Bio, Krem aloesowy (Nawilżający krem do twarzy i ciała)

Bio, Krem aloesowy (Nawilżający krem do twarzy i ciała)

Lekki, intensywnie nawilżający krem do pielęgnacji całego ciała. Zawiera wyciąg ze świeżych liści aloesu - biostyminę, która ma działanie wybitnie nawilżające i ochronne oraz stymuluje procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Krem doskonale się rozsmarowuje i wchłania, nie wywołując podrażnień. Dzięki regularnemu stosowaniu skóra staje się delikatna, elastyczna i miękka.
Wskazany do cery suchej, normalnej i wrażliwej, szczególnie w miejscach narażonych na zmarszczki.

zł / 50 ml

Strach nawet do stóp zużyć....

Krem kupiłam w pospiechu, a że aloes mi służy nie zerknęłam na skład. W domu mnie ocuciło. Ziaja ma kilka dobrych produktów, ale tutaj to w sumie nie wiem o co chodzi. Aloes w składzie jest na szarym końcu, czyli to nawet nie krem aloesowy....
Petrolatum raczej nikomu się nie przysłuży, potem alkohole itd.
Silne uczucie ściągnięcia i lepkości - tyle w temacie wrażeń.
Kolejna nauczka, aby przed zakupem czytać skład kosmetyku.

Używam tego produktu od: 3 -m-cy, własciwie nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Spoko

Nie był zły. Mogłam używać go tylko na policzki, bo mam prrzetłuczające się czoło, nos i brodę. Cena ok, wydajność też. Dobrze nawilżał. Policzki były gładziutkie.

Używam tego produktu od: bardzo dawno temu kupiłam

bez wahania jedna :(

okropny!! jest przeznaczony do suchej skory. niestety baaaardzo ja podraznia :( nie wiem czy nawilza bo zaraz po nalozeniu poprostu go zmylam. strasznie piekla mnie skora :o uzywajac tego "delikatnego" kremu nabawilam sie podraznienia, zaczerwienienia i szczypania :( oj zawiodlam sie :(Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: troszeczke pierwszego i to napewno ostatnie

Botoksu zastosowania

Nie dla mnie

Początkowo bardzo byłam zadowolona z tego kremu. Świetnie ukoił moją podrażnioną i wysuszoną kosmetykami antybakteryjnymi skórę. Dobrze nawilża, jest łagodny i delikatny. Zapach nieprzyjemny, odrzuca mnie od niego. Ale po dłuższym okresie stosowania zapchał mi pory więc musiałam odstawić. Teraz używam na wysuszone łokcie i kolana i tu sprawdza się idealnie.

Używam tego produktu od:

genialny!!!

Kupiłam ten oto krem w wielkim pośpiechu w Tesco, jako że potrzebowałam czegoś dobrze nawilżającego. A że generalnie z Ziają jestem na "tak", to i pomyślałam, że ten krem również mnie nie zawiedzie. Gdybym wcześniej przeczytała recenzje tegoż wynalazku na Wizażu, to znając mnie raczej na pewno bym go nie kupiła. Oczywiście po zakupie niezwłocznie nadrobiłam zaległości i poczytałam recenzje;) no i stwierdziłam, że kolejny raz stałam się wyrodnym dzieckiem Wizażu nieczytając recenzji przed zakupem i że wkrótce poniosę tego przykre konsekwencje...
Pogodzona z tym, że zapewne zużyje to kremidło do stóp, albo oddam mamie, nałożyłam je na policzki, aby sprawdzić jego podobno tragiczne działanie i... od tej pory nie moge się z nim rozstać:). Po prostu trafiłam na swój krem i już! Robi wszystko dokładnie to co obiecuje producent, czyli: po pierwsze i najważniejsze-nawilża (i to genialnie!). Słowo honoru, że używałam już wielu rzekomo "świetnie nawilżających makrowych kremów", ale nie dorastają mu one do pięt! Myślałam, że nigdy już nie znajdę prawdziwie nawilżającego kremu dla mojej suchej skóry, a tu proszę! Szczerze to jestem pod wrażeniem!
Ma idealną, leciutką konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania. Jest mega wydajny i to 6 zł za wielkie opakowanie. Dla mnie bomba!
Zapach to tutaj akurat kwestia drugorzędna, ale mi osobiście bardzo odpowiada. Ożywczy aloes-w sam raz na wiosnę, lato...;).
Słowem-ten krem jest stworzony wprost dla mnie. Odpowiada na potrzeby mojej skóry, jest taniutki jak barszcz i oczywiście nie testowany na zwierzętach;). To lubię. I w ten oto sposób obaliłam swoją wewnętrzną niechęć do kosmetyków bardzo nisko ocenianych najczęściej przez kilka osób i... może przez to właśnie niedocenianych...:)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

