Eva Aqua Hydrobalance, Mleczko z tonikiem 3 w 1

Eva Aqua Hydrobalance, Mleczko z tonikiem 3 w 1

Mleczko oczyszcza twarz, zmywa makijaż, tonizuje i nawilża.
Polecane jest do każdego rodzaju cery, równiez wrazliwej. Doskonale oczyszcza skórę, usuwając nawet trwały makijaż. Nie drazni skóry okolic oczu. Tonizuje, odswieża i uelastycznia, a ph5,5 nie narusza bariery ochronnej skóry. Zawarte w mleczku naturalne substancje nawilżające: Codiavelane, ekstrakt z zielonych alg i Aloe Vera zapewniają intensywne, natychmiastowe nawilżenie skóry. Działa łagodząco na delikatną skórę, nie powodując objawów ściągania. Gwarancja optymalnego nawilżenia skóry.

Cena: ok. 9 zł / 150 ml

całkiem całkiem

Nie jestem fanką mleczek, toników itp. wolę coś na kształt pianki do demakijażu albo żelu jakiegoś :) więc ocena takiego preparatu nigdy nie będzie celująca z racji mojego subiektywnego odczucia. Jeśli chodzi o ten preparat 3 w 1 to pierwsze co mi się nasunęło po jego zastosowaniu, że świetnie nawilża, rzeczywiście po jego użyciu i w trakcie "wacikowania" czuje się, że buzia chłonie z niego wodę ( i pewnie inne składniki też ;) )Dobrze w miarę szybko się nim zmywa makijaż. Jakichś trudności ze zmywaniem makijażu nie ma (nie używam makijażu wodoodpornego). Ma bardzo przyjemny zapach, nawilża w sposób "silny", co po całym dniu w makijażu i kurzu przynosi natychmiastową ulgę :) wydajny przeciętnie.Polecam fankom tego typu produktów.