Christian Dior, Diorshow Maximizer Lash Plumping Serum (Serum wzmacniające do rzęs)

Jest to innowacyjne, wzmacniające serum do rzęs. Rozczesuje, podkręca i chroni każdą rzęsę. Zapewnia satynową i jednolitą bazę pod tusz. Nawilża, odżywia, pielęgnuje rzęsy. Stymuluje wzrost rzęs i dodaje im witalności.Można użyć jako bazę pod tusz do rzęs wtedy podkręca, pogrubia i wydłuża rzęsy, wzmacniając efekt tusz, a także można stosować na noc jako zwykłą odżywkę do rzęs.

Nie robi nic

-dla mnie ten produkt to bubel, ponieważ nie daje żadnych efektów,
-zużyłam jedno opakowanie i na pewno nie sięgnę po drugie, ponieważ przez cały czas stosowania tego produktu nie zauważyłam żadnego efektu pielęgnacyjnego,
-jak baza pod tusz też nie jest niczym szczególnym, robiłam nawet testy, na jednym oku z bazą, na drugim bez - żadnej różnicy,
-kiedy pociągniemy nim rzęsy to pokrywają się taką białą warstewką, potem trzeba się namęczyć, żeby to dokładnie wszystko pokryć tuszem, bo gdy tego nie zrobimy, biały kolor na nich zostanie,
-bardzo drogi produkt, zwłaszcza, że nie działa,
-o wiele lepiej sprawdzała mi się baza od Eveline (dowolna odżywka do rzęs tej marki), a teraz to już w ogóle przestałam używać baz, bo efekt nie był spektakularny i zwyczajnie nie warto dokładać dodatkowej czynności rano,
-bardzo niewydajny,
-szybko wysycha,
-nie robi niczego z listy od producenta,

+wielkim plusem jest wygląd, krystaliczna biel w zasadzie wszystkiego, opakowania, szczotki, produktu, robi wrażenie,
+szczotka jest wygodna i bardzo prosto nakłada się produkt na rzęsy,
+opakowanie się nie ściera i nie niszczy, pozostaje piękne do końca

Dobra ale bez zachwytu

Witajcie!
Przez długi czas używałam bazy z Eveline tej zielonej i efekt był bardzo ładny ale już po 2 opakowaniu pokusiłam się przetestować coś droższego z tej ,,wyższej półki’’ i sięgałam po Dior Maximizer.
Opinie o nim były genialne wiec zdecydowałam się na jego zakup, niestety cena mocno wygórowana jak na zwykłą bazę pod tusz, bo aż 155 zł w Sephora.
Po pierwszym zastosowaniu szczerze w ogóle mnie nie zachwycił a wiele po nim oczekiwałam.
Mam dość długie i gęste rzęsy, więc spodziewałam się elektu wow, ale niestety po próbach z kilkoma tuszami drogimi i tańszymi, brakt zachwu.
Może tylko bardziej je rozdziela i zagęszcza a tak to Eveline daje bardzo bardzo podobny efekt.
Jako serum to w ogóle nie zauważyłam jakiegokolwiek efetu.
Moja konkluzja jest taka że nie warto, lepiej potestować te tańsze bo możecie się mocno rozczarować.

Zaskakująco dobry produkt

Już od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem zakupu produktu o takich właściwościach...padło na ten produkt ponieważ miał wiele pozytywnych opinii -Serum-odżywka do rzęs, która natychmiastowo wzmacnia i wydłuża rzęsy.
-Produkt ten może służyć jednocześnie jako baza pod tusz do rzęs i kuracja wzmacniająca rzęsy.
-Posiada dużą silikonową szczoteczką, która dociera do każdej rzęsy

Baza rzeczywiscie przedłuża i pogrubia rzesy
Stosuje ją pod tusz do rzes, oraz używam jej na noc jako odżywki
Cieszę się, że nareszcie zdecydowałam się na zakup.

Najlepsze serum i baza

Uwielbiam te bazę i serum - cena jest spora, lecz rzęsy się później odwdziecza.

Serum wzmacnia rzęsy i pobudza je do wzrostu, a nałożony później tusz trzyma się cały dzień.

Uwielbiam kosmetyki Dior bo po prostu działają, a ta baza jest najlepszym przykładem.

Piękne, poręczne opakowanie i wygodny aplikator z silikonu dozuje odpowiednia ilość, a rzęsy wyglądają ma mega długie i zadbane.

Polecam, czasami warto sobie i rzesom dogodzić.

Jako baza nie, jako odżywka tak

Używałam tego produktu jako bazę pod maskare i u mnie się nie sprawdzila. Owszem wydłuża i pogrubia rzęsy niestety jednocześnie po wytuszowaniu je skleja, tworzy pajęcze nóżki i grudki co wygląda źle.

