Professional Performance, Lighteners (Profesjonalny rozjaśniacz)

Professional Performance, Lighteners (Profesjonalny rozjaśniacz)

Cena już od 14,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Syoss Lighteners to profesjonalnej jakości linia produktów do rozjaśniania włosów w domu, zawierająca wzmacniający kompleks protein jedwabiu. Syoss Lighteners pozwala Ci cieszyć się ulubionym odcieniem blond i zdrowym połyskiem włosów - jak z salonu fryzjerskiego.
3 wersje:
- 12 - 0, rozjaśnia włosy aż do 7 tonów,
- 11 - 0, rozjaśnia włosy aż do 6 tonów,
- 10 - 0, rozjaśnia włosy aż do 4 tonów.

rozjaśniacze
rozjaśniające
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Używa produktu od: próbka

Dobry rozjaśniacz

Miałam włosy w kolorze brązu. Ale kobieta zmienną jest i postanowiłam zrobić ombre Loreal do tego stworzonym i nie wyszło najlepiej- były rude.. zobaczylam promocje tego syossa i kupiłam. Muszę przyznać, że poradził sobie świetnie, super rozjasnił jednak nie mogę powiedzieć czy zimny kolor był zasługą farby czy kosmetyków ktorych używałam (tj. fioletowy szampon i odzywka) i nie mogę stwierdzić czy niszczy włosy bo użyłam dwoch na raz i miałam zniszczone jednak z własnej winy. Ale jak na drogeryjny, tani rozjasniacz zrobił dużą robotę.
Dużym minusem jednak jest strasznie duszacy zapach, przy moich wrażliwych oczach nie obyło się bez łez oraz butelka z korkiem, który wpada do srodka...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338751].usefull || 0 }}% pomocna.

nic specjalnego ;/

rozjaśniałam włosy zwyklymi rozjśniaczami, które spełniły swoje zadanie, kiedy były już jasno rude zdecydowałam sie na syoss 13 . efekt był minimalny i utrzymał sie na dwa dni, włosy później wróciły do tego samego stanu. nie polecam !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261826].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Od 10 lat farbowałam włosy na ciemny brąz/ciemny rudy/czarny. Średnio co trzy tygodnie. Łatwo policzyć, że moje włosy miały na sobie jakieś 150 różnych farb, a mam dość długie, więc końcówki pamiętają pewnie każdą z nich.
Poszłam do fryzjerki, by spytać, ile zajmie zejście z moich brązowych do jasnego blondu. Jej odpowiedź - 2000 zł (dwa tysiące, serio) i pół roku męki.

Ale coś mnie podkusiło i kupiłam rozjaśniacz 13-0 (najmocniejszy). Nałożyłam na głowę na pół godziny i zmyłam. Efekt po prostu przerósł moje oczekiwania. Włosy są rudo-blond po jednym użyciu. Wygląda to bardzo fajnie, bo do ucha są po prostu w jasnym słomkowym odcieniu blondu, a poniżej stopniowo ciemnieją i rudzieją. Takie odwrócone ombre. I nawet mi się podoba!
Włosy nie są szczególnie zniszczone, przynajmniej nie bardziej, niż po zwykłym farbowaniu. Użyję jeszcze ze dwa razy i myślę, że zejdę do upragnionego jasnego blondu.

Dla kobiet, które farbowały na ciemny kolor i mocno żałują i które chcą dobrą i mocną podkładkę pod jasną farbę - polecam! Dla naturalnych blondynek pragnących platyny za pierwszym razem - juz niekoniecznie.

Plusy (dla 13-0, którego tutaj nie ma):
- Rozjaśnia szybko nawet bardzo ciemne włosy.
- Nie niszczy ich za mocno.
- Bardzo tani jak na tak mocne działanie

Minusy:
- Odcień blondu wcale nie jest zimny, jest żółty jak nie wiem co, nawet na jasnych odrostach.
- Duszący zapach
- Słaba odżywka dołączona do opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240101].usefull || 0 }}% pomocna.

