Syoss, Professional Performance, Lighteners (Profesjonalny rozjaśniacz)

Syoss, Professional Performance, Lighteners (Profesjonalny rozjaśniacz)

Pojemność 1 szt

Syoss Lighteners to profesjonalnej jakości linia produktów do rozjaśniania włosów w domu, zawierająca wzmacniający kompleks protein jedwabiu. Syoss Lighteners pozwala Ci cieszyć się ulubionym odcieniem blond i zdrowym połyskiem włosów - jak z salonu fryzjerskiego.
3 wersje:
- 12 - 0, rozjaśnia włosy aż do 7 tonów,
- 11 - 0, rozjaśnia włosy aż do 6 tonów,
- 10 - 0, rozjaśnia włosy aż do 4 tonów.

rozjaśniacze
rozjaśniające
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Bubel

Okropny rozjaśniacz,kupiłam kiedyś 2 opakowania,wszystko robiłam zgodnie z instrukcją,wszędzie miałam plamy a w dodatku zamiast blondu miałam żółte włosy -wyglądały tak jak sierść małego kurczątka,nie polecam

Nigdy więcej, nie dla wszystkich

Zachęcona wpisami kobiet, które zrobiły to samo co ja: przefarbowały się z jasnego blondu na ciemne, a później chciały wrócić do swojego koloru, postanowiłam też spróbować. Czytając ich historie i przeglądając zdjęcia przed/po zdecydowałam się na Syoss 13-0. Efekt? Odrosty (których nawet nie smarowałam) zrobiły się białosiwe, reszta włosów żółtopomarańczowa, oczobijna - najbardziej na słońcu, spód włosów (tu włosy bardzo ciężko łapią farby itp) nadal ciemnobrązowe. Postanowiłam sięgnąć po to cudo jeszcze raz. To co było białe zrobiło się bielsze (znów nie posmarowałam tej części włosów), to co pomarańczowe stało się bardziej pomarańczowe, a to co brązowe było łaciate... Sytuację uratował fryzjer (4-godzinny seans). Nigdy więcej eksperymentów.

Jedno jest pewne, rozjaśniacz działa, ale chyba lepiej używać go schodząc z odcieni blondu, a nie z ciemnych włosów.

Strata czasu

Mialam już i tak jasny blond wlosy i chcialam rozjaśnic do platyny żeby robić na szaro a tu tak :

- rozjaśnil bardzo kiepsko mimo że na niektoryzch pasmach był ze 30-40 minut rozjaśnily sie może ze 2 tony
- w kwestii niszczenia od powiedzmy zwyklej Joanny ani leszy ani gorszy troche poniszczyl nie jakoś bardzo,ale spodziewałam sie że zrobi to mniej
-cena jest za wysoka porównywalnie do jakości|
- platynowa odzywka nie zrobiła raczej niż ,wydawało mi się nawet że wlosy byly bardziej żólte niż przed rozjasnianiem

Koniec konców odradzam bo starata czasu ,pieniedzy , i włosa
Daje 2 gwiazdki bo no faktycznie jakoś bardzo ich nie zniszczył i jest całkiem wyadajny

Magic Retouch

Używa produktu od: próbka

Dobry rozjaśniacz

Miałam włosy w kolorze brązu. Ale kobieta zmienną jest i postanowiłam zrobić ombre Loreal do tego stworzonym i nie wyszło najlepiej- były rude.. zobaczylam promocje tego syossa i kupiłam. Muszę przyznać, że poradził sobie świetnie, super rozjasnił jednak nie mogę powiedzieć czy zimny kolor był zasługą farby czy kosmetyków ktorych używałam (tj. fioletowy szampon i odzywka) i nie mogę stwierdzić czy niszczy włosy bo użyłam dwoch na raz i miałam zniszczone jednak z własnej winy. Ale jak na drogeryjny, tani rozjasniacz zrobił dużą robotę.
Dużym minusem jednak jest strasznie duszacy zapach, przy moich wrażliwych oczach nie obyło się bez łez oraz butelka z korkiem, który wpada do srodka...

nic specjalnego ;/

rozjaśniałam włosy zwyklymi rozjśniaczami, które spełniły swoje zadanie, kiedy były już jasno rude zdecydowałam sie na syoss 13 . efekt był minimalny i utrzymał sie na dwa dni, włosy później wróciły do tego samego stanu. nie polecam !

Super!

Od 10 lat farbowałam włosy na ciemny brąz/ciemny rudy/czarny. Średnio co trzy tygodnie. Łatwo policzyć, że moje włosy miały na sobie jakieś 150 różnych farb, a mam dość długie, więc końcówki pamiętają pewnie każdą z nich.
Poszłam do fryzjerki, by spytać, ile zajmie zejście z moich brązowych do jasnego blondu. Jej odpowiedź - 2000 zł (dwa tysiące, serio) i pół roku męki.

Ale coś mnie podkusiło i kupiłam rozjaśniacz 13-0 (najmocniejszy). Nałożyłam na głowę na pół godziny i zmyłam. Efekt po prostu przerósł moje oczekiwania. Włosy są rudo-blond po jednym użyciu. Wygląda to bardzo fajnie, bo do ucha są po prostu w jasnym słomkowym odcieniu blondu, a poniżej stopniowo ciemnieją i rudzieją. Takie odwrócone ombre. I nawet mi się podoba!
Włosy nie są szczególnie zniszczone, przynajmniej nie bardziej, niż po zwykłym farbowaniu. Użyję jeszcze ze dwa razy i myślę, że zejdę do upragnionego jasnego blondu.