co to w ogóle jest?

Ludzie to jest tragedia jakaś !!! Moim skromnym zdaniem to jest cud ...poprostu cud ze od tych substancji żrących opakowanie kremu sie nie rozpuściło:]...Posmarowałam sobie buzie ...i po 2 minutach wyglądałam jak upiór w operze tylko ze po nieudanym liftingu, wypadku samochodowym i kąpieli w kwasie solnym...a że nie lubie wyrzucać kosmetyków, postanowiłam ze zużyje ten cud biochemii do smarowania...tyłka. Dzis widze ze powinnam dziekować Światowidowi , Matce Naturze , Demiurgowi i wszystkim Świętym ze mi pupa nie odpadła...

niestety nie

jakis taki nijaki ten krem, mnie nie odpowiada, nie wchłania się poprostu leży na skórze i nic ;( nawet do rąk się nie nadaje i zapach ma jakiś podejrzany.Tani, ale nic nie wart.

kiepski

Krem nosi szumną nazwę nawilżający i przeznaczony jest w szczególności do suchej skóry.
W miejscach wysuszonych skóra po posmarowaniu kremem szczypała, lekko się czerwieniła - nie zauważyłam nawilżenia.
Lubię kosmetyki Ziaji ale ten mnie zawiódł - nie skończyłam nawet tego ogromnego opakowania.

hmmm......

Dostałam ten krem na mikołaja... razem z mleczkiem i tonikiem... co do mleczka i toniku to nie mam nic do zarzucenia, ale krem... totalna pomylka, szczypie, skora jest czerwona, swieci sie... ja tego kremu uzywam na noc zamiast kremu do rak (bo do niczego innego sie nie nadaje) dlatego tylko dostaje 2 gwiazdki.

kiepski

Kupiłam ten krem ze względu na tonik aloesowy którego używam, jednak to była pomyłka. Skóra na twarzy szczypała, była zaczerwieniona, świeciła się. Dlatego tez zaczęłam stosowac go na szyję, dlonie i częsciowo na dekolt gdzie reakcja alergiczna nie pojawiała sie... I własnie to zadecydowało ze nie oceniam go najnizej. Moim zdaniem zapach tego kremu jest ohydny.
Zresztą uwazam ze wszystkie kremy Ziai są kiepskie :(

ilość zużytych opakowań: 1

szczypawa

Uczulił mnie i mam do niego awersje, pozatym słabo nawilża i zapch jest "gryzący" musiłam po nim używac masci sterydowych buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :( nie lubie go...

Oceniam na 3.00

dostałam go w prezencie w zestawie z kremem do rak i tonikiem Podoba mi sie zapach, troche jest za tlusty ale na mróz jak w sam raz, mam sucha skóre w okolicy ust,broda i tu nadaje sie idealnie. Nie jest to jakis cud, ale w jesli ktos uruchomi swoj program osczednościowy to mozna po niego siegnąć.:-) Natomiast tonik jest b. tani ok 5 zł i POLECAM, także krem do rak. Dla porownania mam tez krem do rak Avonu (rózowa nakretka)i ten aloesowy -czesciej siegam po ten drugi.