Ekinos, Kąpiel do włosów farbowanych, po trwałej ondulacji i suchych

Ekinos, Kąpiel do włosów farbowanych, po trwałej ondulacji i suchych

Szampon ten przywraca właściwy poziom nawilżenia włosów i skóry głowy oraz regeneruje i odżywia włosy zniszczone.

Zawiera naturalne substancje na bazie kokosa, umozliwiające delikatne mycie włosów oraz Sea Oligon Complex - komplet mikroelementów pochodzenia morskiego. Odżywia i nawilża włosy.

Efekty stosowania: nawilża bez obciążania włosów, włosy odzyskują połysk, są łatwe w czesaniu i miękkie w dotyku. Stosowany regularnie stopniowo redukuje łamliwość włosów i suchość skóry głowy.

Cena: ok. 35 zł / 200 ml

Swietna :-)

Uzywałam tej kpieli kilka lat temu jak zrobilam sobie trwala. Musze powiedziec iz sprawdzila sie rewelacyjnie. Wlosy byly mieciutkie, a skret ladniejszy.
W polaczeniu z maska to idealny zestaw dla wlosow po trwalej.
Teraz juz dawno nie robilam ale kusza mnie loki i napewno kupie ta kapiel jak zrobie kiedys trwala bo wydaje mi sie ze bez dobrej pielegnacji ani rusz aby miec ladne wloski po trwalej.
Dlatego polecam wloskom po silnych zabiegach "chemicznych".
Dodam iz w moim przypadku kapiel byla szalenie wydajna.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:

naprawdę dobry

Super szampon. Idealny do włosów zniszczonych, przesuszonych, trudnych jednym słowem. Używałam go namiętnie jakiś czas temu, ale przyznam szczerze, że z tej serii bardziej mi odpowiada odżywka. Jednak od czasu do czasu kupuję i szampon, bo nawilża, wzmacnia, włosy są po nim naprawdę ładne. Dobrze się układają, błyszczą i wyglądają zdrowo. A takiego efektu nie dają niestety żadne supersamowe hity szamponowe. Polecam, bo wart wydanych pieniędzy. A teraz jest już też volume z tej serii. To dla takich jak ja - ze zniszczonymi, ale i cienikimi na dodatek. W piątek, przy okazji większych zakupów dostałam próbkę, i póki co jest super. I chyba się przerzucę ;)

Używam tego produktu od: od lat kilku
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam

Rewelacja :))

Posiadam szampon z serii EKS. To podobno następca Ekinosa. Tak mnie przynajmniej poinformowano i tylko dlatego się na niego skusiłam. Jest rewelacyjny. Włoski sa po nim bardzo miękkie oraz błyszczące. Rozczesują się bez problemu, nawet bez odżywki ,co u mnie graniczyło z cudem. Od kilku lat uzywam tylko kosmetyków profesjonalnych i nie myślałam, że jakis szampon mnie jeszcze tak zaskoczy. Niestety jest dosyć rzadki i niezbyt wydajny. Nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Chyba juz nie będę szukać dalej :)) i zostanę przy nim na długo.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Dieta na trądzik

Ideał

Nigdy nie myślałam, że szampony mogą się aż tak od siebie różnić. Ten odstaje na plus od wszystkich jakich dotąd używałąm ( choć mam ochotę wypróbować jeszcze kiedyś Lancome). Włosy są miękkie i sprężyste, puszyste ale nie sianowate tylko takie mięsiste - jakby było ich dużo więcej. Naprawdę nie myślałam, że sam szampon może tyle zmienić. POLECAM !!...

rewelacja :))

To najlepszy szampon jaki do tej pory używałam. Odpowiada mi w nim wszystko. Zarówno zielonkawo-seledynowa kremowo-mleczkowa konsystencja, subtelny ledwie wyczuwalny zapach, jak i efekty. Rzeczywiście jeśli włoski są przesuszone a to od wiatru albo od słońca albo są po farbowaniu, efekty widać już po kilku użyciach. Włosy są nawilżone aż po same końce i bardzo mięciutkie. Wszelkie nierówności włosa i porowatość przy końcach znikają po jego użyciu.Włosy dobrze się układają, nie zauważyłam obciążenia ich ani przylizania ani zbyt szybkiego przetłuszczania się. Sa miękkie w dotyku aż po same końce.Wydajny średnio vel w normie.Polecam wszystkim szczególnie latem :)

najlepszy jaki miałam

Świetny szampon, dobrze nawilża, miły w stosowaniu, włosy są puszyste, leciutkie, łatwo sie rozczesują i układają, nie obciążą. W połączneiu z odżywka dwufazową jest najlepszym szamponem jaki miałam do tej pory, niestyty i ja nie moge go nigdzie kupić :( Ilość zużytych opakowań: 2

wszystko to prawda:)

Podpisuję się obiema rękoma pod zgłoszeniem- w wypadku tego szamponu obietnice producenta stuprocentowo spełnione. Szczerze polecam całą tę serię(jest ich kilka, w zależności od kondycji włosów), jest rewelacyjna co widać i czuć:)Masując głowę czuję jak te mikro-makro-cuda upajają włosy w rezultacie czego są niesamowicie miękkie, błyszczące i porządnie nawilżone- ze względu na ową "uderzeniową" dawkę nawilżającą etykietka zawiera sugestię, by stosować jedną porcję na mycie; sądzę jednak, iż przy włosach przesuszonych można pokusić się o dwie bez zbytniego ich przeciążenia.Produkt bardzo wydajny, zapach śliczny, szkoda tylko, że tak rzadko spotykany w naszych sklepach- podobno "nie szedł" a ponieważ cena spora, więc rezygnowano z zamówienia, czego NIE ROZUMIEM, bo produkt wcale nie gorszy od niektórych linii ekskluzywnych:)Ilość zużytych opakowań: dwa i nigdzie nie mogę nabyć trzeciego.