Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Liz Earle, Pure Muslin Cloths (Muślinowe szmatki do mycia twarzy)

Liz Earle, Pure Muslin Cloths (Muślinowe szmatki do mycia twarzy)

Pojemność 2 szt

Muślinowa szmatka do mycia twarzy Liz Earle służy do dokładnego mechanicznego oczyszczania twarzy. Wykonana jest w 100% z bawełny a jej unikalny splot pozwala na dokładne oczyszczenie twarzy.

do twarzy
inne
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Solidny peeling

Jest to dobra alternatywa dla szczotek elektrycznych/sonicznych do oczyszczania twarzy. Dogłębnie oczyszcza pory i baaardzo solidnie peelinguje. Nawet jeśli wydawało mi się gołym okiem, ze twarz jest już czysta to na ściereczce widać było jeszcze resztkę podkładu. Polecam jednak nie pocierać twarzy zbyt mocno, nawet po delikatnych ruchach skora bedzie lekko zaczerwieniona (najlepiej na koniec spryskać twarz wodą termalną). Polecam serdecznie:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453472].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze do niej wracam

Genialny i prosty zarazem wynalazek. Ta szmatka LE ma najlepszy splot i wytrzymały materiał. Miałam już różne wynalazki szczotki, gąbki i inne i nic się tak nie sprawdza jak to. Poręczne, małe, można prać i odkażać w wysokich temperaturach, perfekcyjnie zbiera maski nawet te najbardziej oporne na zmywanie.

Nie mam zastrzeżeń. Najlepiej peelinguje i zbiera zaskórniki.

Geniusz w swojej prostocie

Używam tego produktu od: wiele lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025014].usefull || 0 }}% pomocna.

genialna!

Moja skóra jest sucha i bardzo delikatna, wiele stosowałam produktów do oczyszczania min peelingow albo oczywiscie zabiegi kosztowne w SPA. Muślin uratował mi portfel i skórę :)

Produkt jest ekonomiczny, świetnie się sprawdza i przede wszystkim OCZYSZCZA skórę.

Fajnie bo jest dostępny w PL.

POLECAM DZIEWCZYN

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940277].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure z chmurkami

Rewelacja

Świetny sposób na dokładne oczyszczenie twarzy (i niedrogi)! Między czasie próbowałam używać szczoteczki z Rossmanna, jednak na dłuższą metę uważam, że jest to sposób niehigieniczny. Szmatkę mogę od razu przeprać i nie martwię się o bakterie.
Mogę kontrolować dokładnie jak mocno chcę zetrzeć partię twarzy.
Łatwo dostać się nią do miejsc przy nosie.
Świetnie radzi sobie ze zmywaniem maseczek z glinką.
Bardzo dobrze peelinguje.
Twarz jest napięta, gładka i delikatna.
Myślę, że już nigdy z niej nie zrezygnuję.

Pół gwiazdki odejmuję z jednego zasadniczego powodu:
- moim kwc na tę chwilę są płatki do peelingu, których używam zamiennie. Również świetnie dają sobie radę, a do tego nie muszę ich prać.

Używam tego produktu od: Około pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 szmatka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918787].usefull || 0 }}% pomocna.

jest magiczna

Ta szmatka to czysta magia. Niepozorna a robi swoje. Szmatka świetnie oczyszcza twarz z makijażu, czuć na twarzy jak materiał z którego jest wykonana, idealnie przywiera do skóry i tym samym oczyszcza pory. Szmatka służy jako peeling i zarazem masażer, z pewnością usprawnia ukrwienie twarzy. Dla mnie jest to prawdziwe objawienie i z powodzeniem może zastąpić clarisonic mia, sprzęt którego również używam. Dzięki szmtace mam jaśniejszą, bardziej promienną twarz, skóra jest idealnie oczyszczona, odświeżona i po prostu w lepszej kondycji. Jestem nią absolutnie oczarowana i zachwycona i uważam, że te 20 parę złotych jest jej warte. Z pewnościa zakupiłabym ponownie, o ile nie kupię sobie niebawem zapasowych. Szmatkę łatwo jest doczyścić, spiera się z niej bez problemu tusz i podkład. Mój obecny niezbędnik w pielęgnacji skóry. Świetna, uwielbiam ją. Nie dość, że widzę po jej zastosowaniu efekty, to jeszcze przyjemnie się jej używa. Zmywam twarz tą szmatką i płynem facelle do higieny intymnej lub mydełkim aleppo z czerwonej glinki. Żałuje że jej nie było parę lat temu, myślę że powinna mieć ją każda osoba która zmaga się z nieodoskonałościami, na pewno pomoże. POLECAM.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[912135].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Przyjemnie myje się nią twarz. Spokojnie można zastąpić peeling tą szmatką. Używam ja głównie z pianką myjącą z Iwostinu i sprawuję się świetnia. Twarz gładziutka, niepodrażniona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[905457].usefull || 0 }}% pomocna.

