze płyn z innej serii bo pewnie będzie tak samo dobry.

Używam tego produktu od: przez 1 rok
Ilość zużytych opakowań: zero

Bardzo dobry

bardzo dobrze oczyszcza skórę
naprawdę odżywia - skóra jest miekka
przyjemnie wchłania się w skórę przy aplikacji
nie podraznia skóry
ma lekki zapach, mnie nie przeszkadza
duża pojemność 250 ml
wydajny

makijaż kreska

Po prostu doskonały!

Świetny produkt łączący w sobie delikatne mycie, odświeżenie i nawilżenie (mam skórę skłonną do przesuszania, ale z tym płynem mi to nie grozi).

+dobrze oczyszcza
+odświeża
+nawilża
+koi
+przyjemny zapach :)
+nie podrażnia twarzy (do demakijażu oczu używam czego innego, ale zdarzyło się "przejechać" i oczy i nic się nie działo)
+nie pozostawia uczucia ściągniecia skóry
+nie pozostawia nieprzyjemnego filmu
+nie ściera się, gdy nakładam krem (miałam ostatnio taki przypadek z innym micelem, coś okropnego)

- niestety już go nie widzę na półkach w sklepie :((

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Niezły

Plusy:

+ zmywa nawet ciężki makijaż
+ cena jest bardzo przystępna
+ nie podrażnia oczu
+ ma przyjemny zapach (kojarzy mi się z oranżadą z dzieciństwa)
+ nie zapycha
+ dość wydajny

Minusy:

- nie nawilża tak jak obiecuje producent
- ma kiepski dozownik - na wacik wylewa się zbyt dużo płynu
- zostawia na mojej twarzy nieprzyjemną, tłustą, klejącą się powłokę

Kupiłabym go ponownie ponieważ jest "w porządku" - zmywa makijaż skutecznie i nie zapycha porów, jednak szukam czegoś lepszego - takiego produktu, który oprócz zmywania makijażu zrobi coś dobrego dla mojej twarzy :))

Jestem zadowolona!

W tym produkcie zauważyłam jedną wadę - opakowanie. Poprzez otwór wydobywa się zbyt dużo płynu, przez co jest on niewydajny. Za to minus. Jeśli chodzi o zalety:
- usuwa resztki makijażu
- nie przesusza
- nie podrażnia
- nie powoduje uczucia ściagnięcia
- zapach jest dosyć przyjemny

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Bardzo dobry

Jest bardzo wydajny. Ma przyjemny zapach. Nie podrażnia skóry, odżywia ją i nawilża. Pozostawia efekt świeżości i orzeźwienia. Doskonale zmywa makijaż.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Przyjemny produkt

Zalety:
- przystępna cena (12,49 zł./250 ml)
- dostępność
- przyjemny zapach
- dobrze oczyszcza skórę
- nie pozostawia efektu ściągniętej skóry
- lekko nawilża skórę
- nie zawiera parabenów
- nie podrażnia
- doskonale sprawdza się u osób noszących soczewki
- wydajny

Wady:
- Otwórz butelki jest zbyt duży przez co utrudnione jest wydobycie odpowiedniej ilości płynu - z reguły wypływa zbyt dużo

Podsumowanie:
Z góry zaznaczam, że płynu nie używam do zmywania makijażu. Także nie mam pojęcia jak radzi sobie z tuszem i innymi opornymi kosmetykami.
Produkt ten służy mi przede wszystkim do porannego odświeżania twarzy. Poza tym świetnie koi moją twarz po peelingu sodowym.Najlepiej działa schłodzony, bo dodatkowo zamyka pory.
Produkt doskonale odświeża i wygładza skórę, a przy okazji wstępnie nawilża przygotowując ją do nałożenia kremu/olejku.
Po zakończeniu tego opakowania chciałabym przejść w 100% na pielęgnację naturalną. Jednak nie wykluczam tego, że produkt jeszcze kiedyś zakupię.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Uwielbiam

Jestem bardzo zadowolona z tego płynu. Jak dla mnie ma przyjemny zapach. Radzi sobie z makijażem, nie podrażnia. Skóra jest przyjemna w dotyku i nawilżona.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Sama nie wiem

+zmywa nawet dość ciężki makijaż
+nie zapycha
+cena
+dostępność

+/- zapach (mnie mdli)
-zostawia na skórze nieprzyjemny film
W sumie ok, robi wszystko, co powinien robić taki ot przeciętniaczek, ale ten zapach..nie mogłam przeżyć, wróciłam do zielonego braciszka ;)

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Delikatny i skuteczny

Płyn micelarny AA ultra odżywianie nie podrażnia mi oczu, skutecznie zmywa makijaż.
Radzi sobie z makijażem wieczorowym. Nie próbowałam jedynie z tuszem wodoodpornym, ale ze względu na jego delikatność pewnie nie zdałby egzaminu.
Lubie kwas hialuronowy, który jest w nim zawarty choć wiem, że działa tylko powierzchniowo tak jak gliceryna.
Jego skład jest całkiem przyjemny, nie ma w nim przesytu.

Po demakijażu zostawia cerę nawilżoną, po użyciu nie odczuwam napięcia i pieczenia przy mojej suchej cerze.

Plusy:
-wydajny
-skutecznie zmywa makijaż
-nawilża
-ładnie, delikatnie pachnie
-nie podrażnia

Nie ma minusów ;)

Ilość zużytych opakowań: 3 po 250ml

Przeciętniak z ładnym zapachem

Zawsze używałam jego innej wersji, "źródło młodości", ten płyn kupiłam kiedyś zamiennie.
Jesli chodzi o demakijaż - uważam, że jest przeciętny. Dużo płynu i wacików trzeba zużyć by całkowicie zmyć makijaż.

+ ma bardzo ładny, delikatny zapach
+ nie podrażnia skóry
+ fajnie rano odświeża skórę

- nie zauważyłam by nawilżał
- otwór w butelce jest niewygodny, ciężko dawkować ilość używanego płynu, z reguły wylewa się go za dużo
- czasem potrafi podrażnić mi oczy, do tego stopnia że są czerwone, pieką i łzawią
- usuwa makijaż przeciętnie

Kupuję głównie gdy jest w promocji.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania