Nivea Deodorant, Dry Roll-on

Nivea Deodorant, Dry Roll-on

Zgłaszająca osoba: Ola-Agentka

NIVEA Deo DRY Roll-on zapobiega nadmiernemu poceniu i delikatnie pielęgnuje.

Antyperspirant. Nie zawiera alkoholu.

Skład: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Steareth-21, Parfum, PEG-8, Trisodium EDTA, Glyceryl Laurate, Persea Gratissima, Citric Acid, Octyldodecanol

Cena: 8-9 zł / 50 ml

Zdecydowanie nie dla mnie.

Jest to antyperspirant który zdecydowanie nie spełniał swoich podstawowych funkcji...

w ogóle nie chronił przed poceniem;

miał zbyt rzadką konsystencję;

wolno wysychał;

brudził ubrania;

co z tego, że ładnie pachniał - to nie perfumy tylko antyperspirant

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

bardzo dobry

Antyperspirant jest bardzo dobry, ma łagodny zapach, przede wszystkim chroni przed poceniem, nie zawiera alkoholu, zużyłam dwa opakowania, przeciwko jest to, że szybko się kończy.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 3 małe

idealny antyperspirant

uzywany przeze mnie od wielu lat antyperspirant Nivea spelnia moje wszytskie wymagania
pachy sie nie pocą
zapach jest przyjemny
czego chciec wiecej???

probowalam innych ale ten jest zdecydowanym hitem!!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: okolo 20

Serum na zmarszczki

Ulubieniec

Mój ulubieniec wśród antyprespirantów w kulce! Pachy się po nim nie kleją, a dodatkowo ma przyjemny zapach, którego nie umiem dokładnie określić (jakby mydełko?). Nie zostawia również śladów na czarnych bluzkach.

Co oczywiście najważniejsze - pachy, nawet w największy upał, pozostają suchutkie przez cały dzień :)

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: dużo

jest super! moj ulubieniec:)

Bardzo go lubie to moj ulubiony deo roll on z nivei.
Jesy wydajny. ma mily zapach, nie poce sie po nim. przede wszystkim jest delikatny i nie ma alkocholu!
jednym słowem super!
minus taki ze dlugo sie wchłania.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 2 ale bedą następne:)

Dobry

W okresie jesienno-zimowym sprawdził się. Nie podrażniał nawet ogolonych pach. Był bardzo wydajny. Nie zauważyłam, żeby pozostawiał ślady na ubraniu. Jego zapach czułam prawie cały dzień.

Używałam tego produktu: 2 lata temu

nivea totally

uwielbiam zapach zwykłego kremu nivea. i ten antyperspirant pachnie, jak krem. przyznam bez bicia, że zawsze zanim kupię antyperspirant, musze poznać jego zapach. i musi mi się podobać. kolejnym plusem jest również niesamowita trwałośc tego zapachu.
jeśli chodzi o najwazniejszą funkcję dezodorantu, jestem zadowolona, faktycznie utrzymuje skórę pod pachami w pożądanym stanie, choć podczas mocnych upałów nie daje rady, to jednak przed wejściem pod prysznic (pomimo wcześniejszego mega spocenia) nie śmierdzę potem, a właśnie kremem nivea!
szkoda też, że dość długo schnie po używiu, ale cóż, nie można mieć wszystkiego ;)

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Bez żadnych rewelacji :/

Ładnie pachnie, nie zacina się, ale powoli wchłania stosuje go najczęściej na noc bo przyjemnie pachnie a poza tym pozostawia ślady na ubraniu. Trochę się za bardzo leje. Stosowałam go razem z dezodorantem o tym samym zapachu. Cena nie jest zbyt niska ale nie znalazłam niczego tańszego. Będę szukała swojego KWC, dlatego nie zakupie go ponownie.

Używam tego produktu od: no nie pamiętam, nie obliczam

bardzo dobry

Bardzo dobrze się sprawdza, nie przypominam sobie by mnie zawiódł. Lekko brudzi, szczególnie gdy nie wyschnie dobrze (wg mnie pod tym względem sztyfty są lepsze). Zapach to typowa Nivea, delikatny, lecz nie do końca. Jeśli o mnie chodzi to kulka mogłaby byc większa (jak np. w bebe Johnsona) oraz szklane opakowanie zastąpione plastikowym (lżejsze, nietłukące!, choć z drugiej strony mniej ekologiczne)

Używam tego produktu od: paru miesięcy, na zmianę
Ilość zużytych opakowań: 1 +kiedyś

Swietnie chroni

Narazie najfajniejszy jaki mialam, może przetestuję jeszcze jej "siostry" ;) Dobrze chroni, co jest chyba najistotniejsze, ladnie pachnie, nie plami ubrań, nie mam mu nic do zarzucenia ;)

Używam tego produktu od:daaawna
Ilość zużytych opakowań:conajmniej 3

wolę Fresh Energy

Kulkę kupiłam w zestawie z kosmetyczką, żelem i mini-balsamem, ale w sumie ciekawiła mnie od dawna, więc prędzej czy później i tak bym ją nabyła.
Niestety wg mnie nie jest tak dobra jak jej siostra Fresh Energy. I gorzej się wchłania, i gorzej chroni, i co w sumie najbardziej mi przeszkadzało - gorzej pachnie :kwasny: Ma taki typowy niveowski zapach, który wcale taki delikatny nie jest. Fakt, antyperspirant ten woń potu neutralizuje, ale sam w sobie pachnie zbyt intensywnie.
Co do ochrony to jest ona całkiem niezła, ale ja pocę się raczej bardziej niż mniej ;) więc dla mnie kulka jest za słaba, aczkolwiek znam gorsze.
Na plus mogę jej jeszcze zaliczyć to, że jest wydajna i nie plami ubrań, jeśli się chwilkę odczeka.

Używam tego produktu przez jakieś 3 miesiące

W tej chwili moj faworyt

Nie mam problemow ze zbytnia potliwoscia, wiec ten antyperspirant wystarcza mi w zupelnosci. Zapach typowy dla Nivea, ktory bardo lubie. Jest skuteczny, nie podraznia. Na razie bede mu wierna. Troszke trzeba odczekac zanim wyschnie przed zalozeniem bluzki, ale gdy sie spiesze, problem rozwiazuje suszarka do wlosow :) :)

Edit - zmieniam zdanie, bo przestawilam sie na kosmetyki naturalne i wiecej tego antyperspirantu nie kupie.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:wiele