Chanel, Chance Eau Fraiche, Sheer Moisture Mist (Nawilżająca mgiełka do ciała)

Chanel, Chance Eau Fraiche, Sheer Moisture Mist (Nawilżająca mgiełka do ciała)

Nawilżająca mgiełka do ciała to alternatywa dla wody toaletowej `Eau Fraiche`. Rozwiązanie na letnie, słoneczne dni, gdyż kosmetyk nie zawiera alkoholu, a zapach na ciele utrzymuje się bardzo długo.

nawilżające, uzupełnienie perfum
mgiełki do ciała
zapachowa
w sprayu
100 – 250ml, 50 - 100ml

kocham

mgiełkę używam, kiedy chcę pachnieć delikatnie lub w gorące dni.
Niby jest nawilżająca ale dla mnie główną rolę gra tutaj zapach.
Projekcja jak na Chanel słaba, ale uwaga oceniamy tutaj mgiełkę do ciała a nie perfumy.
Zapach bardzo bliskoskórny. Cudownie komponuje się z ciepłem ciała.
dla mnie strzał w dziesiątkę

fantastyczna

mgiełka jest fantastyczna! nie tylko pachnie ale i nawilża, pozostawia skóre miękką po wsmarowanie mgiełki w skórę, nie lepi się, dzięki niej zapch utrzymuje sie cały dzień, samodzielnie zapach jest dyskretny tuz przy skórze

fantastyczna sprawa na upały gdzy chcemy sie odświeżyć i poczuc odrobine luksusu na skórze, przy tym wydajna

Używam tego produktu od: przez wakacje

Wspaniały

Bardzo fajna wersja chance Eau Fraiche. To urozmaicona wersja podtawowa.
Zapach jest bardziej letni ,przypomina mi Creed Virgin Island Water . Krótkotrwały ale bardzo przyjemny. Wspaniale odswieza.
Zawsze ten produkt trzeba wstrzasnac poniewaz posiada mleczko nawilzające.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

fajny produkt

Delikatna biała mgiełka do ciała. Daje przyjemny efekt nawilżenia i cudowny zapach, do używania np. na ramiona i dekolt. Daje uczucie luksusowego odświeżenia w upalne dni. Szybko się wchłania. Niestety trwałość w porównaniu z wodą toaletowa dość krótka ale i tak jest nieźle jak na produkt do ciała. Jak już wspomniała moja poprzedniczka trochę produktu marnuje się przy aplikacji. Polecam jako uzupełnienie wody toaletowej. Jeśli miałabym wybrać tylko jeden produkt to wolałabym dołożyć i kupić EDT. Wypróbowałam również wersję Eau Tendre , równie fajna oraz olejek w spraju o zapachu klasycznej Chance - ten z kolei pachnie mniej intensywnie.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

lubię tę mgiełkę, na lato idealna!

Mgiełki używam dopiero kilka dni i muszę przyznać, że to fajny kosmetyk na słońce. Ładnie pachnie (choć niestety nie dłużej niż 2h po aplikacji - dlatego noszę ją przy sobie i używam ponownie w razie potrzeby), fajnie nawilża ciało (ja stosuję na odkryte partie, głównie ręce i dekolt), aplikacja bardzo przyjemna, choć trochę kosmetyku marnuje się podczas aplikacji na ręce, bo atomizer rozprasza mgiełkę przez co trochę kosmetyku ląduje na podłodze a nie na ciele.
\\nOpakowanie bardzo ładne, eleganckie. Duża pojemność, na pewno starczy na kilka (-naście) tygodni stosowania. Nie wiem czy kupię ponownie, bo możliwe, że inny produkt spodoba mi się bardziej a ja raczej nie przywiązuję się do kosmetyków i lubię testować.