Botox na włosy Lucyny

Nie dla mnie.

Plusy:

- jako tako poradził sobie z odrostem (chciałam rozjaśnić włosy na całej długości i wyszło okropne żółtko)

Minusy:

- beznadziejna butelka do aplikacji, (korek wpada do środka (nie wiem może ma?)
- ciężko wymieszać powstałą substancję
- mega żółć na włosach (używałąm lepszych rozjaśniaczy w podobnej cenie)
- bardzo nieprzyjemny "zapach farby" aż łzy lecą...
- mała ilość odżywki, która w dodatku nie robi kompletnie nic :)

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1101681].usefull || 0 }}% pomocna.

Super mocny rozjaśniacz!

Świetnie się sprawdził w moim przypadku. Po roku farbowania na ciemną czerwień stwierdziłam, że pora wrócić do mojego naturalnego złotego blondu. Syoss rozjaśnił mi włosy do jasnego blondu (żółtego co prawda ale tak to już jest przy rozjaśniaczach)
Kilka dni temu użyłam go po raz drugi aby ściągnąć moje rudości.

Pozytywy:
+silnie rozjaśnia nawet ciemne włosy
+cena nie jest wygórowana
+niszczy włosy tylko w małym stopniu
+nie robi plam
+nie spływa z włosów

Negatywy:
-okropny drażniący zapach
-mała odżywka

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1061186].usefull || 0 }}% pomocna.

Gorzej niż źle

A więc tak, użyłam wersji 13-5 w nadziei, ze w końcu uda mi się uzyskać efekt platyny tym bardziej, że schodziłam z bardzo jasnego blondu. Nic bardziej mylnego... Moje włosy po raz pierwszy od bardzo dawna są RUDE. Rozjaśniacz miał problem z złapaniem odrostów, które z natury i tak są blond. Producentowi należą się szczególne brawa bo do tej pory jest to pierwszy produkt, którego szczerze odradzam, do tego potwornie śmierdzi przy aplikacji, szczypie skórę głowy i podrażnia oczy, a farbuję od kilku ładnych lat. Chciałabym powiedzieć o tym cokolwiek dobrego, ale nie mogę. Zastanawiam się tylko co zrobić z drugim opakowaniem bo przezornie kupiłam dwa...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038556].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest zły :)

To już mój drugi raz gdy postanowiłam rozjaśniać wlosy Syossem. Wcześniej na włosach był blond, potem rudy i zrobił z moich wypłowiałych wlosów blondynkę.
Co prawda efekt żółci po rozjaśniaczu jest normą i kolor jest nie równy (fioletowa płukanka i farba koniecznie) ale OGROMNY plus za, że moje słabe cienkie włosy nie sa zniszczone!
Używałam odcienia 12 do 7 tonów i jestem całkiem zadowolona. Wlosy mi nie wypadły, nie łamią się są błyszczące. Jednak jesli chodzi o najmocniejszy rozjaśniacz to przyznam, że bałabym się go użyć. Polecam wszystkim blondynkom, lub tym co chcą się nią stać, bez wydawania grubej kasy u fryzjera i zniszczonych włosów.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032585].usefull || 0 }}% pomocna.

Baardzo zadowolona.

