Pure Muslin Cloths (Muślinowe szmatki do mycia twarzy)

Pure Muslin Cloths

Pojemność 2 szt

Muślinowa szmatka do mycia twarzy Liz Earle służy do dokładnego mechanicznego oczyszczania twarzy. Wykonana jest w 100% z bawełny a jej unikalny splot pozwala na dokładne oczyszczenie twarzy.

do twarzy
inne
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 47

Zawsze do niej wracam

Genialny i prosty zarazem wynalazek. Ta szmatka LE ma najlepszy splot i wytrzymały materiał. Miałam już różne wynalazki szczotki, gąbki i inne i nic się tak nie sprawdza jak to. Poręczne, małe, można prać i odkażać w wysokich temperaturach, perfekcyjnie zbiera maski nawet te najbardziej oporne na zmywanie.

Nie mam zastrzeżeń. Najlepiej peelinguje i zbiera zaskórniki.

Geniusz w swojej prostocie

Używam tego produktu od: wiele lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025014].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

genialna!

Moja skóra jest sucha i bardzo delikatna, wiele stosowałam produktów do oczyszczania min peelingow albo oczywiscie zabiegi kosztowne w SPA. Muślin uratował mi portfel i skórę :)

Produkt jest ekonomiczny, świetnie się sprawdza i przede wszystkim OCZYSZCZA skórę.

Fajnie bo jest dostępny w PL.

POLECAM DZIEWCZYN

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940277].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Rewelacja

Świetny sposób na dokładne oczyszczenie twarzy (i niedrogi)! Między czasie próbowałam używać szczoteczki z Rossmanna, jednak na dłuższą metę uważam, że jest to sposób niehigieniczny. Szmatkę mogę od razu przeprać i nie martwię się o bakterie.
Mogę kontrolować dokładnie jak mocno chcę zetrzeć partię twarzy.
Łatwo dostać się nią do miejsc przy nosie.
Świetnie radzi sobie ze zmywaniem maseczek z glinką.
Bardzo dobrze peelinguje.
Twarz jest napięta, gładka i delikatna.
Myślę, że już nigdy z niej nie zrezygnuję.

Pół gwiazdki odejmuję z jednego zasadniczego powodu:
- moim kwc na tę chwilę są płatki do peelingu, których używam zamiennie. Również świetnie dają sobie radę, a do tego nie muszę ich prać.

Używam tego produktu od: Około pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 szmatka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918787].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - odwrócony french

Napisanych recenzji: 115

jest magiczna

Ta szmatka to czysta magia. Niepozorna a robi swoje. Szmatka świetnie oczyszcza twarz z makijażu, czuć na twarzy jak materiał z którego jest wykonana, idealnie przywiera do skóry i tym samym oczyszcza pory. Szmatka służy jako peeling i zarazem masażer, z pewnością usprawnia ukrwienie twarzy. Dla mnie jest to prawdziwe objawienie i z powodzeniem może zastąpić clarisonic mia, sprzęt którego również używam. Dzięki szmtace mam jaśniejszą, bardziej promienną twarz, skóra jest idealnie oczyszczona, odświeżona i po prostu w lepszej kondycji. Jestem nią absolutnie oczarowana i zachwycona i uważam, że te 20 parę złotych jest jej warte. Z pewnościa zakupiłabym ponownie, o ile nie kupię sobie niebawem zapasowych. Szmatkę łatwo jest doczyścić, spiera się z niej bez problemu tusz i podkład. Mój obecny niezbędnik w pielęgnacji skóry. Świetna, uwielbiam ją. Nie dość, że widzę po jej zastosowaniu efekty, to jeszcze przyjemnie się jej używa. Zmywam twarz tą szmatką i płynem facelle do higieny intymnej lub mydełkim aleppo z czerwonej glinki. Żałuje że jej nie było parę lat temu, myślę że powinna mieć ją każda osoba która zmaga się z nieodoskonałościami, na pewno pomoże. POLECAM.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[912135].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Super

Przyjemnie myje się nią twarz. Spokojnie można zastąpić peeling tą szmatką. Używam ja głównie z pianką myjącą z Iwostinu i sprawuję się świetnia. Twarz gładziutka, niepodrażniona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[905457].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 80

Za ostra

Zamówił ją dla mnie na allegro mój narzeczony, poniekąd zdziwiony ceną jakiejś szmatki i faktem konieczności ściągania jej z Anglii ("czego to nie wymyślą"). No, ale po przeczytaniu entuzjastycznych recenzji i poleceniu przez guru makijażowe Lisę Eldridge - zapragnęłam wypróbować.