Za ostra

Zamówił ją dla mnie na allegro mój narzeczony, poniekąd zdziwiony ceną jakiejś szmatki i faktem konieczności ściągania jej z Anglii ("czego to nie wymyślą"). No, ale po przeczytaniu entuzjastycznych recenzji i poleceniu przez guru makijażowe Lisę Eldridge - zapragnęłam wypróbować.

Niestety, u mnie się nie sprawdziła. Próbowałam tak i siak, z żelem, z mydłem, lżej, mocniej, rzadziej, częściej. No nic. Po prostu podrażniła.

Nie mam jakiejś szczególnie wrażliwej cery, więc w sumie byłam zaskoczona, że tak mi męczy skórę. Używam jej naprawdę delikatnie, a i tak czuję "zdartą" skórę.

Może, napalona recenzjami, oczekiwałam nie wiadomo czego.

Na przyszłość sobie podaruję. Pozostanę przy peelingach.

Ilość zużytych opakowań: jedna szmatka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891444].usefull || 0 }}% pomocna.

Szmatka jest szmatką i nią pozostanie

Szmatka jest rzeczywiście milutka, ma dobrze wyważony współczynnik drapania skóry ;) dostatecznie by odświeżać i lekko usuwać martwe komórki, ale dostatecznie delikatnie by nie było zaczerwienień. Ot taki mini peeling co wieczór.
Jest solidnie obszyta, nic się nie strzępi, a mam ją już dłuo.
Poza tym jest szmatką, żadnej magii, a pełna poprawność.
Muślinowa pielucha czy inna tkanina o podobnej fakturze pocięta na poręczne kawałeczki robi wg mnie toczka w toczkę to samo...a o ile taniej..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889878].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny produkt!

Szmatka cudowna :)
Moje wybawienie- miałam duży trądzik i naprawdę szmatka była ogromnym ratunkiem teraz sporadycznie mi coś wyskoczy- ustąpienie trądziku to nie tylko oczywiście jej zasługa ale była bardzo znaczącym elementem pielęgnacji. Oczyszcza skórę znakomicie

Używam tego produktu od: 5 miesęcy
Ilość zużytych opakowań: 2 szmatki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[880822].usefull || 0 }}% pomocna.

jak mogłam bez niej żyć?

Szmatkę kupiłam pod wpływem mojej ulubionej blogerki nieesi25. Nieesia25 nakręciła kilka chyba nawet filmików o użyciu szmatki muślinowej i skusiłam się na jej zakup.

Nie używam tej szmatki codziennie, tak jak większość osób, ale 2-3 razy w tygodniu.
Ściereczka jest fantastyczna jeśli chodzi o oczyszczanie skóry, doskonale i głęboko oczyszcza, wystarczy lekko potrzeć i usuwa cały brud oraz sebum z twarzy.
Trzeba tutaj dodać, że nie należy zbyt mocno trzeć skóry, bo naprawdę można podrażnić skóre twarzy.

Ja mam osobną szmatkę, z grubszej i mniej delikatnej bawełny do stóp i jeszcze jedną osobną do ciała, są super! :)

I dodam jeszcze, że należy je często prać, bo bakterie się na nich zbierają :(

Ilość zużytych opakowań: 4 szmatki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877577].usefull || 0 }}% pomocna.