Flavon Lift, Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i okolice ust

Flavon Lift, Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i okolice ust

Krem przeciwzmarszczkowy - fitohormon z zielonego groszku + witamina E, ekstrakt z lilii wodnej.
Aktywny krem pod oczy i okolice ust to kuracja odmładzajaca dla skóry dojrzałej. Bogaty w substancje aktywne, wygładza zmarszczki, oznaki zmęczenia, jednocześnie intensywnie nawilżając. Ekstrakt z lilii wodnej łagodzi wszelkie podrażnienia spowodowane czynnikami zewnętrznymi.Idealny do codziennego stosowania. Nadaje się pod makijaż.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Propylene Glycol, Polyglyceryl-3 Methyl Glucose Distearate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Euphrasia Rostkoviana Ex., Tocopheryl Acetate, Allantoin, Pisum Sativum Ex., Lilium Candidum, Methyldibromo Glutaronitrile (and) Phenoxyethanol, Methylparaben, BHA, Fragrance

Tubka 15 ml

taniutki i fajnisty :-)

Ja nie wiem, czy ten kremik zachwyci koleżanki, które w młodych latkach zaniedbały pielęgnację albo wylegiwały sie po solariach i teraz spodziewają się cudów :-) Bo ja nie z tych ;-) i jakiekolwiek zmarchy pod oczkami do 35-tej wiosenki mnie nie dosięgły ;-) ale w końcu cos tam się zarysowało, i na te właśnie koszmarki ten kremik jest w sam raz :-) nietłusty, ale też nie całkiem leciutki, nawilża skórę tak jakby "od środka". Całkowicie nieszkodliwy - zero szczypania, pieczenia itp. Naprawdę miły :-) Radzę się zaprzyjaźnić :-)))