Dla kobiet, które farbowały na ciemny kolor i mocno żałują i które chcą dobrą i mocną podkładkę pod jasną farbę - polecam! Dla naturalnych blondynek pragnących platyny za pierwszym razem - juz niekoniecznie.

Plusy (dla 13-0, którego tutaj nie ma):
- Rozjaśnia szybko nawet bardzo ciemne włosy.
- Nie niszczy ich za mocno.
- Bardzo tani jak na tak mocne działanie

Minusy:
- Odcień blondu wcale nie jest zimny, jest żółty jak nie wiem co, nawet na jasnych odrostach.
- Duszący zapach
- Słaba odżywka dołączona do opakowania.

Nie dla mnie.

Plusy:

- jako tako poradził sobie z odrostem (chciałam rozjaśnić włosy na całej długości i wyszło okropne żółtko)

Minusy:

- beznadziejna butelka do aplikacji, (korek wpada do środka (nie wiem może ma?)
- ciężko wymieszać powstałą substancję
- mega żółć na włosach (używałąm lepszych rozjaśniaczy w podobnej cenie)
- bardzo nieprzyjemny "zapach farby" aż łzy lecą...
- mała ilość odżywki, która w dodatku nie robi kompletnie nic :)

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Super mocny i super niszczy

Pozytywy:
+silnie rozjaśnia nawet ciemne włosy
+cena nie jest wygórowana
+niszczy włosy tylko w małym stopniu
+nie robi plam
+nie spływa z włosów

Negatywy:
-okropny drażniący zapach
-mała odżywka

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Gorzej niż źle

A więc tak, użyłam wersji 13-5 w nadziei, ze w końcu uda mi się uzyskać efekt platyny tym bardziej, że schodziłam z bardzo jasnego blondu. Nic bardziej mylnego... Moje włosy po raz pierwszy od bardzo dawna są RUDE. Rozjaśniacz miał problem z złapaniem odrostów, które z natury i tak są blond. Producentowi należą się szczególne brawa bo do tej pory jest to pierwszy produkt, którego szczerze odradzam, do tego potwornie śmierdzi przy aplikacji, szczypie skórę głowy i podrażnia oczy, a farbuję od kilku ładnych lat. Chciałabym powiedzieć o tym cokolwiek dobrego, ale nie mogę. Zastanawiam się tylko co zrobić z drugim opakowaniem bo przezornie kupiłam dwa...

Nie jest zły :)

To już mój drugi raz gdy postanowiłam rozjaśniać wlosy Syossem. Wcześniej na włosach był blond, potem rudy i zrobił z moich wypłowiałych wlosów blondynkę.
Co prawda efekt żółci po rozjaśniaczu jest normą i kolor jest nie równy (fioletowa płukanka i farba koniecznie) ale OGROMNY plus za, że moje słabe cienkie włosy nie sa zniszczone!
Używałam odcienia 12 do 7 tonów i jestem całkiem zadowolona. Wlosy mi nie wypadły, nie łamią się są błyszczące. Jednak jesli chodzi o najmocniejszy rozjaśniacz to przyznam, że bałabym się go użyć. Polecam wszystkim blondynkom, lub tym co chcą się nią stać, bez wydawania grubej kasy u fryzjera i zniszczonych włosów.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Baardzo zadowolona.

Przygoda z Sayoss 9 levels 13-5 jest całkiem przypadkowa, polując na promocje mojej farby do włosów -ciemnej czekolady natknęłam się na promocję sayoss.
Niestety, albo stety jak w tym przypadku, będąc w gorącej wodzie kąpana ;-) w przebłysku chwili zapragnełam ombre, więc chwyciłam opakowanie i kupiłam.
Raz kozie śmierć pomyślałam, jednak zanim zdecydowałam się zamalować całą głowę, przejrzałam kilka filmów na yt, zrobiłam próbę pasemka - spr na kliku pasemkach jak mocno i szybko chwyta rozjaśniacz i oczywiście (Uwaga! bardzo ważne) upewnilam się czy mam w domu ciemną farbę w razie niepowodzenia ;-)
Ale do rzeczy, jestem bardzo zadowlolona z efektów, mam włosy farbowane ciemną czekoladą, ale od częstego farbowania są prawie czarne. Po nałożeniu na włosy zawinęłam w folię, dla efektu jaki ja chciałam wystarczyło ok 15-20 min. Stan włosów? Nie będę kłamać, będę musiała im teraz wynagrodzić ten zabieg naprawdę dobrą odżywką ale.... jakiś czas temu poddałam się dekoloryzacji w naprawdę dobrym salonie, gdzie zostawiłam dużo pieniędzy, stan włosów po zabiegu był porównywalny, a kolor dużo gorszy.... Na pewno skorzystam z produktu ponownie :-)

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Bardzo na tak!

Chcąc totalnie zmienić look, wybrałam Syoss po konsultacji z przyjaciółką. Używałam rozjaśniacza 11-0 - rozjaśniającego do 6 tonów. Okazał się strzałem w dziesiątkę.
Wcześniej nie farbowałam włosów, jedynie miałam rozjaśniane pasemka (u fryzjera).
Naturalnie włosy mam brązowe, ale z biegiem lat mocno ściemniały, prawie do czerni. Produkt Syossa rozjaśnił je do rudawego blondu, w angielskim nazywa się go zazwyczaj \'strawberry blond\', który zawsze mi się marzył. Nie zniszczył też zbytnio włosów.
Bardzo żałuję że niedawno został wycofany ze sprzedaży :(

Ilość zużytych opakowań: koło 15?