Edit :
Zalowalam tego zakupu i aby zużyć ten produkt używałam go jako odżywkę do rzęs na noc. I moge powiedzieć ze widzę efekty, rzęsy są o wiele dłuższe. Więc jako odżywka mi się sprawdzila. Niestety jest droga dlatego nie wiem czy kupie ponownie, moze się skusze na jakiejś promocji

Za drogi zdecydowanie

Serum, odżywka do rzęs. Bez rewelacji dobrze rozdziela rzęsy lecz czy jakaś porpawa przy stosowaniu jest....nie bardzo
Rzęsy jakie mialam takie mam. Fajny jest jako baza pod tusz. Szczoteczka ok. Piękne opakowanie, choć cena z kosmosu jak za taki produkt.
Stosuję bo dostalam w prezencie ale sama nie kupię.

Rewelacja, ale za drogi

Nie traktuję tego jako serum, raczej podkład pod tusz do rzęs. Na moich rzęsach działa świetnie - maxymalnie przedłuża. Zauważyłam, że po nałożeniu tuszu na maximizer tusz nie zostawia śladów na górnej powiece, co czasem mi się zdarza z niektórymi tuszami.

Śmiech na sali

-cena kosmiczna, zwłaszcza, że ten produkt nie robi kompletnie nic,
-miałam już wcześniej przeróżne bazy pod tusz, drogie i tanie, ale ta jest chyba najgorsza,
-lepsza od niej jest baza z Eveline, która kosztuje kilka złotych,
-bardzo szybko się kończy, nakładałam ją raczej standardowo, a praktycznie po miesiącu czułam, że produkt jest na wykończeniu,
-nie daje efektu pogrubienia, nic z tych rzeczy, jest wręcz prawie przezroczysta, to nie jest to samo jak np. biała baza z L'oreala, która jest częścią dwustronnego tuszu, tamta to oblepia, a ta? niezbyt,
-jako serum też nie zadziałała, zero wzmocnienia, nic z tych rzeczy,
-bardzo ale to bardzo się rozczarowałam,
-liczyłam na większy efekt (na jakikolwiek!),

+piękne opakowanie, jest luksus, jak to u Diora

Jak dla mnie super!

Serum dostałam w prezencie. Początkowo byłam troche rozczarowana bo serum jest biały i mocno to widac wiec stosowałam go pod tusz. Po dwoch miesiącach rzęsy zrobiły sie znacznie dluzsze i mocniejsze :) dzisiaj raz na jakis czas używam jej i efekt cały czas jest

No niestety, ale nie dla mnie

Produkt kupiłam, bo był bardzo wychwalany na wizażu, ale widocznie mam inne oczekiwania niż większość recenzentek. Cena mega wysoka, jak dla mnie absolutnie nie współgra z jakością i działaniem.
Owszem baza pogrubia i wydłuża rzęsy, a także przedłuża trwałość tuszu, co dla osób, które po raz pierwszy miały styczność z bazą pod tusz może spowodować wielkie wow. Jednak ja zaczynałam od tańszych baz i mam porównanie, mogę z całą pewnością stwierdzić, że znam 3 bazy dostępne za mniej niż 40 zł w drogeriach, które robią dokładnie tę samą robotę. Jak dla mnie po prostu nie robi ona nic nadzwyczajnego, co byłoby warte takiej ceny.

Na pewno nie kupię ponownie bo wiem, że są produkty tego typu równie dobre a nawet lepsze, w znacznie bardziej korzystnej cenie.

Zdarza jej się sklejać rzęsy i powodować "ciężkość" co moim zdaniem przy produkcie takiej marki nie powinno się zdarzać przy umiejętnym stosowaniu.

+podkręca
+wydłuża
+pogrubia
+zagęszcza
+zwiększa trwałość i wytrzymałość każdego tuszu

-ma tendencje do sklejania
-cena nieadekwatna do jakości
-nie zanotowałam przez 3 miesiące żadnej poprawy kondycji rzęs

Po tej bazie każdy rusz da radę ;)

Tusz poleciła mi przemiła Pani przy stoisku Diora - szukałam dobrej bazy pod tusz do rzęs.

To była miłość od 1szego użycia :)

+ efekt na rzęsach - po nałożeniu tej bazy, nawet najgorszy lub najtańszy rusz do rzęs będzie wyglądał świetnie
+ efekt sztucznych rzęs - baza wydłuża i odżywia rzęsy
+ wspomaga regenerację rzęs - po miesiącu zauważyłam, ze moje rzęsy mniej wypadają, są mocne i dłuższe
+ opakowanie
+ działanie - najlepsza baza ever!

Efekt rozdzielonych rzęs? To jest to.

Rzęsy rozdzielone, dłuższe i podkręcone. Wcześniej nie udało mi się odnaleźć serum, z którego była zadowolona. Wreszcie mam nawilżone i odżywione rzęsy. Jedyną wadą dla mnie jest cena.