Przygoda z Sayoss 9 levels 13-5 jest całkiem przypadkowa, polując na promocje mojej farby do włosów -ciemnej czekolady natknęłam się na promocję sayoss.
Niestety, albo stety jak w tym przypadku, będąc w gorącej wodzie kąpana ;-) w przebłysku chwili zapragnełam ombre, więc chwyciłam opakowanie i kupiłam.
Raz kozie śmierć pomyślałam, jednak zanim zdecydowałam się zamalować całą głowę, przejrzałam kilka filmów na yt, zrobiłam próbę pasemka - spr na kliku pasemkach jak mocno i szybko chwyta rozjaśniacz i oczywiście (Uwaga! bardzo ważne) upewnilam się czy mam w domu ciemną farbę w razie niepowodzenia ;-)
Ale do rzeczy, jestem bardzo zadowlolona z efektów, mam włosy farbowane ciemną czekoladą, ale od częstego farbowania są prawie czarne. Po nałożeniu na włosy zawinęłam w folię, dla efektu jaki ja chciałam wystarczyło ok 15-20 min. Stan włosów? Nie będę kłamać, będę musiała im teraz wynagrodzić ten zabieg naprawdę dobrą odżywką ale.... jakiś czas temu poddałam się dekoloryzacji w naprawdę dobrym salonie, gdzie zostawiłam dużo pieniędzy, stan włosów po zabiegu był porównywalny, a kolor dużo gorszy.... Na pewno skorzystam z produktu ponownie :-)

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031314].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo na tak!

Chcąc totalnie zmienić look, wybrałam Syoss po konsultacji z przyjaciółką. Używałam rozjaśniacza 11-0 - rozjaśniającego do 6 tonów. Okazał się strzałem w dziesiątkę.
Wcześniej nie farbowałam włosów, jedynie miałam rozjaśniane pasemka (u fryzjera).
Naturalnie włosy mam brązowe, ale z biegiem lat mocno ściemniały, prawie do czerni. Produkt Syossa rozjaśnił je do rudawego blondu, w angielskim nazywa się go zazwyczaj \'strawberry blond\', który zawsze mi się marzył. Nie zniszczył też zbytnio włosów.
Bardzo żałuję że niedawno został wycofany ze sprzedaży :(

Ilość zużytych opakowań: koło 15?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023877].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolor: pożar w kurniku

Od pewnego czasu nosiłam się z zamiarem rozjaśnienia włosów, aż w końcy po przeczytaniu forum zdecydowałam się na Syoss 12.

Moje włosy były średniobrązowe z końcówkami ciemny blond, a u nasady zupełnie ciemne. Niefarbowane i nierozjaśniane. Raczej zdrowe. Długość za ramiona.

Użyłam dwóch opakowań i postępowałam zgodnie z instrukcją. Nakładanie zajeło mi sporo czasu, po 15 minutach uznałam proces za zakończony. Potem trzymałam pół godziny - być może nieco za krótko, ale bałam się do reszty zniszczyć włosy.

Uzyskany kolor określiłabym jako "pożar w kurniku". Naturalny jak Czarnobyl w kwietniu 1986. Włosy przy skórze wyszły białe, a niżej żółto-pamarańczowe. Rozjaśniły się nierówno. Może to kwestia niezbyt długiego trzymania. Były suche i sztywniejsze, szorstkie, jakby sianowate. Z drugiej strony, nie widać po nich zniszczenia. Po kilku dniach stosowania masek, włosy odzyskiwać nieco gładkość i sprężystość.

Białe u nasady, żółte i pomarańczowe pasma wyglądały zle. Po kilku dniach chodzenia w chustce i nakładania masek i odżywek położyłam jasny popielaty blond L\\\\\\\'oeal Peference (8.1) który - ku mojemu zaskoczeniu - wyszedł ładnie i równo. Zatem rozjaśniacz sprawdził się jako podkład pod farbę.

"+"
- rozjaśniło
- zero reakcji alergicznych ani innych nieprzyjemności
- cena i dostępność

"-"
- nierówny efekt, mimo przestrzegania instrukcji
- instrukcja każe zacząc u nasady - może to nie jest najlepszy pomysł, skoro tam rozjaśnia się od razu
- na początku śmierdziało, aż mi oczy łzawiły
- do rozjaśniacza dodano fioletową odżywkę. Nie wiem, czy cokolwiek pomogła.

Używam tego produktu od: raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017938].usefull || 0 }}% pomocna.