Colour by Oriflame, High Definition Waterproof Mascara Maxi Curl (tusz do rzęs)

Colour by Oriflame, High Definition Waterproof Mascara Maxi Curl (tusz do rzęs)

Wodoodporny to on jest. Można się podkręcić w trzech kolorach, a w ogóle to w moim wypadku sprawdza się w każdych warunkach.

Fajny;)

Fajny produkt;)
Tusz jest w kolorze bardzo głębokiej czerni, ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy, nie pozostawia grudek;) A to jest baaaardzo ważne;) Posiada bardzo elastyczną szczoteczke , która w rewelacyjny sposób modeluje nasze rzęsy;) Nie podrażnia oczu!!:)

Produkt godny polecenia;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie najgorszy

Bardzo trwały - nie osypuje się, nie rozmazuje.Wodoodporności nie wypróbowałam, ale nie zmywa się zwykłym mleczkiem, więc możliwe, że rzeczywiście taki właśnie jest.Łatwy w aplikacji, nie skleja rzęs.

średni

Przetestowałam wiele tuszy wodoodpornych, ale ten nie wyrasta powyżej przeciętność. Jest baaardzo wodoodporny, ale trochę się kruszy po kilku godzinach. Szczoteczka wybiera zbyt dużo samego tuszu, w ogóle nie widać efektu podkręcenia, wydłużenie jest średnie. Ogółem - średni.

Dieta na AZS

Estetyczny, trwały, ...

Mam podkręcający tusz brązowy i jestem zachwycona :P Z politowaniem troszkę (ale i ze współczuciem...) patrzę, jak moja mama męczy się z tuszem Avonu który pozostawia jej jakieś nieestetyczne resztki na rzęsach i w ogóle wygląda okropnie. Tusze Oriflame (zarówno z CBO jak i z serii Visions) są super, wypróbowywałam sama i wiem to również z relacji innych. <BR>Owszem, ten tusz podkręca leciutko, a nawet w wersji nie-wodoodpornej jest praktycznie nienaruszalny. A teraz jeszcze o połowę taniej, więc już zdecydowanie trzeba się zaopatrzyć :)

spełnia oczekiwania

W promocji kosztował niewiele ponad 10 złotych. Jest bardzo dobry. Naprawdę wodoodporny.Podkręca średnio dobrze, ale podnosi rzęsy tak, że wydają się prawie dwa razy dłuższe.

Oceniam na 4.00

Obecnie mam granatowy lecz w wersji niewodoodpornej. Jak dla mnie bardzo dobry tusz, donrze się rozporowadza na rzęsach, rozdziela je, choc efekt podkręcenia jest minimalny. Nie osypuje się a także jest trwały.Mimo iż nie jest wodoodp. to i tak się nie rozmazuje.

Oceniam na 5.00

Właściwie to nie używam podkręcającego ale wydłużającego.I potwierdzam fakt iż jest on naprawdę wodoodporny spotkałam się z innymi tuszami które niby miały być wodoodporne a wcale nie były.Pod tym względem jest super.Jeśli chodzi o nakładanie to także nie mam zastrzeżeń.Mogę go polecić bez żadnego ale. *

Oceniam na 4.00

za ta cene rewelacja! Polecam goraco, mam rozne tusze Oriflame i nie wiem czy tak dobrej jakosci da sie kupic w innej firmie, za taka cene!

Oceniam na 4.00

nie wiem czy tak moge tu pisac, bo konkretnie tego tuszu nie miałam ale mam pogrubiajacy i przez chwile wydłuzajacy i moge polecic ,pewnie podobnie jest z innymi tuszami Oriflama. Kupiłam go za 12 zł w promocji.Pogrubiajacy miłam wczesniej Margaret Astor i był lepszy, ale nie ma duzej roznicy.

Oceniam na 3.00

Dość dlugo używałam maskary tej firmy są na tyle dobre że mozna je polecić.