Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Rossmann, Alterra, Feuchte Reinigungstucher Aloe Vera (Nawilżane chusteczki oczyszczające z aloesem)

Pojemność 25 szt

Alterra nawilżane chusteczki oczyszczające do skóry suchej i wrażliwej, 25 szt. Rozświetlające i odświeżające nawilżanie.
Każda skóra zasługuje na indywidualna pielęgnację. Nawilżone chusteczki oczyszczające Alterra z wyciągiem z aloesu oczyszczają skórę wyjątkowo delikatnie. Łagodna formuła rozświetla i ożywia; nadmiar tłuszczu, pozostałości makijażu i cząsteczki brudu zostają delikatnie usunięte,a preparat przygotowuje skórę do kolejnego etapu pielęgnacji. Subtelny zapach rozpieści Twoje zmysły.
Można stosować również do bardzo wrażliwej skóry.
Gwarantowane cechy produktu:
- nie zawiera syntetycznych barwników,
- głównie z surowców pochodzenia roślinnego,
- bez silikonów i innych związków olejów mineralnych,
- dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie,
- testowany okulistycznie.

Najlepsze chusteczki na świecie!

Przetestowałam już różne chusteczki, ale kiedy zobaczyłam te i to jeszcze w takiej cenie stwierdziłam, że muszę spróbować i to był strzał w 10.

Nigdy nie miałam tak dobrze nasączonych chusteczek, wszystkie wcześniejsze wydawały mi się zbyt suche.

Chusteczki doskonale zmywają makijaż, nie podrażniają, są tanie, jest ich dużo.Mimo zwykłego opakowania nie wysychają, a zamknięcie dobrze się klei do opakowania, mimo częstego używania. Nie będę już szukać chusteczek idealnych, bo właśnie takie znalazłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114856].usefull || 0 }}% pomocna.

Wszystko czego potrzebuję

PLUSY:
- są delikatne,
- nie podrażniają skóry twarzy,
- dokładnie zmywają makijaż,
- pozostawiają skórę twarzy przyjemnie oczyszczoną, delikatną w dotyku.

MINUSY:
- mogłoby być trochę więcej chusteczek w opakowaniu, bo szybko się kończą przy codziennym użytkowaniu.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 po 25 sztuk

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1104776].usefull || 0 }}% pomocna.

może trzeba dać im drugą szansę

Osobiście preferuję czyszczenie twarzy wodą, jednak zdaję sobie sprawę z tego, że mam również skłonność do przesuszania cery w ten sposób. Może byłyby dobre tylko do przecierania skóry kiedy nie noszę makijażu lub podczas domowych zabiegów kosmetycznych. Skończyły jako chusteczki dla mojego sfinksa.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037185].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Uwielbiam!

Najlepsze chusteczki jakie mialam, do tego tanie jak barszcz! Po uzyciu twarz nie tylko czysta, ale i wygladzona oraz lekko nawilzona. Nie ma mowy o zadnym podraznieniu, sa wystarczajaco nawilzone i cudownie pachna. Uwielbiam!

Używam tego produktu od: pol roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034410].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealne w podróż

Chusteczki są tani i na pewno, to dobra alternatywa na wyjazd/wycieczkę. Wolałabym, aby były bardziej nawilżone. Do demakijażu musiałam użyć 2 chusteczek, jedną do oczu, drugą do twarzy.
Plusy:
-nie uczulają
-idealne w podróż
-wygodny i szybki demakijaż
Minusy:
-trzeba trochę potrzeć oczy i skórę, żeby zszedł makijaż

Używam tego produktu od: pół miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033929].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie najlepsze

Zdecydowanie są to najlepsze chusteczki do demakijażu jakich używałam do tej pory, a trochę już tego było.

+ w promocji można je kupić za nieco ponad 2 zł
+ 25 sztuk w opakowaniu
+ uwielbiam ich zapach
+ są bardzo dobrze nawilżone, bez problemu zmywają cały makijaż
+ nie uczulają mnie
+ nie szczypią w oczy
+ twarz jest bardzo dobrze oczyszczona
+ dostępność

Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: nawet nie pamiętam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025417].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjne chusteczki :)

Chusteczki kupiłam na promocji Rossmana więc kosztowały grosze (ok 2,50)

+ nie uczulają mnie
+ mają bardzo przyjemny zapach aloesowy
+ są baaardzo dobrze nasączone (wręcz można je wyciskać)
+ bez problemów zmywają makijaż

- trochę szczypią w oczy

Na pewno zaopatrzę się w zapas na kolejnej promocji. Polecam każdemu spróbować :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025139].usefull || 0 }}% pomocna.

super tanie zmywanie :)

One są ciągle w promocji! Supertanie!

Kupuję regularnie, ponieważ używam ich do zmywania makijażu przed basenem (chodzę bezpośrednio po pracy)

Zmywają tusz i żelowy eyeliner Inglota :)
Dość mocno nasączone, lekko się pienią.
Wystarczy jedna chusteczka, by zmyć cały makijaż twarzy.
Nie wysuszają skóry.

Super jakość za niewielką cenę!

Używam tego produktu od: 8 mies.
Ilość zużytych opakowań: 8, jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024407].usefull || 0 }}% pomocna.

Masakra na twarzy

Aloes - powinno być ok i delikatnie
a okazało się bardzo inwazyjnie.

+Zmywają makijaż
+Nie żałują tego specyfiku w chusteczkach -aż mokre.

- Uczuliły mnie i to porządnie więc ,,do skóry suchej i wrażliwej" kpina...
-,,Rozświetlające i odświeżające nawilżanie" ROZŚWIETLIŁO MNIE CZERWONYMI PLACAMI NA TWARZY A NAWILŻYŁO TAK ŻE AŻ PIEKŁO.

Nie dziękuję... a szkoda bo tanie i wygodne. Pozostaje mi kurz nimi ścierać aby skończyć opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023366].usefull || 0 }}% pomocna.

Spodziewałam się czegoś lepszego .

Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś lepszego . Fakt zmywa makijaż ale jest aż do przesady nasączona chemią i innymi świństwami .

- jest zbyt mocno nasączona przez co w przypadku demakijażu oczu może je podrażnić .
- są zbyt duże , przynajmniej dla mnie
- bardzo chemiczny zapach
- w moim przypadku spowodowało zaczerwienienie się skóry i pieczenie .

+ zmywają makijaż
+ tanie
+ łatwo dostępne

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022259].usefull || 0 }}% pomocna.