Gel Eyeliner Brush (Pędzelek do eyelinera w żelu)

Gel Eyeliner Brush (Pędzelek do eyelinera w żelu)

Pojemność 1 szt

Idealny pędzelek do eyelinera w żelu. Super łatwa i precyzyjna aplikacja dla stworzenia wspaniałych oczu. Użyj szerszej strony pędzelka do narysowania grubszych kresek lub stworzenia makijażu w stylu lat 60 - tych.

pędzle
do eyelinera
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobra jakość w niskiej cenie

Bardzo dobry pędzelek do robienia kresek i nie tylko. Ja go także używam do malowania brwi i sprawdza się wyśmienicie. Swój egzemplarz zakupiłam bardzo dawno bo już mineło z 5 lat a nadal bardzo dobrze wygląda.Nie gubi włosia, rączka nie odpada.Kosztował niewiele. Włosie nie rozwarstwia się. Kolor włosia również nie wypłowiał mimo iż bardzo często jest myty . Pędzelek ma włosie syntetyczne dla mnie najlepsze:) Koncówka jest dobrze ścięta . Naprawdę nie widzę minusów myśle że warto w niego zainwestować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279016].usefull || 0 }}% pomocna.

Wymalowuje cudeńka!

Cena: 7zł
Dostępność: drogerie internetowe

Opis producenta:

Kupiłam go przez Internet zamawiając jednocześnie pędzle Essence do cieni, różu i pudru. Nie jestem żadnym ekspertem makijażowym, śmiało można powiedzieć, że dopiero zaczynam moją przygodę z makijażem, więc na sam początek nie potrzebowałam profesjonalnych, drogich pędzli.

Byłam przekonana, że żelowe linery to najtrudniejsze w operowaniu kosmetyki do tworzenia kresek, ale oficjalnie zmieniam teraz zdanie. Za pomocą tego pędzelka udało mi się wyczarować na powiece takie cudo, że nie mogłam oderwać się od swojego odbicia w lustrze. Pędzelek wykonał precyzyjną, cienką kreskę i nigdzie nie rozmazał kosmetyku. Bałam się trochę, bo jest miękki znacznie bardziej niż się spodziewałam. Włosie jest jednak tak zwarte, że chyba faktycznie nie mogłam sobie zrobić nim krzywdy.
Każda kreska namalowana tym pędzelkiem prezentuje się fenomenalnie. Dodam jeszcze, że moje makijaże oka rzadko kiedy wychodzą w stu procentach świetnie, bo albo ręka mi zadrży, albo w obawie, że wsadzę sobie coś do oka maluję czoło zamiast powieki.
Tym pędzelkiem jak do tej pory wszystko mi wychodzi. Włosie się nie rozwarstwia, nie wypada i ciągle zachowuje dawny kształt. Trochę ciężko się je czyści, a jest to konieczne po każdym użyciu. Niemniej jednak częste kąpiele nie wpływają na jego jakość, więc nie jest to duży minus.
Cena świetna. A etui dawno już wylądowało w koszu.

Plusy i minusy:
+ kreski namalowane tym pędzelkiem są bardzo precyzyjne;
+ ciekawy design;
+ zbite włosie, które nie wypada, nie zmienia kształtu ani faktury mimo częstego mycia;
+ przyjazna dla portfela cena;
- trochę ciężko się go myje.

Używam tego produktu od: dziesięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032071].usefull || 0 }}% pomocna.

Wyczarowuje cudowne kreski

Plusy i minusy:
+ kreski namalowane tym pędzelkiem są bardzo precyzyjne;
+ przyjazna dla portfela cena;
+/- trochę ciężko się go myje.

Używam tego produktu od: początku grudnia 2014
Ilość zużytych opakowań: pierwszy pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985948].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - velvet nails

Pędzlowe odkrycie 2014

Ze wszystkich pędzli kupionych w 2014, a było ich naprawdę sporo, ten jest dla mnie hitem! Jego wielofunkcyjność zupełnie mnie zaskoczyła, bo powiedzmy sobie szczerze - czego można spodziewać się po pędzelku za 7 złotych? Ano, jak się okazuje, dużo!
Będąc obsesyjną maniaczką pędzli, kupiłam i ten, w komplecie z kulką i tym języczkowym. Pierwsze użycie sprawiło, że rozdziawiłam usta ze zdziwienia. Dlaczego? Bo chyba po raz pierwszy kreska wyszła mi niemal idealnie równa. Mam inne skośne pędzle, ale żaden, podkreślam, żaden, nie okazał się być tak precyzyjny. Pędzelek Essence ma idealne włosie, dość twarde i sprężyste, dzięki czemu dobrze się go prowadzi. Do tego jest niesłychanie cieniutki, więc potrafię nim zrobić cieniuteńką kreskę, ale jeśli trzeba, pędzel świetnie radzi sobie również z grubymi krechami.
Do czego go używam?
- kreski eyelinerem (oczywista oczywistość :))
- makijaż brwi - świetnie nanosi się nim wszelkie produkty typu pomada do brwi, cienie, żel i wosk.
- makijaż ust - rewelacyjny do wyrysowywania konturu.
A jakieś minusy?
Zupełny brak.
Dodam, że teraz mam już dwie sztuki. I na pewno nie są to ostatnie dwie :)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970447].usefull || 0 }}% pomocna.

okropny!