Niestety, u mnie się nie sprawdziła. Próbowałam tak i siak, z żelem, z mydłem, lżej, mocniej, rzadziej, częściej. No nic. Po prostu podrażniła.

Nie mam jakiejś szczególnie wrażliwej cery, więc w sumie byłam zaskoczona, że tak mi męczy skórę. Używam jej naprawdę delikatnie, a i tak czuję "zdartą" skórę.

Może, napalona recenzjami, oczekiwałam nie wiadomo czego.

Na przyszłość sobie podaruję. Pozostanę przy peelingach.

Ilość zużytych opakowań: jedna szmatka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891444].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 73

Szmatka jest szmatką i nią pozostanie

Szmatka jest rzeczywiście milutka, ma dobrze wyważony współczynnik drapania skóry ;) dostatecznie by odświeżać i lekko usuwać martwe komórki, ale dostatecznie delikatnie by nie było zaczerwienień. Ot taki mini peeling co wieczór.
Jest solidnie obszyta, nic się nie strzępi, a mam ją już dłuo.
Poza tym jest szmatką, żadnej magii, a pełna poprawność.
Muślinowa pielucha czy inna tkanina o podobnej fakturze pocięta na poręczne kawałeczki robi wg mnie toczka w toczkę to samo...a o ile taniej..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889878].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Rewelacyjny produkt!

Szmatka cudowna :)
Moje wybawienie- miałam duży trądzik i naprawdę szmatka była ogromnym ratunkiem teraz sporadycznie mi coś wyskoczy- ustąpienie trądziku to nie tylko oczywiście jej zasługa ale była bardzo znaczącym elementem pielęgnacji. Oczyszcza skórę znakomicie

Używam tego produktu od: 5 miesęcy
Ilość zużytych opakowań: 2 szmatki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[880822].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 523

jak mogłam bez niej żyć?

Szmatkę kupiłam pod wpływem mojej ulubionej blogerki nieesi25. Nieesia25 nakręciła kilka chyba nawet filmików o użyciu szmatki muślinowej i skusiłam się na jej zakup.

Nie używam tej szmatki codziennie, tak jak większość osób, ale 2-3 razy w tygodniu.
Ściereczka jest fantastyczna jeśli chodzi o oczyszczanie skóry, doskonale i głęboko oczyszcza, wystarczy lekko potrzeć i usuwa cały brud oraz sebum z twarzy.
Trzeba tutaj dodać, że nie należy zbyt mocno trzeć skóry, bo naprawdę można podrażnić skóre twarzy.

Ja mam osobną szmatkę, z grubszej i mniej delikatnej bawełny do stóp i jeszcze jedną osobną do ciała, są super! :)

I dodam jeszcze, że należy je często prać, bo bakterie się na nich zbierają :(

Ilość zużytych opakowań: 4 szmatki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877577].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 28

Napisanych recenzji: 295

skończyła jako ściereczka do kurzu

Nie do końca potrafię zrozumieć fenomen tej chusteczki. Mam ogromne wrażenie, że nie zrobiła nic na mojej twarzy. Oczywiście zasugerowałam się opiniami na Wizażu i zamówiłam na allegro 2 sztuki (a co! na bogato). Teraz zastanawiam się co zrobię z ta drugą ścierą... Nie wiem czy ta szmatka działa w jakikolwiek sposób. Nie wiedzę żadnej różnicy na mojej buzi. Używałam ją zarówno samą, jak i z moim ulubionym żelem do twarzy. Raz próbowałam zmyć nią maseczkę z glinki i niestety przypłaciłam to złuszczonym boleśnie naskórkiem. Generalnie nie robi szału i nie wzbudza mojego zachwytu. A może moja skóra jest tak oporna ;-P

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej sztuki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[871845].usefull || 0 }}% pomocna.