Pędzelek został kupiony podczas promocji i na całe szczęście. Mimo, że włosie jest w miarę sztywne, to wykonanie nim cienkiej, precyzyjnej kreski graniczy niemal z cudem.
Pół gwiazdki dam za cenę, ponieważ ta promocyjna była niezwykle niska.

Mimo wszystko szczerze odradzam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[953639].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Super pędzelek, do tego za tak niewielką cenę! Polecam go, szczególnie osobom, które dopiero zaczynają się malować, lub dla tych, którzy nie mają zbyt wysokiego budżetu.

Plusy:
- bardzo podoba mi się kolor włosia, mam różowy
- mięciutki, ale nadal precyzyjny
- bardzo dobrze rozprowadza eyeliner, ale ja używam go do cieni do brwi i sprawdza się doskonale(2 w 1 za taką cenę!)
- po umyciu nie traci włosia, ani koloru, ani nie zmienia kształtu
- wygodny w obsłudze :P
- włoski nie wypadają praktycznie w ogóle

Minusów nie dostrzegam, serdecznie polecam :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931218].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry ale nie do eyelinera

Kolejny pędzel essence tani i dobrej jakości.
Kolejny pędzel essence który nadaje się do czegoś innego niż napisali na opakowaniu ;)

Na początku używałam go do eyelinera w żelu i szlag mnie trafiał bo był nieprecyzyjny. Estetyczne wykonczenie kreski było bardzo trudne. Całe szczęście że przerzuciłam się na Hakuro.
Pędzelek został powołany do malowania brwi i do tego super nadaje się ;)
Na prawdę nie ma co przepłacać i kupować markowych pędzli do makijażu brwi.
Nie gubi włosia, nie farbuje, poręczny.

Jedyny minus to oczywiście dostępność.

Używam tego produktu od: 2lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927188].usefull || 0 }}% pomocna.

ŚREDNIACZEK ;)

+ ceniutki, pozwala na narysowanie bardzo subtelnej kreseczki
+ śmiesznie niska cena (jak to Essence)
estetyczny wygląd (różowe włosie i czarna rączka)
+ przy delikatnym użytkowaniu nie traci swego kształtu

+ / - bardzo elastyczne włosie

- pędzelek szybko się zużywa i rozczapierza swoje włosie (czasami potrafi cała skuwka odpaść)
- ciężki w utrzymaniu, włosie ma bardzo delikatne zatem trzeba się nagimnastykować podczas mycia

Ogólnie powiem tak, dobry pędzel do nauki malowania jednak na dłuższą metę lepiej zainwestować w coś solidniejszego. Pędzelek nada się do nabierania "pierwszych szlifów" w malowaniu oka tudzież brwi. ;) Niestety tutaj cena jest adekwatna do jakości także nie spodziewajmy się, że ten pędzelek posłuży nam na lata.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923392].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny do eyelinera Bobbi Brown

Kupiłam go za kilka złotych na Allegro.

Jestem zdziwiona Waszymi komentarzami odnośnie odstawania włosków.

Swojego pędzelka używam codziennie i włosie nadal jest zbite i idealne.

Dla mnie to najlepszy pędzelek do eyelinera Bobbi Brown. Mam również oryginalny pędzelek do tego produktu, jednak tworzy on grube kreski, a z pędzelkiem Essence łatwo jest mi namalować cieniutką kreskę z idealną jaskółką ;)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918652].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeszcze mnie nie zawiódł

Kupiłam go z przeznaczeniem do brwi. I muszę przyznać, że w tym celu sprawdza się bezbłędnie. Idealny do precyzyjnego wyrysowania wyrazistych brwi.
Sprawdza się też przy cieniu na dolnej powiece. Od biedy można nim i usta pomalować.
O wiele bardziej miękki i... flexible. Milusi w dotyku. I na pewno nie wyrwie nam włosków przy mocniejszym przyciśnięciu jak kredka.
Do tego tani i na prawdę ładnie wygląda.

Używam tego produktu od: półtorej roku
Ilość zużytych opakowań: jeden, ale zastanawiam się nad następnym

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[905568].usefull || 0 }}% pomocna.